USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку визначають найгірших депутатів

20 Червня 2015 17:00
У Луцьку стартувала акція під символічною назвою «Антирейтинг депутатів Луцької міської ради». Зокрема, в неділю 14 червня члени ГО «УНСО-ВОЛИНЬ» встановили на Театральній площі міста поруч зі своєю палаткою величезний банер з фотографіями обранців міської ради. Про це інформують самі активісти.

Таким чином, активісти намагаються привернути увагу перехожих і залучити їх до обговорення кандидатур депутатів, які на думку громадськості негативно зарекомендували себе під час роботи в Луцькій мерії.

Лучанам пропонують не лише висловити свої думки стосовно діяльності обранців, а й проголосувати за того, хто на їхню думку найгірше виконує свої обов’язки. Саме для цього поруч з палаткою ГО «УНСО-ВОЛИНЬ», де постійно проводиться інформаційна кампанія та збір коштів на підтримку учасників АТО, встановили стенд з фотографіями та прізвищами депутатів Луцької міської ради. Разом з тим, пересічним лучанам пропонують пригадати «здобутки» та «напрацювання» обранців і проголосувати за того, хто на їхню думку працює найгірше.

В той же час, активісти пропонують громадянам обрати одного з депутатів, написати його ім’я на папері та вкинути його в символічну скриньку для голосувань – пластиковий смітник. Цим самим люди показують свою позицію до діяльності того, чи іншого обранця.

В кінці акції складуть список депутатів, до яких люди втратили довіру. Саме ті, хто набере найбільшу кількість голосів, - сформують «Антирейтинг депутатів Луцької міської ради». Акція триватиме до 28 червня, а вже 1 липня, після підрахунку голосів, оголосять її результати.

Вже за перший тиждень акції проголосувало понад 1000 людей. Разом з тим, до стенду, встановленого активістами ГО «УНСО-ВОЛИНЬ» постійно підходять десятки людей, аби поспілкуватись про політичну ситуацію та обговорити кандидатури обранців, яких варто внести в «антирейтинг».

Серед «респондентів» - не лише молодь, а й люди старшого віку. Також поруч з палаткою можна помітити і самих депутатів, які підходять розвідати ситуацію. В той же час, пересічні лучани обговорюють не лише самих депутатів та проблеми з життя міста. Значна частина перехожих підходить до членів ГО «УНСО-ВОЛИНЬ» поспілкуватись про їхню діяльність та порозпитувати про військові дії в зоні АТО, адже більшість активістів брали безпосередню участь у бойових діях на сході.

Тож вже за тиждень ініціатори акції обіцяють надати результати голосування і оприлюднити «Антирейтинг депутатів Луцької міської ради».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
)) Показати IP 20 Червня 2015 17:59
Козлюра - лідер антирейтингу. Нехай йому його Баратіно застряне у сраці
)) до )) Показати IP 20 Червня 2015 18:48
У нього просто неймовірні "здобутки".
Козлюрі Показати IP 20 Червня 2015 18:09
коментар було видалено
ося Показати IP 20 Червня 2015 18:26
А я в новому Луцьку!!!!! Хе-Хе
Луцьк Показати IP 20 Червня 2015 19:29
Лідер антирейтингу - осіпов. 100піцот процентів!!!
депутаТАМ до Луцьк Показати IP 20 Червня 2015 19:43
а якраз таки і нє. люди його чомусь люблять
мітя Показати IP 20 Червня 2015 20:09
Разумовський Ткачук Дементіва іТкачук вони бо ригі ще ті )
ткачук до мітя Показати IP 20 Червня 2015 21:32
вже гєрой.начальник в пєті..пєтя то надєжда..нізя тьак
Колька Показати IP 20 Червня 2015 20:19
Яручика на смітник алкаша того овдовбаного...
Яручик Показати IP 20 Червня 2015 21:09
Краще Козюру з Ткачуком
Козюра до Яручик Показати IP 20 Червня 2015 22:31
Миколка я справи роблю а ти тільки вештаєшся по клубах з малолєтками давай краще тебе)
деп корпус Показати IP 20 Червня 2015 21:24
люди, дайте нам ще шанс, ми ще не всю землю ...... не голосуйте за нових, ми вам потрібні...
Шиба Показати IP 20 Червня 2015 22:32
А мене мене забули
Пустоцвіт Показати IP 20 Червня 2015 22:52
Данильчук перша трійка я знаю
Кеша Показати IP 21 Червня 2015 05:12
А куди подівся Роман Бондарук? Щось не чути. Чи, бува, не на війні?
липа Показати IP 21 Червня 2015 06:00
вроде сами и выбирали...лучших из лучших.
липа Показати IP 21 Червня 2015 06:02
что дают реально эти рейтинги - пшик))) завтра изберут их же и не поморщатся.
Хлоп Показати IP 21 Червня 2015 09:19
ВН, а Вам треба найкращих визначити. I це буде та ж сама трiйка на чолi з Осiповим)))
Вова ПТНХ Показати IP 21 Червня 2015 09:32
Чесно скажу майже завжди тусуюся біля того намета УНСОВСЬКОГО то там такі цирки можна побачити за день по три пять депутатів пробігають як миші ))))) Гг сцють бо знають зараз громада не жартує і бояться в смітничку оказаться
Мальвіна до Вова ПТНХ Показати IP 21 Червня 2015 10:49
Ех, мєчтаю побачити буратінку у смітничку... ))))
лучанин Показати IP 21 Червня 2015 11:05
Ось і знову йдіть вибирайте цих ворюг,бо вони ще мало вкрали,,дайтем їм докрасти.Люди чого ви йдете на ці вибори, кого вибирати? Там хоч є одна людина,яка не крала і не краде, всі мільйонери. А хай ідуть до корита простолюд,який не крав, не має віли і маєтків, на Гаваях і т.д. ,дайте їм шанс. Можливо і будуть дбати про таких дурнів,як ми.Звичайно,доки собі не накрадуть.У нас вивести корупцію, і не красти,напевно, треба зробити -вкрав,руку відрубав.Можливо це спрацює.Або,як робив німець у війну,вкрав і повішав рядочком на площі,тоді буде порядок і будуть боятися інші,А так гибель всьому.Які депутати та ще й народні, як вон себе називають, насмішка над нами,чхали вони хотіли на народ, вони так живуть як ми. У ниї пенсія за 40 років стажу 1000 грн. і зарплата 1500-2000. У них мільйони.А вони нас захищають.О Господи
Яручик Показати IP 21 Червня 2015 11:23
Давайте Козюру швидко.
Правий Сектор Показати IP 21 Червня 2015 11:28
1.Данильчук 2.Ткачук 3.Бондарук 4.Осипов 5.Козюра 6.Яручик 7.Вега 8.Констанкевич 9.Голева
Кононович Показати IP 21 Червня 2015 12:38
Если вы думаете что я не спасу своих соратников с партии регионов то вы глубоко ошыбаетесь...
Маряна Показати IP 21 Червня 2015 13:01
Це все правильно чекаю 1 -го числа)
Баба Голя Показати IP 21 Червня 2015 14:23
Думаю в антирейтингу переможе Осіпов за те, що допомагав обдурити вкладникі "Західінкомбанку"
Ирен Показати IP 21 Червня 2015 16:51
Читаю ці всі коменти і ржу не могу. Та придурки ці всі депутати, олігархи і ворюги.Та за них не тільки злочин іти голосувати про них згадувати страшно.Ха валять на Гаваї і живуть.Чого вартий один Шиба і при голубих ,при оранжевих і фіолетових той же. .А Луцьк все гамнішає і гамнішає
ВСІМ Показати IP 22 Червня 2015 16:28
Хочете змін на краще???? Почніть, Шановні, з себе!!!!!
трудоголік Показати IP 23 Червня 2015 10:54
Народ читаю всю жовч і розумію, що нічого в нас не зміниться. Прикро. Я б хотів побачити отих УНСОВЦІВ які як миші на майдані і під час АТО сидять. Але зате вже про вибори думають. Сказати що вони зробили для людею - 0 !!! Але обсирати когось, виконуючи тупе замовлення - благе діло. Бабло не пахне, нє???
теж трудоголік до трудоголік Показати IP 24 Червня 2015 11:53
Око за око, зуб за зуб, як то кажуть...