USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

У Луцьку завтра призупинять рух на Богдана Хмельницького

15 Лютого 2022 20:17
16 лютого у Луцькій міській територіальній громаді відзначатимуть День єднання.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Зокрема, о 10 годині перед приміщенням Луцької міської ради відбудеться церемонія виконання Державного Гімну України.

На адміністративних приміщеннях, будівлях галузевих підприємств, закладів, організацій будуть розміщені державні прапори.

На цей час призупинять рух транспорту на Богдана Хмельницького перед міськрадою.

Нагадаємо, Володимир Зеленський підписав указ про святкування 16 лютого Дня єднання – на цю дату західні розвідки прогнозують російське вторгнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 15 Лютого 2022 20:27
Правильно,перекрийте рух,це запамятовується краще.
Ідіоти Показати IP 15 Лютого 2022 21:30
На театральний вийдіть, для чого навантажену вулицю ще перекривати?
лінивець Показати IP 15 Лютого 2022 22:03
я щось не зрозумів-что б виконати церемонію Державного Гімну треба перекривати рух?
Володимир Корнійчук Показати IP 16 Лютого 2022 06:08
Взагалі перекрийте руху для автобусів та тролейбусів зробіть їм інші напрямки бо на Богдана хмельницького дорога обкладена бруківкою і на дорозі що на вулиці Богдана Хмельницького бруківка за рік часу АҖ всілася від великих автобусів та машин
Віка Показати IP 16 Лютого 2022 06:33
А що,війна вже відміняється?
Батько до Віка Показати IP 16 Лютого 2022 10:15
От таких як ви, я б примусово висиляв на окуповані території, якщо вам ще і досі не дійшло що війна триває уже вісім років.
Віка до батька Показати IP 16 Лютого 2022 10:52
І в нас вже вісім років як оголошений військовий стан?Ех ти,трутню.........
Батько до Віка до батька Показати IP 16 Лютого 2022 12:23
Заперечення реальності, це признак інфальтивності або колабораціонізму.