USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку пропонують ліквідувати дві зупинки в центрі міста

3 Січня 2020 20:28
У Луцьку пропонують ліквідувати дві зупинки, що знаходяться в центрі, – на вулицях Богдана Хмельницького та Сенаторки Левчанівської.

Петицію з такою пропозицією зареєстрував Андрій Сасюк.

На думку чоловіка, у місті доцільно ліквідувати зупинку «Вулиця Сенаторки Левчанівської», що веде до Центрального ринку, а також зупинку «Братський міст», що на вулиці Богдана Хмельницького.

«У зв'язку з перенесенням Центрального ринку та ліквідацією зупинок там пропоную скасувати зупинку «Вулиця Сенаторки Левчанівської», яка веде до Центрального ринку, оскільки ця зупинка встановлена з численними порушеннями, знаходиться за 100 м від зупинки «Міська рада» та втрачає свою актуальність», – вказав лучанин.

Та додав: «Також варто ліквідувати зупинку «Братський міст» на вулиці Богдана Хмельницького, яка є основною для маршрутних транспортних засобів, що їдуть у напрямку ЛПЗ, оскільки переважна більшість людей чекають на транспорт на зупинці «Хрестовоздвиженська церква», що знаходиться зразу за площею. Зупиняючись на зупинці «Братський міст», громадський транспорт створює перешкоду для автомобілів та маршрутних транспортних засобів, що повертають на вулицю Ковельську».

Зазначимо, аби петицію розглянули, за 15 діб вона має зібрати як мінімум 300 підписів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Недумаю Показати IP 3 Січня 2020 20:44
повний д......нь.
Лучанин Показати IP 3 Січня 2020 22:17
Шановний Андрій, ліквідуй у своїй квартирі туалет і ходи за 100 метрів до свого сусіда під двері!!!!
Лучанин Показати IP 3 Січня 2020 22:22
От як би "ліквідувати" (усунути від "пропозицій") хазяїв цих особливо одарених людей які захотіли понищити по місту все що тільки можна? Таку петицію створити можна, али чи буде вона виконана?
Анонім Показати IP 3 Січня 2020 22:24
Ліквідуйте дурнів,ізолюйте,позбавте інтернету..Мені потрібно буде йти 100-200 метрів,бо якийсь дурень так захотів,може досить?Ліквідуйте зупинку біля ЦУМа,ліквідуйте біля Тамтаму,зробіть дві зупинки 40 квартал і ГПЗ.Що за дурість.
1 Показати IP 4 Січня 2020 01:23
Це повний сосюк
До всіх вище сказани Показати IP 4 Січня 2020 04:37
А що слабо пройти 100-200 метрів потрасіте своїм жиром .Чи маршрутка мае ставати через 100 метрів бо комусь падло ройти них.
Ірина до До всіх вище сказани Показати IP 4 Січня 2020 09:26
Скурив буквар гопник тупенький?
123 до До всіх вище сказани Показати IP 5 Січня 2020 14:18
Візьми сумки у кожну руку по 10кг та скажеш чи є різниця пройти 500 метрів чи 200.
ігор луцький Показати IP 4 Січня 2020 09:50
А я пропоную ліквідувати зупинку міська рада,тому що я нею ніколи не користуюсь.Питання громадян вирішуються в собезі,цнапі і жкп.Бізнесмени,депутати і чільники міськради приїздять на авто.
Ірина до ігор луцький Показати IP 4 Січня 2020 11:19
І стоянку там прибрати для авто і службові автомобілі заборонити, хай слуги людей троллейбусами їздять!
Анонім до Ірина Показати IP 4 Січня 2020 12:35
Хороша ідея,створіть петицію,там зовсім не потрібна зупинка,мало людей,а ще дома старі,потрібно прибрати зупинку,щоб з будинку нічого не впало на людей,а на місці стоянки зробити магазинчик з сувенірами,для туристів,які поповнять бюджет.Пора переобрати взагалі цих гопніків,а то засиділись ці будяки.
Лучанин до Анонім Показати IP 4 Січня 2020 15:01
От якби реально хтось створи петицію з текстом "ліквідувати зупинку міська рада" і "стоянку там прибрати для авто і службові автомобілі заборонити, хай слуги людей троллейбусами їздять" та "на місці стоянки зробити магазинчик з сувенірами,для туристів,які поповнять бюджет", то я би реально підписав в перших рядах. Думаю пару тисяч петиція би набрала.
1111 Показати IP 5 Січня 2020 18:40
Кожен тиждень щось ліквідовують... Вже сил нема читати! Коли вже щось зроблять добре для людей. Ну да "ламать не строить" От коли вже та міська влада сама ліквідується!!!!