USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку зіткнулись дві маршрутки: постраждало 11 людей. Уточнено

22 Березня 2018 14:11
В результаті зіткнення двох маршруток у Луцьку травми отримало 9 людей.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їх слів, на місці працювали п’ять бригад бригади «швидкої». Зі слів медиків, травми різної важкості отримали 11 людей, 8 з них госпіталізували. Загрози їх життю наразі немає.

Волинські патрульні повідомили, що аварія трапилась близько 13.40 за участю 2 маршруток (10 і 12). Працює патрульна поліція та слідчо-оперативна група (деталі згодом від слідчих).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
В Луцку вже Показати IP 22 Березня 2018 14:16
Давно не по -люцькі , таке враження шо там живуть одні лугандоновські. чи аватари армійські.
ЛУЧАНИН Показати IP 22 Березня 2018 14:20
Обоє рухалися по одному маршруту, боротьба за гривню і після цього підвищувати ціні, комунальний транспорт в Луцьк
Анонім Показати IP 22 Березня 2018 14:24
Звісно постраждали ті хто не тримався за поручні,говорив по телефону,або грався,це не стосується цієї новини,але давайте поводити себе в громадському транспорті як люди,а не ск?ти,одне трандить на всю маршрутку,друге перекрикує,дотримуйтесь правил поведінки в громадському транспорті і тримайтесь за поручні,будьте обережні,бережіть себе
Коза до Анонім Показати IP 22 Березня 2018 14:31
Ви їхали в тій маршрутці? Сподіваюсь з вами все в порядку - язиком триматись за поручні мабуть було важко...
Анонім до Коза Показати IP 22 Березня 2018 14:41
Ваш коментар є доказом того,що серед нас багато не розумного бидла.Вам краще знати як язиком щось робити.
Віктор до Анонім Показати IP 22 Березня 2018 14:46
Як маршрутка різко тормозне, то не завжди можна втриматися за поручні, а що вже говорити про дтп...
Ноунейм до Віктор Показати IP 22 Березня 2018 16:31
Той анонімус повний кр*тін, фізику в школі походу прогулював.
лучанин Показати IP 22 Березня 2018 14:45
Забагато для одного дня аварій за участю водіїв маршруток , вони за гривню вдавляться. Водії маршруток шантажують владу, що якщо не збільшити за проїзд то вони поїдуть на заробітки і не буде кому їздити. Нехай краще покидають маршрути чим так вони їздять, чому вони проти електронного квитка, щоб був контролер, щоб видавали квитки. Якщо в потерпілих не буде квитків. то хто їм буде відшкодовувати збитки, водіїї завтра звільняться і шукай вітра в полі, а власник маршруток скаже я ж не винен.
Василько до лучанин Показати IP 22 Березня 2018 16:17
Забагато для одного перевізника "САНРАЙЗ" !!! Дєдушка Юрій Дєвіцкий - звільніть площі молодшим!!!
Водій Показати IP 22 Березня 2018 14:46
Водій повинен керувати автобусом (це не маршрутне таксі). При проведені тендерів необхідно ввести обов'язкову умову, наявність кодуктора. Якщо в потерпілих відсутні квитки цих горе перевізників, вони змушені доказувати що були в цьому громадському для отримання страхових виплат.
Та Показати IP 22 Березня 2018 14:54
мабуть знову пішоходи винні, як доказуть, з піною біля рота водії, під статтею про збиту сьогодні маршруткою на пішохідному переході на зелене світло восьмирічну дитину, "у всьому винні пішоди", навіть якщо це діти, що йдуть на зелене світло, бо ж у водія можуть бути "свої проблеми в голові" і "залізяка ж може зламатись в будь-який момент", такі і пишуть дослівно(( і що вони вліпились один в одного теж пішоходи винні будуть((
Постраждала в дтп Показати IP 22 Березня 2018 18:01
Квиточки всі взяли, хто був у маршрутці. Водій був просто скажений, цілу дорогу їхав на Великій Швидкості!!!!! І замість того щоб зупинитись на зупинці і натиснути на тормоз, він нажав на газ.