USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку звільнились директор департаменту соцполітики та її заступник

9 Серпня 2016 08:55
За власним бажанням пішли з посади начальник департаменту соціальної політики Луцької міської ради Лариса Боярин та її перший заступник Ірина Дехтяр.

Про це стало відомо 9 серпня під час оперативної наради у міського голови Миколи Романюка.

«Від нас йде начальник департаменту соціальної політики Луцької міськради Лариса Боярин. Шкода, але життя є життя. За нею слідом звільнилась і перший заступник директора департаменту соціальної політики Ірина Дехтяр. Я дякую цим людям за сумлінну працю», - зауважив міський очільник і вручив екс-посадовцям грамоти та квіти.

Окрім цього, він вручив подяку від міськради директору Луцького НВК № 24 Юлія Гринчук та заступнику директора НВК №14 Тамарі Мазелюк.

Нагадаємо, відучора директором департаменту соціальної політики Луцької міської ради стала Тетяна Книш. Відповідне розпорядження підписав міський голова 5 серпня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
ВОНО Показати IP 9 Серпня 2016 09:39
щурі тікають з тонучого корабля?
Клієнт Показати IP 9 Серпня 2016 09:43
Дуже шкода. Грамотні люди.
знаюча Показати IP 9 Серпня 2016 10:00
гідні достойні . шкода
Лучанка Показати IP 9 Серпня 2016 11:17
Даром їх не поперли.Видно заслужили.Знаю і цю і другу.Нічого хорошого в них нема. Ставлення до людей собаче,вміли працювати на свій лад.
Ліля Показати IP 9 Серпня 2016 12:23
Їх поперли, і було за що, ще Корецьку треба звідти вивести, набрати молодих і перспективних, а то крім як перевіряти хто коли на роботу приходить і уходить більш нічого не знали, ну ще зверхність, так що добре Григоренко зробив.
Анонім до Ліля Показати IP 9 Серпня 2016 12:57
Як тебе поставлять начальником, то у підлеглих буде суцільний вихідний?
Ліля Показати IP 9 Серпня 2016 12:24
Їх поперли, і було за що, ще Корецьку треба звідти вивести, набрати молодих і перспективних, а то крім як перевіряти хто коли на роботу приходить і уходить більш нічого не знали, ну ще зверхність, так що добре Григоренко зробив.
Анонім до Ліля Показати IP 9 Серпня 2016 12:56
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 9 Серпня 2016 12:57
Краще б Петра Верзуна поставили. А зараз буде валза.
Старожил Показати IP 9 Серпня 2016 14:25
Наплодили чиновників під різною назвою з собачимерії ставленням до людей ! В мерії Нью-йорка працює всього 5 спеціалістів!!!
111 Показати IP 9 Серпня 2016 14:39
Книш-це та,що Ариванюк ?
Анонім до 111 Показати IP 9 Серпня 2016 17:15
Це та, що її чоловіка поперли за хабар з юстиції? Якщо так , то у нас славна кадрова політика. Нотаріусових грошей вистачить, щоб купити всю міську владу?
гоша Показати IP 9 Серпня 2016 19:16
Краще б Романюк сам пішов з посади і ще б свою п.....ю забрав. А де ж - вибори скоро. Треба терміново повернути Верзуна.
112 Показати IP 9 Серпня 2016 19:51
Шкода. Звільнились професіонали (сьогодні такі не в моді).
??? Показати IP 9 Серпня 2016 22:07
грантоГРИЗА Вірзуна ???
Петро Показати IP 11 Серпня 2016 09:14
Яковлев почав підготовку до наступних виборів мера. Книш 100% його людина. Боярин - людина Кравчука Святослава.