USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У мешканця Луцького району вилучили понад 800 кавунів без документів

8 Серпня 2016 20:32
Мешканець Луцького району без дозвільних документів торгував кавунами на узбіччі автодороги Луцьк-Маневичі у місті Ківерці. За торгівлю з рук у невстановлених місцях працівники поліції склали адміністративний протокол, кавуни вилучили.

Про це повідомляють у прес-службі Ківерцівського відділу поліції Волинської області.

Поліцейські встановили, що 29-річний мешканець Луцького району торгував кавунами у невстановленому місці. Документи, які б засвідчували походження баштанних теж були відсутні.

Працівники поліції відносно чоловіка склали адміністративний протокол за статтею 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення та вилучили кавуни.

Ківерцівський районний суд розглянув матеріали справи та виніс рішення про накладення штрафу у розмірі 119 гривень із конфіскацією кавунів у кількості 831 в дохід держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Я Показати IP 8 Серпня 2016 20:49
І яка дальша доля кавунів?
CC до Я Показати IP 8 Серпня 2016 22:05
Зжеруть їх
не бай дужий Показати IP 8 Серпня 2016 21:07
збрили неугодного бо продавав дешевше чим постановила мафія...те ж було з огірками тепер з помідорами та іншими овочами та фруктиками...памятаете які дешеві були огірки а потім за ніч вдвічі подорожчали і то відразу у всіх продавців...ринок повністю контролюеться кавказцями...жодна машина не заіде без узгодження ціни і іх дозволу... агов реформована поліція та оновленна прокуратура вам не ціікаво... а шкода...ви ж на наші гроші живете але нас не захищаете
ПРИДУРОК Показати IP 8 Серпня 2016 21:27
цЕ СТРАШНА КОНТРАБАНДА
митниця Показати IP 8 Серпня 2016 21:46
а самосвал бурштину на кордоні не замітили тов. прокурор?
кавун до кавуна Показати IP 8 Серпня 2016 22:19
Му*орня наісця цією контрабандою
Менти Показати IP 8 Серпня 2016 22:52
Поліція повинна ловити злочинців. Шпига це підвальне мислення !!!!!!
Ая Показати IP 9 Серпня 2016 03:52
Коли ловлять злодія в мундирі, тоді пускають його вільним і жодних наслідків злочину немає. Коли чоловік купив чи виростив городину і продає на вулиці це вже злочин. Час схаменитись нелюди в мундирах, ви маєте служити народу і помагати йому, а не знущатися над ним і тими хто ледве виживає в найбагатшій європейській країні. Народ знає і вміє піднести руки на злочинців. Хто креував закон який говорить про невстановине місце і що він означає крім того, що "посередники" не взяли до кишені "збору"? Ганьба на весь СВІТ.
Я Показати IP 9 Серпня 2016 09:57
Айзери забрали конкурента