USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку збиратимуть гроші для дівчини-воїна

25 Лютого 2015 15:20
Благодійний аукціон «Сонця Схід» стартує у Луцьку. Кошти, зібрані під час аукціону, використають для допомоги в обмундируванню бійця передової Майї Москвич.

Відтак, благодійний аукціон «Сонця Схід» складатиметься із двох частин: арт-кемпу «Сонця Схід» (1 березня у «ПортCity») та виставки-аукціону робіт митців (4 -12 березня у ресторані Patio Di Fiori).

Як повідомляють організатори, акція розпочнеться у неділю, 1 березня, о 10:00 в торгово-розважальному комплексі ПортCity. Близько 20 художників, які зголосилися допомогти Майї Москвич, будуть малювати картини на тему «Сонця Схід», до яких згодом волинські поети напишуть вірші. Також протягом цього дня дітки зможуть написати листа-побажання для Майї.



Опісля з 4 по 12 березня у ресторані Patio Di Fiori відбудеться виставка-аукціон цих робіт - з метою збору коштів на обмундирування Майї Москвич.



Довідка. Майя Москвич– одна з небагатьох безстрашних дівчат, котра пішла добровольцем на схід. Її боротьба почалась ще до Майдану, коли вона відстоювала справедливість в судах задля подолання корупції в навчальному закладі. Під час Майдану Майю переслідували, вона перебувала під домашнім арештом, а її перевернутий портрет Януковича – став символом боротьби та перемоги над режимом.

І зараз, в час неозвученої війни, так званого АТО, вона вже майже рік серед воїнів на передовій, що захищають нашу державу від агресора на сході та потребує допомоги в обмундируванні.



Ініціативна група волонтерів (координатор – Оксана Гузь, т.0972319894)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Штефан, Луцьк Показати IP 25 Лютого 2015 15:26
не дам ні копійки!
Лучанка Показати IP 25 Лютого 2015 15:28
вони ж нібито помічниця народного депутата..нашого волинського-задрипанця..хай менше тусить і нічних клубах столиці і поможе пчолці Майї
Дмитро Показати IP 25 Лютого 2015 15:41
о появилась давно небуло чути про цю циркачку. нехай її банда їй і дає
Олександр Показати IP 25 Лютого 2015 15:45
Ще одна... Безсовісна...
Василь Показати IP 25 Лютого 2015 16:21
ТАК НЕХАЙ ресторан Patio Di Fiori та ПортCity за їх рекламу і допоможе Москвич, вони і БТР можуть купити!!, а ще допомогти від Маї за розбиті приміщення ОДА, МВС, бруківку біля готелю "Україна"
А Показати IP 25 Лютого 2015 17:17
А я пропоную скинутись на віб..тор для "дівчини"-воїна.
Сумно Показати IP 25 Лютого 2015 18:01
Поки хлопці на Сході гинуть, Майя рейтинги робить...революціонерка хр*нова
лучанин Показати IP 25 Лютого 2015 18:28
ну вже коза б така мала б совість
До оксанки Показати IP 25 Лютого 2015 20:41
Ці гроші збирає Гузіха. Як ви вважаєте, куди вони підуть?....вірно, Гузю в карман...
Анонімус Показати IP 25 Лютого 2015 21:09
Гроші їм не треба. Майя відмовиться від них на користь якогось пораненого бійця. Необхідно фейс засвітити і трамплін взяти на вибори за півроку... (((( Пащенко яйця розкладати почав по кошиках...
123 Показати IP 25 Лютого 2015 21:22
Перевернутый портрет то фигня, вот еврей петруха всю страну раком перевернул и имеет! Ото воин!
маша Показати IP 26 Лютого 2015 09:24
А де її спорядження у якому вона до цього часу була на передовій,чи не була вона ніде ,а просто піариться.Гроші хай Гузь дасть він же великий благодійник
Правий сектор Показати IP 26 Лютого 2015 16:57
Гузік і так "бідує" в столиці на депутатську зарплату,більше 30-ти помічників набрав , попробуй прокорми!Це не в області хамити старшим - можуть і табло начистити!