USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку знайшли тіло чоловіка

8 Квітня 2015 17:03
Закривавлене тіло чоловіка знайшли сьогодні, 8 квітня, вночі у багатоповерхівці, що на вулиці Соборності. Про це інформує Під прицілом.

Близько 02:00 ночі за телефоном 103 надійшов виклик на станцію швидкої допомоги. Як запевнили у КЗ «Волинський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф», лікарі, які приїхали на виклик, лише констатували смерть та викликали працівників міліції.

На тілі постраждалого було помітне ножове поранення.

Припускають, що чоловік прийшов у гості до свого друга, з яким вони випивали.

У прес-службі Управління МВС у Волинській області поки не надають детальної інформації, особу померлого встановлюють.

Нагадаємо, вчора, 7 квітня, молодого чоловіка із ножем у грудях знайшли в одному з парків обласного центру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІЛІЦІЯ РОЗПОВІЛА ПОДРОБИЦІ СМЕРТІ ЧОЛОВІКА В ЛУЦЬКОМУ ПАРКУ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 17:21
Що не день - свіжий труп...
Працівник до Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 17:35
Міліція паралізована. Вони вже задовбали повісили міліцію в висяще положення зі своїм скороченням!!! Дали б зарплату людську і питали кожний день немає показників в колгосп!!!
102 до Працівник Показати IP 8 Квітня 2015 19:13
Вони що, не паралізовані тільки хабарництвом займатися? Хто питає, яка зарплата в ІНШИХ бюджетників? Зарплату коли їм призначали? Сьогодні, вчора, рік тому чи може ще при іншій владі? То чому стільки мовчали, не були ПАРАЛІЗОВАНІ? Бо хабарі дозволяли брати ... і нащо тоді зарплату просити? Хабарництво в обмін на більшення зарплати - класна СДЄЛКА.
злий до Працівник Показати IP 8 Квітня 2015 19:35
Вона здається по життю паралізована, де не пахне грошима
хО до Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 20:17
Наслідки майдану
ху до хО Показати IP 8 Квітня 2015 20:58
Тебе що згвалтували на тому майдані?
xO до ху Показати IP 8 Квітня 2015 22:37
це ви всіх там "згвалтували"! ну нічого, народ вам ще все пригада
Незабудка Показати IP 8 Квітня 2015 19:41
Самі люди створили таке відношення до міліції,а тепер ще й претензії ставлять.Хто бере хабарі-садити або хай здає всю схему.Хочете в Європу,то подивіться на зарплату поліції.Про бюджетників і мови немає.Говоримо в даному випадку за міліцію.Рідко,хто з них перший раз взяв для себе особисто.Завжди треба здати начальнику чи щось придбати для кабінету.Риба гниє з голови.В сьогоднішніх попередніх статтях вже згадувалося і про дань з усіх,і про Терещука,і т.д.
Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 19:42
За кордоном ніхто і криво не гляне на поліцейського.
111 Показати IP 8 Квітня 2015 19:48
а які версії міліції що за 2 дня 2 трупа
Анонім до 111 Показати IP 8 Квітня 2015 22:27
Путен поработал...
до 111 до 111 Показати IP 9 Квітня 2015 08:18
версія одна мать - анархія!!!!!!міліція після майдану,як опудало на городі ніби є а пшеницю горобці зїли!влада своїми демократичними законами довела до абсурду права громадян.
не пацик Показати IP 8 Квітня 2015 19:59
незабудка незабутка тут всего одна минутка -написати рапорт і іди на*ер з цього зоопарку там ще років 50 толку небуде !
Лучанин Показати IP 8 Квітня 2015 23:33
Волинь як якась срана раша - ріжуть убивають пють і церкви палять! А ще в нас мусори і прокуратура г*ндони.
Анонім до Лучанин Показати IP 9 Квітня 2015 07:27
Не буду тебе розстроювати...
до лучанина до Лучанин Показати IP 9 Квітня 2015 08:19
все в твоїх руках іди і змінюй життя на краще!!!!