USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку вибухнула автівка депутата міськради

24 Березня 2014 09:43
У дворі Волинської обласної друкарні зайнялося й частково згоріло авто депутата Луцької міської ради Романа Бондарука.

Близько 4 ранку понеділка, 24 березня, біля Волинської обласної друкарні пролунав вибух.

Виявилося, загорілося авто марки Lexus, що стояло на парковці облдрукарні, - пише ВолиньPost. Мешканка сусіднього будинку Людмила Савчук, яка викликала пожежників, розповіла, що бачила, як якийсь чоловік заліз у двір друкарні, де стояло авто, присідав біля нього, заглядав за колеса.

Потім раптом пролунав вибух, авто загорілося. А чоловік дуже швидко вибіг із двору та втік. Лучанка каже, що чоловік був високої статури та у світлій куртці.

На місце приїхав власник авто Роман Бондарук.

Пожежники загасили авто. На місці події працюють правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
лучанин Показати IP 24 Березня 2014 09:51
не хочется злорадствувати, але якшо горить автомобіль такої марки....)))
він до лучанин Показати IP 24 Березня 2014 10:05
....та ще й такого власника ....
Корінний лучанин до лучанин Показати IP 24 Березня 2014 10:50
Без злорадства. А що авто на зарплату купив? Як прийшло так і пішло!!! Ви ж зверніть увагу НА СТРАШЕННУ КОРУПЦІЮ ТА ВИМИВАННЯ ГРОШЕЙ З УКРАЇНИ !!! ХАЙ ЇЗДИТЬ НА ЯКІЙ ХОЧЕ МАШИНІ, АЛЕ ЗА ЧЕСНІ ГРОШІ!!! КРАЇНУ ЧЕКАЄ ПОВНИЙ КРАХ, ЯКЩО ТАКЕ БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИСЬ! Як казав ЛУЦЕНКО в Луцьку - НІХТО НЕ СХОВАЄТЬСЯ ЗА ВИСОКИМИ ПАРКАНАМИ.
Право до Корінний лучанин Показати IP 25 Березня 2014 20:48
А хто питає ЗА ЧЕСНІ ГРОШІ ЧИ НІ?Всі зразу роти розкривають бо депутат на лексусі! Він на лексус може й заробив до депутатства!
Згорiло Показати IP 24 Березня 2014 10:16
Згорiло, бо Лксус то не е украiнська марка... Був би то Запорожець, нiчого би йому не стало... Купуй украiнське...
До згоріло до Згорiло Показати IP 24 Березня 2014 10:21
Слухати пісню Сліпакова "Купи г...но"
Монах Ієронім Показати IP 24 Березня 2014 10:18
Настав час збирати каміння. Тобто, відповідати за свої поступки. Цитата зі Старого Завіту.
Єксперт Показати IP 24 Березня 2014 10:33
На фото сніг ?
Українка до Єксперт Показати IP 24 Березня 2014 10:40
то не сніг,то пожежна піна
Роман Показати IP 24 Березня 2014 10:40
Якісь ті лексуси пожежонестійки. Шось горять і горять.
103 Показати IP 24 Березня 2014 10:41
Почалась люстрація!!! Запозичили їх же методи....
Брут Показати IP 24 Березня 2014 11:39
Авто слід було вилучити, а не палити.
Корінний лучанин до Брут Показати IP 24 Березня 2014 11:57
ХОРОША ДУМКА! АЛЕ ЦЕ НЕРЕАЛЬНО , ДЕ ОРГАНИ ПРАВОСУДДЯ ЗАРАЗ? Він же ж , цей власник авто не прийшов з повинною та не сказав хоча б таке: Дорога моя Україно, я бачу що ти в небезпеці великій і я Бондарук віддаю свої нечесні кошти та авто(недешеве) на ТВОЮ КОРИСТЬ ТА ВСЬОМУ ЛЮДУ УКРАЇНСЬКОМУ! А таких хитророблених бондаруків у нас багато!
123 Показати IP 24 Березня 2014 13:24
а правосуддя хіба не на таких же машинах до роботи їздять, а прокурори хіба не із "ролексами" на руках, а решту слуг народу - хіба на роверах їздять? Якщо додати "рендж" до ровера. А народ і далі на уте все бля***во дивиться та ще й співчуває. Так ми ніколи не встанемо із колін.
Joey Показати IP 24 Березня 2014 14:42
1
всезнаючий лучанин Показати IP 24 Березня 2014 19:40
я живу поряд і все це спостерігав І хочу сказати що така тачка до добра не доведе Тим більше якщо зараз такий час в Україні і власник машини депутат
толік Показати IP 24 Березня 2014 21:38
сам навмисно це все зробив
Користувач Показати IP 25 Березня 2014 20:49
Доведіь народу,шо машину купили за хабарі,продайте її і дороги поробіть!а спалити розуму багато не треба!