USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку вилучили продукції «Apple» на 700 тисяч

7 Жовтня 2016 11:36
У двох магазинах Луцька з незаконного обігу вилучили мобільну та комп’ютерну техніку торгової марки "Apple", зокрема: Iphone, Ipad, Ipod, MacBook, iMac, - інформує Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Серед вилученої електронної техніки виявили несертифіковані в Україні айфони сьомої серії, які завезені на митну територію України з порушенням митних правил. Орієнтовна вартість вказаної техніки становить понад 700 тисяч гривень.

Крім того, за адресами реалізації вилучили грошові кошти, в тому числі іноземну валюту.

Всі вилучені товарно-матеріальні цінності передали на відповідальне зберігання до вирішення питання по суті.

Наразі проводиться низка заходів, направлених на встановлення осіб, причетних до налагодження каналу незаконного поступлення даних товарів та їх реалізації в торгівельній мережі області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Патріот Показати IP 7 Жовтня 2016 11:44
наша ГПУ вирішила свої гаджети оновити в такий спосіб. І де такі вумні побралися...... Ще раніше до такого не додумувались
Анонім до Патріот Показати IP 7 Жовтня 2016 12:55
читайте уважніше - ГУ ДФС ! всім зрозуміло що вам всерівно, але все ж це різні структури
в яких магазинах вил Показати IP 7 Жовтня 2016 12:03
Тепер чиновники з новими айфонами будуть ходити, куплять як конфіскат
Цікаво Показати IP 7 Жовтня 2016 12:12
То куди потрібно підїхати, щоб отримати не сертифіковане яблуко? Чи їх знищать, як росіяни заморські продукти?
03030 Показати IP 7 Жовтня 2016 12:13
Невже "Ябко" в ПортСіті накрили? Чи той що в центрі над "Базиліком"?
Сергій Показати IP 7 Жовтня 2016 12:19
В яких саме магазинах вилучили?
Уася Показати IP 7 Жовтня 2016 12:38
Якщо пред'яви до сьомих айфонів то причому тут ноутбуки та готівка? Лікуємо нежить відрубанням голови?
експерт Показати IP 7 Жовтня 2016 13:22
на сетамі за 800 продадуть
Цікаво Показати IP 7 Жовтня 2016 15:34
Яка доля аилученого??
98765 Показати IP 7 Жовтня 2016 21:56
Пильнуйте, бо у фiскали Якщо не вкрадуть, то не проживуть