USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Міліція прокоментувала, чому в Луцьку вибухнуло авто

1 Липня 2015 18:26
Попередньою причиною вибуху авто в Луцьку називають детонацію газового балона. Інцидент кваліфікують як нещасний випадок.

Зі слів керівника прес-центру МВС Волинської області Оксана Блищик, яка прокоментувала НП газеті Сегодня, за кермом автомобіля перебувала 50-річна жителька Ковеля. Коли пожежа охопила транспортний засіб, вона отримала сильні опіки обличчя, кінцівок і грудей. Зараз вона перебуває в лікарні в стабільному стані.

Згідно з попередніми даними, причиною пожежі став вибух газового балона в машині, яка була обладнана під газомоторне пальне.

На місці НП побувала міліція, призначений ряд експертиз для остаточного з’ясування причин вибуху.

Нагадаємо, у вівторок, 30 червня, на вулиці Чернишевського вибухнув автомобіль Toyota Camry, що рухався у напрямку вулиці Ковельської.

Згідно зі свідченнями очевидців, автопригода трапилася між 16-17 годинами.

«Коли машина вибухнула, з неї кулею вискочила жінка, вся обпечена, з погорілим волоссям», – розповів очевидець трагедії журналістам ВОДТРК.

З його слів, у машині вибухнуло газове обладнання.

БІЛЬШЕ ФОТО З МІСЦЯ ВИБУХУ

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Дмитро Показати IP 30 Червня 2015 17:43
Жесть
Ольга Показати IP 30 Червня 2015 17:58
а Тойота це не та, що завжди за поворотом припаркована на дорозі стояла, інформація доволі скупа
мамон Показати IP 30 Червня 2015 18:37
купити кемрі є бабки - на бензин то ДОРОГО! треба х...ню переобладнувати - ось і пожинайте
ас до мамон Показати IP 30 Червня 2015 18:42
ти не Мамон ти пророк ти передбачаеш майбутне напевно дорога китайська газовая установка стояла
E.O.S. Показати IP 30 Червня 2015 18:52
Половину таксистів на газу їздять, пропоную їм перевірити стан апаратури газової, а не економити і жлобитися бо газ дешевший за бензин...
Анонім до E.O.S. Показати IP 1 Липня 2015 08:14
та ніхто не загорівся, а жінка спочатку втаранилася а потім машина загорілася. от так знавці газу
E.O.S. до Анонім Показати IP 2 Липня 2015 10:23
Куди втаранилася??? в що?))) я не писав ні про яке загорання!!!
жінка Показати IP 30 Червня 2015 19:53
Чого ви всі злрвтішаєтесь та гроші чужі рахуєте?????біда може з кожним трапитись
sfsf до жінка Показати IP 30 Червня 2015 21:54
ти вже башку побрила?
123 Показати IP 30 Червня 2015 23:29
Що ж там вибухнуло - балон цілий?
дід Панас Показати IP 1 Липня 2015 18:51
як нема грошей на бензин, то не понтуйся дорогими машинами, живіть по засобах і не зривайте собі голову раді понтів... придумали ото їздити і сидіти на порохових бочках, от і резльтат по лицю
нотаріус Показати IP 1 Липня 2015 21:14
Шановні коментатори, невже від заздрощів може бути стільки злості????????? Співчуваю...
палиця Показати IP 1 Липня 2015 21:45
шановні, коментатори, газовий балон не вибухнув, просте замикання електропроводки. навіщо пи....ти, в людини горе..... Жінка яка була за кермом достойна найвищої державної нагороди. Вона виховує п'ятеро дітей, яких всиновила з дитячого будинку, ніяка б.... ть не має права коментувати чи чи звинувачувати її в цій ситуації.... це просто випадок.
E.O.S. до палиця Показати IP 2 Липня 2015 10:26
При замиканні навряд чи так різко щось би спалахнуло, це ж не відро совкове що проводка без запобіжників на скрутках, та й запах було б чути спочатку від плавлення проводки...
Павло до E.O.S. Показати IP 3 Липня 2015 18:09
Якраз при певному виді замикання не те що швидке загоряння буває, а навіть може бути вибух!!! А балон там був цілий! Співчуваю потерпілій!
Писакам Показати IP 1 Липня 2015 22:42
Машина рухалась з Ковельськоі на Чернишевського
Mik (галицька миша) Показати IP 2 Липня 2015 08:11
Нещасний випадок. Добре, що постраждала хоча б "у стабiльному станi". Звичайно, цi газовi балони все ж не зовсiм безпечнi.