USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Сніг у вечірньому Луцьку. Фото

9 Листопада 2016 17:42
Зима все впевненіше стукає у двері лучан – сьогодні вечірній Луцьк накрив сніг.

«Перший дзвіночок» зими цьогоріч настав досить рано – 9 жовтня, місцять тому. Хоча сніг падав недовго й не дуже інтенсивно, зафільмувати його вдалось під ліхтарем на розі вулиць Лесі Українки та Кривий вал.

Проте сьогодні, рівно за місяць від того, в Луцьку разом з дощем, який не перестає падати цілий день, сніг знову лягає на тротуари і дороги, автомобілі та, зрештою, на людей. До слова, на завтра, 10 листопада, синоптики обіцяють температуру від 3 градусів тепла до 3 морозу. Відтак, можливо, що «снігопад» продовжиться і наступного дня.

Інформаційне агентство Волинські Новини закликає водіїв бути уважними під час руху, адже через погіршення погодних умов в місті почастішали аварії. Зокрема, сьогодні у Луцьку BMW врізалося в мікроавтобус Volkswagen, а на вулиці Ковельській зіткнулися легковий автомобіль марки Nissan та мікроавтобус Renault.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Андрій Показати IP 9 Листопада 2016 18:44
Не допускайте помилок сьогодні 9 листопада а не 9 жовтня
Andrew до Андрій Показати IP 9 Листопада 2016 19:02
Читай уважніше. «Перший дзвіночок» зими цьогоріч настав досить рано – 9 жовтня, МІСЯЦЬ ТОМУ.
Вітілій Показати IP 9 Листопада 2016 19:05
Читай уважно статтю!!!
ЄвроЛучанка Показати IP 9 Листопада 2016 20:25
Молодці журналісти! Оце видно що попрацювали в поті чола. Вийшли на перекур і ЗАФІЛЬМУВАЛИ сніг. Бідолахи.... так перепрацьовуватись.
Вовчик Показати IP 9 Листопада 2016 20:30
Оце так новина!!!! Все кінець світу в Луцьку пішов сніг. Краще б написали чи скопіювали новини, що чекає Україну після перемоги Трампа. Блд сніг пішов. Просто здуріти.
Лялька Показати IP 9 Листопада 2016 21:13
Дурні, що вам треба, як ви не можете радіти такій дрібниці як перший сніг. Лол
марта Показати IP 9 Листопада 2016 22:41
А по переглядах, стаття напевно в топ за день буде. Наш народ такі новини "хаває" на ура.
Сусідка Показати IP 10 Листопада 2016 00:14
Не розумію навіщо купа фоток на яких і близько не видно того снігу...можна було викласти останні дві. Цього було би достатньо. Про якість фото взагалі мовчу...
Vox populis Показати IP 10 Листопада 2016 11:06
гарні фото. Передають атмосферу того осіннього вечору.