USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку чоловіка з розбитою головою витягнули з-під тролейбуса

14 Листопада 2014 17:47
Чоловік не добіг до тролейбуса, спіткнувся і впав. Від удару об бруківку він розбив голову і знепритомнів.

Надзвичайна ситуація трапилася сьогодні, 14-го листопада, о 17.10 на зупинці громадського транспорту біля будинку № 28 на вулиці Винниченка.

«Став на зупинці тролейбус, до нього біг чоловік, спіткнувся і впав. Він так падав, що сильно вдарився головою і опинився під тролейбусом. Його одразу почали витягати мужчини, які стояли на зупинці, і ми викликали швидку», - розповідає очевидець подій, лучанка Тетяна.

Від сильного удару у чоловіка розсікло голову й відкрилася кровотеча. Аби її зупинити, люди надали першу допомогу.

«Я поміряла пульс – дуже слабкий і швидко почала приймати міри - побігла на офіс, бо поряд працюю, взяла перекис водню, стерильний бинт, промила рану і наклала пов'язку. Аби зупинити кров, довелось скористатися звичайним шарфом», - розповідає лучанка Вікторія Семенюк.
Швидка допомога приїхала приблизно через 5 хвилин.

Постраждалого чоловіка забрали у швидку, йому по-новому перебинтували голову і забрали, а також подякували перехожим, які не лишилися осторонь людської біди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Дьодік Показати IP 14 Листопада 2014 17:54
Стаємо людьми?
Василь Показати IP 14 Листопада 2014 18:00
Чи це не та Вікторія Семенюк, яка фотографує золоту осінь у Луцьку (та інші пори року) для Волинських новин? Вікторіє, ти справжня молодчинка! І як рятувальник, і як фотограф. Поважаю!
Читач Показати IP 14 Листопада 2014 18:00
Хз, надіюсь що дійсно стають людьми... а не показуха. Людина яка надала першу допомогу, як я зрозумів і працює в волинських новинах. Допомогла, сфотографували, статтю написали..
Песець пухнастий до Читач Показати IP 14 Листопада 2014 18:24
коментар було видалено
Лучанин до Песець пухнастий Показати IP 14 Листопада 2014 19:00
Не треба за підніжку! ПІДНІЖКУ цій людині ПІДСТАВИЛА ВЛАДА в вигляді тротуарної плитки! Ви взагалі хоч колись приглядалися до того як в нас кладуть ту плитку? Купив нові черевики, відвалив чималу суму, пройшовся пару раз по тій плитці і носки повідклеювалися, бо постійно пападають між плитку, виходить негарантійний випадок, а за плитку спробуй но докажи. І ця людина теж, скоріш за все спіткнулася через цю плитку. Коли був асфальт, а він був рівний, ніхто не спотикався, та й взуття так не зношувалося!
Очевидець до Читач Показати IP 14 Листопада 2014 18:53
Та що ви! Який піар? Все трапилось випадково. Я все бачив. Справді, офіс ВН неподалік знаходиться. Біля СНУ два журналіста собі працювали, щось там на камеру знімали. Коли трапилось нещастя, вони покинули зйомку, а дівчина поміряла пульс та побігла за аптечкою. Сфотографували все свідки події
Лучанин Показати IP 14 Листопада 2014 20:30
А що то сьогодні за день!? На Грушевського, на тротурі ( за "Салютом")годину тому те саме: мужик впав, головою на перебрик, розвалив "непогано"! П.С. ШВИДКА ЇХАЛА ПОНАД 25 ХВ., і до слова та сама бригада, що на фото! Телефонував на 103 два рази, у відповідь -- НІЧОГО, ЖДІТЬ, "В НАС ВЕРТОЛЬОТІВ НЕМАЄ, ТІЛЬКИ МАШИНИ" - цитата!!!!!
Лікар 103 до Лучанин Показати IP 15 Листопада 2014 02:18
Брехун, не було такого виклика з 18-00
Лучанин до Лікар 103 Показати IP 16 Листопада 2014 21:06
І ЯК НЕ СОРОМНО ТАКЕ КАЗАТИ!!! Ех "ЛІКАР"??? 2 звінка з мого телефону - 17:36(36:сек) ,17:40 ( 45сек.) + до мене ще телефонували! П.С. Можу надати докази, якщо потрібно буде (ще з журналу вих. звін. не видалив, і номер контрактний, тобто легко береться роздруківка дзвінків)!
Лікар 103 до Лучанин Показати IP 17 Листопада 2014 11:56
Вибачте. Але почитайте що Ви написали? Ваше повідомлення написане в 20:30 " На Грушевського, на тротурі ( за "Салютом")годину тому те саме" , тому й перевіряв з 18. І що неправда?.Перевірив раніше. Виклик дійсно був в 17:35. Але Їхали не" ПОНАД 25 ХВ." а,8 хв- можу надати докази. Ви за 3 хв телефонували 2 рази .За 8 хв. було 4 дзвінки . Більше дзвінків не було. + GPS - моніторинг . І ЯК ВАМ НЕ СОРОМНО ТАКЕ КАЗАТИ!!! П.С .в архіваторі видалити або провести будь- яку корекцію - неможливо.
Лучанин до Лікар 103 Показати IP 17 Листопада 2014 19:39
Може і так!
Диспетчер 103 до Лучанин Показати IP 20 Листопада 2014 14:04
Прошу вибачення в абонента за некоректну розмову. Не стрималась. В подальшому такого не повториться. І Розумію, що людина потрапила в біду, що необхідна допомога, і що крім нас ніхто їй не допоможе, що ми лице служби ,а язик ... Ще раз прошу вибачення і запевняю, що в нашій службі ви завжди можете знайти розуміння і допомогу.
очевидець Показати IP 14 Листопада 2014 22:45
можливо, плитка й крива, але в цьому випадку міг і асфальт піднятись від випитого алкоголю!
ага Показати IP 15 Листопада 2014 00:20
До речі, така ситуація трапилась в мене на очах, декілька тижнів тому. Люди допомагали теж чоловіку, який біг до тролейбуса і спіткнувся..Так ось..швидку викликали, а вона не приїхала. 10 хв..20..30..Добре, поруч була аптека..Працівниця помогла..А чоловіка забрала машина патрульна, яка випадково проїзжала повз.
Галичанин Показати IP 15 Листопада 2014 01:09
Згадую випадок. Їхав з Луцька до Львова. Чоловіку віком 30 років у автобусі стало зле. Всі осуджували ніби нетверезий або з перепою. Так, очевидно, під регіт та осуд пасажирів хлопець до Лємберга і не доїхав би. На щастя, був лікар серед пасажирів, який виявив серцевий напад у чоловіка та надав першу допомогу. Алкоголю цей чоловік не вживав.
Ось так до Галичанин Показати IP 15 Листопада 2014 23:36
А от про роботу швидкої цілком згідна.... десь тиждень тому викликала її мамі(був високий тиск. Живучи навіть у самісінькому центрі поруч з пунктом швидкої, чекала її 30 хвилин... Доречі бачила неодноразово як вони поспішають на виїзд... розміреним кроком в розвалочку ідуть до машини, а ти хоч помри всім наплювати... І ці слова, а куди ви спішите.... Так і хотілось відповісти..."На той світ!!!"
Лікар 103 до Ось так Показати IP 17 Листопада 2014 13:08
Вибачте, але на високий тиск виїжджає бригада невідкладної допомоги, яка працює при першій ПОЛІКЛІНІЦІ , а не 103. І приїжджати вони мають до 1 год. " розміреним кроком в розвалочку ідуть до машини " - лікарі працюють пенсійного віку, молоді іти не хочуть. Як розрахуються-- навіть я не знаю хто буде їздити? Декілька років і не буде Вам на кого скаржитись.
Лікар 103 до Ось так Показати IP 17 Листопада 2014 13:23
"А от про роботу швидкої цілком згідна...."- Галичанин про швидку ніби не слова не сказав - так з чим ВИ згідні?
Лікар 103 до Ось так Показати IP 20 Листопада 2014 19:45
Зателефонуйте за намером 73-05-01 та повідомтие дату, час, виклику. Ваше звернення буде розслідуване. Відповідь буде надана у зручний для Вас спосіб. Цю ж інформацію можете подати тут. Однак при цьому врахуйте те, що ми на зможемо подати інформацію, яка містить дані про особу та охороняється законами.
Ірина Показати IP 17 Листопада 2014 22:35
Вікторія, дуже дякуємо вам за спасіння цього "безпомічного" чоловіка!!!
Ірина до Ірина Показати IP 17 Листопада 2014 22:40
А лікарям зі швидкої допомоги, окреме дякую!!!