USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку затримали п'яного водія, в машині якого було четверо пасажирів

3 Січня 2016 09:58
Нетверезого водія, який ледве тримався на ногах та чинив опір, поліцейські затримали по орієнтуванню вчора, 2 січня, близько 21 години.

Перевірка показала – 2.67 проміле. Про це у мережі пише патрульна поліція Луцька.

У машині, окрім нього, знаходились ще четверо осіб у стані алкогольного сп’яніння, один з яких – був побитий. Йому викликали швидку допомогу.

У водія не було усіх необхідних документів для керування транспортним засобом.

Поліцейські винесли постанову на чоловіка за 126 статтею (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб) і склали протокол за 130 статтею (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
дідо Показати IP 3 Січня 2016 10:11
Чого морду прикрили. Воно їздило пяним по дорогах громадського значення, наражав всіх на небезпеку, то до чого тут приватність.
що в цій подіі поган Показати IP 3 Січня 2016 10:12
водій не перевищував швідкість.нікого не збив а можливо сам знаходився у заручниках
Лучанин до що в цій подіі поган Показати IP 3 Січня 2016 12:30
Ти хоть сам зрозумів який бред написав , потрібно було чекати щоб це бидло когось, збило тоді затримувати ?
Анонім до що в цій подіі поган Показати IP 3 Січня 2016 13:14
Ага, пасажири взяли водія в заручники і катували методом силового заливання горілки прямо в горло. Натерпівся бідний!
11 до Анонім Показати IP 3 Січня 2016 14:37
Пытка мандаринами продолжалась третий час....
123 до що в цій подіі поган Показати IP 3 Січня 2016 15:01
в дупі знаходився!
наталя Показати IP 3 Січня 2016 10:15
Ось тут дуже доречно повторити за Ляшком- СКОТИНЯКА!!!
Анонім до наталя Показати IP 4 Січня 2016 10:45
Більше хоть нічого за ляшком не повторюйте !!!)))
Cправедливий Показати IP 3 Січня 2016 12:42
лучани повиненні знати в лице цих дебілів які наражають людей на небезпеку.
Луцьк Показати IP 3 Січня 2016 14:11
На себе подивіться і своїх родичів, бидлоття. Когось бачите........і так завжди.
справедливому Показати IP 3 Січня 2016 14:35
такій дебіл в Луцьку вже буув та наробив як кіт на глині.я не за яника но помаранчеві сволочі тилькі авто крали та ялинкі перевертнуми портретами засирали
Анонім до справедливому Показати IP 3 Січня 2016 15:58
Шановний пора відходити.Сьогодні вже 3число.
всезнайко Показати IP 3 Січня 2016 16:40
вроді на грушевського живе щось знайоме на підлозі лежить