У Луцьку вшанували пам’ять загиблих в полоні українців
Сьогодні, 28 липня, у Луцьку вшанували пам'ять Захисників і Захисниць України, учасників добровольчих формувань, а також цивільних осіб, яких було страчено, закатовано або які загинули у полоні.
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Міський голова Ігор Поліщук, заступниця міського голови Ірина Чебелюк разом із керівництвом області поклали квіти до фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України».
Читати ще: В Україні встановили День пам’яті загиблих у полоні захисників, добровольців і цивільних
«Цей день – увічнення їхнього героїзму, громадянської відваги, стійкості, самовідданості та сили духу. Також він про біль рідних, які не дочекалися, про пам'ять, яка не згасає. Вічна пам’ять і вічна шана тим, хто залишив своє життя на чужині або віддав його за Україну!» – зазначив Ігор Поліщук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Міський голова Ігор Поліщук, заступниця міського голови Ірина Чебелюк разом із керівництвом області поклали квіти до фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України».
Читати ще: В Україні встановили День пам’яті загиблих у полоні захисників, добровольців і цивільних
«Цей день – увічнення їхнього героїзму, громадянської відваги, стійкості, самовідданості та сили духу. Також він про біль рідних, які не дочекалися, про пам'ять, яка не згасає. Вічна пам’ять і вічна шана тим, хто залишив своє життя на чужині або віддав його за Україну!» – зазначив Ігор Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Тетяна
Показати IP
28 Липня 2025 15:16
Царство Небесне всім невинно вбитим. Як жаль.
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48

.jpg)
.jpg)




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.