USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку загорівся польський тролейбус

10 Березня 2017 11:54
Замикання в кабіні водія тролейбусу №222 сталося близько 6 ранку 10 березня на виїзді з депо, пишуть на сторінці ЛПЕ у Фейсбуці.

Загорівся один з вживаних польских тролейбусів, яких міська рада планує незабаром ще докупити, для поповнення тролейбусного парку.

Власними силами загасити пожежу не вдалось, викликали пожежників.

В результаті пожежі ніхто не постраждав, але згоріли документи водія. Для з'ясування причин ведеться слідство.

Нагадаємо, 9 березня на вулиці Богдана Хмельницького у Луцьку впала тролейбусна лінія, в результаті чого був заблокований рух транспорту цим відрізком.

Фото ілюстративне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Петро Показати IP 10 Березня 2017 11:59
Ось вам і всі відповіді на предмет закупівлі польських вживаних тролейбусів. Молода Романюкова команда краде кошти громади, купляючи металобрухт, який ще й горить. Лучани памятатйе про цих злодіїїв на виборах
Анонім до Петро Показати IP 10 Березня 2017 13:04
лінія також впала із-за поляків ? чи від чийогось недбальства
Петро до Анонім Показати IP 10 Березня 2017 15:21
Ти ще раз підтвердив мою правоту і сам дав відповідь на своє питання - поляки не винуваті, а винувата молода Романюкова бригада
Анонім до Петро Показати IP 10 Березня 2017 18:42
з нетерпінням чекаю, коли такі розумники як ти, куплять нові тролейбуси. бажано виробництва MAN
))) до Анонім Показати IP 10 Березня 2017 22:05
навіщо MAN ????...будучи в Польщі..я замітив що по Любліні їздять наші нові тролейбуси...яких виробляє наш автопром...а по Луцьку їздять старі польські тролейбуси!!!!!....нові тролейбуси нашого виробництва їдуть на польщу...а ми купуємо старі польські....де логіка ?
))) до ))) Показати IP 10 Березня 2017 22:14
прошу вибачення...оговорився...не тролейбуси на Польщу "йшли" а автобуси(похожі як 15ка)
Deather до ))) Показати IP 11 Березня 2017 08:19
Ну так в чому проблема? Років через 10 ті польські тролейбуси луцького виробництва будуть їздити вже в Луцьку.
Микола Показати IP 10 Березня 2017 12:46
Зробили підпал красавци
))) Показати IP 10 Березня 2017 12:47
ja perdoljia...co to si kurwa zrobilos.
Анонім до ))) Показати IP 10 Березня 2017 14:23
а чого не по-китайськи ? твоя польська мова подібна на полішуцьку українську
))) до Анонім Показати IP 10 Березня 2017 17:16
можу зрозуміліше...особисто тобі. .І.
Анонім до ))) Показати IP 10 Березня 2017 18:43
szkoduje ale niestety nie, po to ze nic wspolnego do polskiego jezyku nie ma
))) до Анонім Показати IP 10 Березня 2017 21:59
сідай..5
Лучанин Показати IP 10 Березня 2017 12:51
Район депо ще в снігу?
Пейзаж до Лучанин Показати IP 10 Березня 2017 13:46
Фото ілюстративне. Чітать нужно...
Анонім до Лучанин Показати IP 10 Березня 2017 14:02
Фото "ліве"
Анонім. Показати IP 10 Березня 2017 14:40
Так і номер тролейбуса і з фото не співпадає.
Показати IP 10 Березня 2017 14:58
Мерседеси іБМВ нові теж горять це що винна команда Романюка