USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.90
  • PLN 9.65 9.85

«У мене чоловік депутат, а ти під**ас»: водійка облаяла поліцейських через штраф. Відео 18+. Оновлено

19 Квітня 2023 13:01
У Києві агресивна водійка авто, яку зупинили через порушення правил дорожнього руху, накинулась з лайкою на поліцейських та звинуватила їх, що вони не на війні. В автівці також перебували двоє пасажирів, серед яких – дитина.

Відповідне відео поширили у мережі, передає ТСН.

На кадрах видно, як після зупинки авто, жінка обурювалася та нецензурними словами обзивала представників Національної поліції. Жінці виписали штраф через розмову по телефону під час руху.

«У мене чоловік депутат, а ти п*д*рас, нормальні пацани в Бахмуті, а ви страждаєте ху*н*ю, пішов ти на*уй», – кричала розлючена водійка.

Порушниця також почала заявляти, що «донатить на ЗСУ» та «відправляла автівки на фронт».

Як виявилося, нецензурно лаяла поліцейських дружина депутата фракції «Слуга народу» в Сумській облраді Олександра Слюсаря, пише автор публікації Vlad Lomov у коментарі до відео.

Увага! На відео – нецензурна лексика. Осіб до 18 років просимо утриматися від перегляду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
абв Показати IP 19 Квітня 2023 13:31
А що в неї з губами?????
вба до абв Показати IP 19 Квітня 2023 14:27
Напевно поміняла місцями
Пасічник до абв Показати IP 19 Квітня 2023 14:35
бджоли покусали
Виборець до абв Показати IP 19 Квітня 2023 14:45
взрив мозха...
губата дівчина до абв Показати IP 19 Квітня 2023 15:48
А що вам до губ? Жінку прикрашають великі пухлі губи.
скептик до абв Показати IP 19 Квітня 2023 16:01
виробнича травма
Всезнайко Показати IP 19 Квітня 2023 13:45
Дружина депутата Сумської міської ради від Слуги народу.
Народна прокуратура до Всезнайко Показати IP 19 Квітня 2023 16:06
Смішна курка... Думаю, що той її бідний чоловік - колгоспний депутат отаке вислуховує щодня. Бо що в голові у неї пусто - видно по тому, як зроблені губи. Сумно інше: у США чи Канаді за розмахування руками і образу полійцейського відразу ж присмокталась би губиськами до асфальту. А дитина була б доставлена до органу захисту прав дітей, інспектор якої потім багато місяців інспектував би цю сімейку стосовно виконання батьками своїх обовязків
Ася Показати IP 19 Квітня 2023 13:47
З нею згiдний всi п*******
Мда до Ася Показати IP 19 Квітня 2023 14:46
і ти також!
Суддя Дреддд Показати IP 19 Квітня 2023 14:44
Дружина "слуги народу" із Сум Слюсаря лає поліцейського, який виписує їй штраф за порушення ПДР: "Ты - п#дарас! Пошел нах#й! Он меня бесит!". Джерело: https://censor.net/ua/v3413063
Анонім Показати IP 19 Квітня 2023 14:58
така точно відправила 0.00грн для армії, а цікаво її чоловік вже під Бахмутом?
янеробот Показати IP 19 Квітня 2023 15:02
треба таких поцьок штрафувати за агресивну поведінку, а гроші відправляти на армію. Назбирають більше, ніж вона "надонатила".
007 Показати IP 19 Квітня 2023 15:09
Завтра , я вібачаюсь перед українським народом , за сваю павідінку .
Діагноз Показати IP 19 Квітня 2023 15:23
Варги із каучука, мозок із силікону і пазюрі із гелю - шо з неї візьмеш !
Александр - 1 Показати IP 19 Квітня 2023 15:30
Губошлепка - істеричка.. Прийшла до тебе слава! Ще й з чоловіком поділишся, як забагато буде..