USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У міліції Волині – новий керівник УБОЗу

20 Червня 2014 14:09
Виконувачем обов’язків начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС призначили підполковника міліції Григорія Рубчука.

Так, начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига під час представлення акцентував на тому, наскільки важливий і відповідальний напрям роботи довірено новому керівнику, наголосив на бездоганному виконанні кожним міліціонером своїх функціональних обов’язків, спрямованих на боротьбу з організованою злочинністю.

«Для налагодження ефективної роботи ви повинні забезпечити повну взаємодію і порозуміння насамперед між оперативними службами та слідчими підрозділами. Сподіваємося, на хороші результати вашої діяльності», – відзначив Петро Шпига.

Своєю чергою, підполковник міліції Григорій Рубчук подякував за довіру та пообіцяв сумлінно виконувати покладені на нього обов’язки.


Довідка

Григорій Рубчук народився 9 березня 1964 року у Ковелі. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером-кінологом взводу патрульно-постової служби Ковельського міськрайвідділу внутрішніх справ Волинської області. Тривалий час працював на оперативних посадах в УБОЗ УМВС у Волинській області та в Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Герда Показати IP 20 Червня 2014 14:39
А де старого начальника поділи?
ковельчанин Показати IP 20 Червня 2014 15:22
Дуже порядна та принципова людина , його призначення підтверджує те , що Майдан стояв не дарма .
пан Показати IP 20 Червня 2014 16:10
Майдан тут як собац1 п'ята лапа.
Юрист до пан Показати IP 20 Червня 2014 16:29
Букви І та Ї на кацапській клаві немає?
Охрим до Юрист Показати IP 20 Червня 2014 18:37
коментар було видалено
пан до юриста Показати IP 20 Червня 2014 17:59
нема, жаль. так доля розпорядилась, що я в РФ на п1вноч1..
Анонім Показати IP 20 Червня 2014 19:56
Гріша вітаємо! Щиро раді! З поверненням на Волинь!
працівник Показати IP 20 Червня 2014 21:13
УБОЗу на Волині практично нема, розвалили вже давним давно.
Хостиков до працівник Показати IP 22 Червня 2014 15:24
тепер буде відбудовуватися, в такий складний для країни час.
петя Показати IP 20 Червня 2014 23:30
чого убозу нема - є банда злодіїв, рекетирів, бандитів, корупціонерів, дерибанщиків організована в стійке злочинне угрупування під назвою убоз
Хостиков до петя Показати IP 22 Червня 2014 15:39
абсолютно вірно. але будувати коли небудь цю службу треба? її розвалили і відразу бандити пішли у владу, тепер маємо результат - напад росії і море зрадників у міліцейських пагонах на сході.
к4 Показати IP 21 Червня 2014 09:54
Гріша - космос!
Бажаю Показати IP 22 Червня 2014 15:06
Рубчук далекий-далекий! А космос близенький-близенький!!!
Хостиков до Бажаю Показати IP 22 Червня 2014 15:33
що хабар не дав взяти? або працювати змушує?
007 до Хостиков Показати IP 22 Червня 2014 20:18
Ні не заважав хабаря взяти, примушував працювати. А Рубчук що працював? скажіть де, не можу згадати
Хостиков до 007 Показати IP 22 Червня 2014 21:20
Чого ховаєшся за різними ніками. Якщо не пам'ятаєш де він працював звернися до "злочинності" вам з ним до одного лікаря
Хостиков Показати IP 22 Червня 2014 15:30
корупціонерам жесть як доведеться. чекайте і тремтіть. Гриша - керівник нового покоління. хто скаже про нього поганий той з ним ні коли не працював і його не знає.
Злочинність Показати IP 22 Червня 2014 20:15
Я нічого не скажу паганого за нього, оскільки Гриша нічього паганого злочинності не зробив, він зовсім нічього не зробив, я не памьятаю щоб він щось зробив, жодного розкритого злочину, жодної кримінальної справи, УБОЗ так тримати, у вас гідний керівник. Керівництво УМВС не ганьбіть майдану
Хостиков до Злочинність Показати IP 22 Червня 2014 21:17
Троль прокинувся? видно по тексту. якщо страждаєш склерозом звертайся до лікаря, може допоможуть.
Лучанин Показати IP 23 Червня 2014 00:47
Що то ще за Рубчук? Де він взявся? Знову якогось блатного поставили мафіозі київські. Що на Волині більш нема кого поставити? Його ніхто не знає. Кінолог кажете? То він з собаками ментовськими швидко знайде спільну мову.
Хостиков до Лучанин Показати IP 23 Червня 2014 13:27
почитай з початку статтю, він з Волині. починав тут працювати ітеперь останні п'ять років теж тут работат, а те, що ти його не знаєш ще жодного очем не говорить, він працював в кримінальній розвідці. багатьох ти від туди знаєш?
Запопадливий голос Показати IP 23 Червня 2014 22:28
Ти бач... і ніяка бяка не гавкне. Де всі тролі???
Банду геть Показати IP 24 Червня 2014 18:57
О! Тепер нароблять! Волинь содрогнеться! Може ще порівняєте його з Сохацьким? Не смішіть людей!!!