USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку затримали двох жінок напідпитку за кермом

4 Квітня 2017 08:18
Луцькі патрульні затримали двох жінок, які напідпитку кермували авто. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька.

Так, у ніч на 4 березня інспектори зупинили через порушення ПДР легковик на вулиці Ковельській. Під час спілкування у них виникла підозра, що водій нетвереза, що згодом і підтвердила перевірка – 0, 86 проміле.

А вже під ранок через порушення ПДР зупинили автомобіль по вулиці Глушець. За кермом також була жінка, і також – з ознаками алкосп’яніння. Цього разу тест на приладі показав значно вищу дозу алкоголю – 1, 62 проміле.

В обох водійок, 35-річної та 22-річної, не було посвідчення водія. Тож на них склали відповідні протоколи за керування в стані сп’яніння (ст.130 КУпАП) та винесли постанови за відсутність належних документів (ст.126 КУпАП).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 4 Квітня 2017 09:10
а машину на штрафмайданчик не треба було відвести ?
007 до Анонім Показати IP 4 Квітня 2017 10:46
добрячок::::))) хай живе українська ЖАБА::)))
Анонім до 007 Показати IP 4 Квітня 2017 11:40
ти мабуть таке саме конч"не фуф"о, як і ті алкаші за кермом
ASP до Анонім Показати IP 4 Квітня 2017 11:39
не треба було! Якщо знайшовся тверезий водій, який пише розпискущо не передась авто в керування цій особі сьогодні
Анонім до ASP Показати IP 4 Квітня 2017 14:27
а на право керування, технічний паспорт і т.д. також напише розписку ?
лучанин Показати IP 4 Квітня 2017 11:53
як це поліція не забрала автівки на штрафмайданчик, у особи яка сіла пяна за кермо без прав.. вона їх взагалі має? поліціанти ви взагалі адекватні? вимагаємо перевірку поліції на профпридатність!!!!
Иван Показати IP 4 Квітня 2017 12:18
Женщина - это когда за 40-45...............а тут термин,поправлю, простой : поймали ДЕВУШЕК "навеселе"
Остап Показати IP 4 Квітня 2017 12:26
Постригти пiд "0"! Вiдiбрати "назавжди" посвiдчення водiя (права)! Копня в сраку -i Fora ze dvora!!!!!
А де Показати IP 4 Квітня 2017 13:32
Гавура щось давно не чути.
Маша Показати IP 7 Квітня 2017 09:12
Яка різниця скільки років,і жінка чи чоловік.Випив- їдь на таксі.Ну а що без прав що ще інша тема, якщо зовсім нема- то капець.