USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку знайшли кликуна, якого спиляли на Братському мосту

12 Жовтня 2020 11:08
У неділю, 11 жовтня, небайдужий громадянин знайшов понівечену скульптуру кликуна і віддав її охоронцю Луцької міської ради.

Про це повідомляють на сторінці управління туризму та промоції міста Луцької міськради у фейсбуці.

«Фактично, скульптуру знищено, відбиті руки з ріжком, значно пошкоджені ноги, по всій фігурі – сліди від ударів. Це зробили «людські істоти», які живуть поряд з нами. Якщо вам відома будь-яка інформація або ви були свідками пошкодження фігури, зателефонуйте і повідомте це на гарячу лінію поліції – 102, або в управління туризму та промоції міста – 777 924, адже безкарність злочину провокує подальші», – йдеться у дописі.

Також зазначається, що відновити скульптуру неможливо. Вандалів розшукують.
Нагадаємо, у Луцьку вкрали кликуна, який лише місяць простояв на Братському мосту. Викрадення кликунів з вулиць Луцька відбувається не вперше. Раніше скульптури поцупили біля головного корпусу СНУ, у центрі Луцька біля Сонячного годинника та на вулиці Лесі Українки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Локі Показати IP 12 Жовтня 2020 11:28
Пропоную з крадієм зробити те саме що він зробив з кликуном... повідбивати руки, і відрізати ноги...
Чакі до Локі Показати IP 13 Жовтня 2020 12:31
Відеокамера, з передачою інформації нашій доблесній поліції, швидко вирішила б справу.
Тетяна Показати IP 12 Жовтня 2020 11:31
Ну, ось, скажіть, для чого це робити?Я вважаю це неприпустимо!!! Для таких (чи такої) істоти необхідні жорсткі заходи впливу, бо хіба можна нищити окрасу міста (квіти на газонах, лавочки і т ін.) у своєму місті (та будь-де інде) плюндрувати. Людська праця вона повинна поважатися!
лучанка до Тетяна Показати IP 12 Жовтня 2020 11:56
де Братський міст? по вул. Ковельській ? щодня ходжу і не бачила кликуна
Локі до лучанка Показати IP 12 Жовтня 2020 12:06
бо його вкрали...
К.лучанин до лучанка Показати IP 12 Жовтня 2020 13:08
Ха-ха-ха! І це пише "лучанка"? Ви з якої ОТГ? Оце "лучанка" яка не знає де Братський місті і Каже що щодня ходить і нічого не бачить. Це вже ніби діагноз.
Думка Показати IP 12 Жовтня 2020 12:13
Знайомі розказують, що в окремих країнах Євросоюзу біля доріг вільно живуть самі по собі кроликі в спеціальних зонах, ними люди любуються, підгодовують. І ні в кого навіть думки не виникає зловити кролика, щоб потім його з'їсти або ним закусити... Це лише окрема маленька історія про менталітет європейця. А ми потрібні Європі із своїм диким менталітетом?
Maха Показати IP 12 Жовтня 2020 12:49
в Гданську як йшла на електричку особисто бачила диких кабанів з виводком (20приблизно )
Maха Показати IP 12 Жовтня 2020 13:10
в Гданську як йшла на електричку особисто бачила диких кабанів з виводком (20приблизно )страшнувато
Ісса Ндойє Показати IP 12 Жовтня 2020 13:45
Для Волинської області - звичайне дикунство ...
Народна прокуратура Показати IP 12 Жовтня 2020 13:53
Ці кликуни, як і лавки у центральному парку міста, якісь магічні. Їх присутність пробуджує в частини юних лучан темні й дикі інстинкти та спонукає до вандалізму. Може їх прибрати, щоб не завдавати страждань нашій чудовій проєвропейській молоді?
Капітан Слідбуло Показати IP 12 Жовтня 2020 14:24
слід було відбитки пальців зняти і по базі даних пробити...А так "небайдужий громадянин" пальцями полапав,потім охоронець і половина обласної ради..Вандалізм може зупинити тільки суворе покарання вандала...
янеробот Показати IP 12 Жовтня 2020 15:18
ті кликуни як провокація для злодіїв!
Досртвоядумка Показати IP 12 Жовтня 2020 21:41
Кликунн,то тобі не поляцькі"кроликі" й не тільки ценний мєх ще й 2,3 і 4 кг дієтіческого м'яса,а Символ!
Родіон Показати IP 13 Жовтня 2020 04:13
Не можу зрозуміти. Кликуна за баснословну суму і лавочки по 15к кожна поставити можуть... А камеру за 2к яка б вирішила проблеми вандалізму поставити слабо?
Vic Показати IP 13 Жовтня 2020 07:43
Деградація впевнено крокує мізками місцевого населення. Молодці, швидше здеградуєте швидше поберебиваєте одне одного швидше на цій території почнеться розвиток
Багряна Крайка Показати IP 13 Жовтня 2020 14:12
У кожного свої "кроликі,шановна дупка.