USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку затримали «гонщиків» на «Лексусі»

5 Серпня 2015 18:00
Працівники Державтоінспекції разом із бійцями громадського формування «Варта порядку» затримали автомобіль із номерами «Lexus», який роз’їжджав вулицями міста на великій швидкості. Інцидент трапився у вівторок, 4 серпня. Про цеповідомляють Хроніки Любарта.

Зі слів заступника голови правління «Варти порядку» Олександра Рубана, про те, що вулицями Луцька на шаленій швидкості роз’їжджає автомобіль, патрулю громадського формування повідомила міліція. У авто перебувало двоє чоловіків. Молодики порушували Правила дорожнього руху, зокрема проїжджали на червоне світло та підрізали бус. На вимоги міліції зупинитися хлопці не реагували.

Так, бійці «Варти порядку» разом із працівниками ДАІ затримали авто біля заправки «WOG», що у районі гіпермаркету «Там-Там». Порушники вели себе неадекватно та погрожували правоохоронцям.

Як зазначив Олександр Рубан, представникам «Варти порядку» довелося силою витягнути хлопців із автомобіля і одягнути наручники. Водія відправили у наркологічний диспансер, однак він відмовився проходити експертизу. Натомість пасажир сприяв діям правоохоронців.

Наразі справу передали в Державтоінспекцію для складання протоколу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
віто Показати IP 5 Серпня 2015 18:04
Дві години тому бачив це корито на Шопена. Правда, водія не помітив. Здається, виходить, як в басні: а Васька слушаєт да єст.
765 до віто Показати IP 6 Серпня 2015 08:04
Забрати авто, таким не можна їздити , ганяє дворами як йому в голові бракує, а там маленькі діти
апостроф Показати IP 5 Серпня 2015 18:08
вкачати пілюлей по повній програмі і права забрати
Анонім Показати IP 5 Серпня 2015 18:11
зразу в АТО
Стелла до Анонім Показати IP 6 Серпня 2015 15:00
Підтримую на 100 %!!! Там таких не вистачає.
арсен Показати IP 5 Серпня 2015 18:13
давно уже надо было этого фраера обдолбаного приземлить. вообще берегов не видит, беспредельщик
зразу в ато Показати IP 5 Серпня 2015 18:22
тількі селюків та робітників що не заважали европейцям по місту гасати.цікаво почути коментар даішників.
гаєц до зразу в ато Показати IP 6 Серпня 2015 23:37
А шо тут сказати.. подарували права по просьбі папіка .. тепер пожинаємо (( ... то трупака замнем.. то чергове дтп.. Жить то нада .. а бабло пабєждаєт зло ..))
Ігор Показати IP 5 Серпня 2015 18:23
Звати цього **** Андрій Бутовець. Татко ви***ка виховав.
тварина Показати IP 5 Серпня 2015 18:31
втулити
стб Показати IP 5 Серпня 2015 18:56
симейка ще та
цікаво Показати IP 5 Серпня 2015 19:07
А татко напевно в СБУ служить?
сем до цікаво Показати IP 6 Серпня 2015 10:25
ні
місцевий до цікаво Показати IP 6 Серпня 2015 23:34
Татко ло*ок.. просто втесався у свій час у потрібну сімью. Да і друзяк поназаводив і в сбу і в гаї.. Кормив, кормить, і по-ходу з таким же потомством ще довго буде кормити нашу продажну правохоронну систему ))
ahahah Показати IP 5 Серпня 2015 19:42
Izlipin v dele ahah
Знаю Показати IP 5 Серпня 2015 20:41
Полішук.
Волинь Показати IP 5 Серпня 2015 20:45
Молодці, що зловили зажравшихся мажорів. Але дуже багато водіїв у Луцьку їздять з мобілками в роті , тому треба ставити камери спостереження і штрафувати паразитів по повній, бо вони інакше не хочуть розуміти. Нещодавно в маршрутці 107 чуть не прибив водія, котрий по телефону трендів під час керування автобусом. За роботу, друзі ! Слава Україні !
прав Показати IP 5 Серпня 2015 21:00
БАТЬКАМ ПОЗОР,........ В**ОДКА ВИРОСТИЛИ
семен до прав Показати IP 6 Серпня 2015 23:29
Батько Алень ще той.. таке саме хамовите б*дло..
Маша Показати IP 5 Серпня 2015 21:42
Доросла людина відповідає за себе сама..при чому тут батьки...вони його добру вчили.До речі батько дуже багато допомагає на Ато.і не афішує це.
fkj до Маша Показати IP 5 Серпня 2015 22:51
та яка різниця що той батько робить??? дорога одна для всіх, а воно думає що крутіше від всіх, а так не буває...
зоя до Маша Показати IP 6 Серпня 2015 09:36
чому батько такий хороший дає **людку авто?можна подумати батько не знає що виросло у нього під боком. а зрештою яблуко від яблуні..... чуда не буває.
Олександр Показати IP 5 Серпня 2015 22:31
цей урод спровокував не одну аварійну ситуацію...
Beta Показати IP 6 Серпня 2015 00:35
Я самий кльовий пацик... А ви всі пісатєлі отдихаєте@
таня Показати IP 6 Серпня 2015 00:52
конечно машинку він купив на чесно зароблені гроші, тато теж заробляє все чесно пора трошки повідбирати майна в мажорів
тося Показати IP 6 Серпня 2015 09:01
життя цього андрійка нічому не вчить...одна смерть вже є на його руках, збив людину, тато відмазав...і що в результаті? покаяння? а якби відсидів 5 рочків, то вже б головою думав можливо. Безкарність породжує злочинність.
Аня до тося Показати IP 6 Серпня 2015 09:38
О Господи та це виродок. А хто татко,видно ворюга добрий -це що допомагає АТО-це не виправдання корупціонерам. А цього приду*ка прибити мало.Молодці наші хлопці,що затримали,минулися часи вже ,що дітки-виродки багачів коїли,що хотіли. Пора вже діяти нам самим, їх меншість.Ми господарі нашого міста і його спокою.Дякуємо вам,що зробили добре діло,присадили ще одного мажора,тим більше,що у нього вже є одна смерть на руках.Зберегли чиєсь життЯ.
ВВК до тося Показати IP 6 Серпня 2015 17:09
коментар було видалено
Георгій Показати IP 6 Серпня 2015 09:26
А саме більше вражає як наших людей давить народна тварина , яка кому різниця хто і як заробляє . Сінька за рульом це хірово але чогось ніхто не піднімає такій резонанс коли гоняться дубові на жигулях, на пирожках всякіх а такіх клоунів реально багато
Читач до Георгій Показати IP 6 Серпня 2015 22:29
Різниця в тому що сині на жигулях або смертники або сядуть.... А ці .. їм море по коліна, їх від любого відмажуть.. а тебе ще й винним зроблять
лексус... Показати IP 6 Серпня 2015 13:46
допригався бл*......
Нарк Показати IP 6 Серпня 2015 14:28
Пора кидать НЮХАТЬ АНДРЮШКА:)))) ПОРА!!! Ато Мамка узнает - ругать будет:)))) А нюхать пора кидать)))
ВВК до Нарк Показати IP 6 Серпня 2015 17:12
Андрюшка і порошок "ніразлєйвода". До г*оба.
Anonymous Показати IP 6 Серпня 2015 14:50
весь мажорный контингент у этого Андрей Бутовець в друзьях ...
Водій Показати IP 6 Серпня 2015 19:14
Треба брати молота і ї***ба**ши**ть такі машини, бо до д****лів водіїв не дійде ніколи!!!
Андрій Показати IP 7 Серпня 2015 17:28
бачив цього воділу біля заксу. був ше з якимось корішом. ганяли на лексусі ,були якісь обкурені чи п"яні, так вилітав з повороту що налякав жіночку з коляской в якій була дитина! таким гонщикам на запорожце надо ездить, ато мама з папой купили тачку а он гоняет!!!! БИДЛО!!!!
рок Показати IP 19 Жовтня 2015 21:05
согласна с вами