USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У небі над Луцьком знову чути гуркіт літаків. Оновлено. ВІДЕО

18 Листопада 2016 19:58
Бойова авіація для навчань знову завітала до Луцька.

Обідньої пори небо над Луцьком знову "здригнулось" від гуркоту авіаційних двигунів. Це був легкий фронтовий винищувач МиГ-29 зі складу 114-ї бригади тактичної авіації (аеродром Івано-Франківськ).

Екіпаж винищувача здійснив перевірку функціонування радіолокаційних засобів Луцького військового аеродрому, зробивши кілька ефектних проходів над аеродромом з виконанням подвійних "бочок" і повернувся на базовий аеродром в Івано-Франківську.

У спільноті "Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈" зазначають, що це був не звичайний обліт аеродрому. Але до отримання повної інформації нічого не розголошуватимуть. Відомо лише те, що нині на військовому аеродромі в Івано-Франківську триває льотно-методичний збір льотчиків винищувальної авіації зі всієї України, а саме з трьох бригад, на озброєнні яких стоять легкі фронтові винищувачі МиГ-29 - 114-ї (аеродром Івано-Франківськ), 40-ї (аеродром Васильків у Київській області) та 204-ї (виведена з аеродрому Бельбек в Криму на аеродром Кульбакіно (Миколаїв)). І сьогодні він не завершився.

Любителям поскиглити активісти організації радять за вихідні добре виспатися, щоб надовго вистачило та додають відео сьогоднішніх польотів:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Юра Показати IP 18 Листопада 2016 14:28
Ну і добре, і нехай літають. Нація, яка не хоче годувати свою армію, приречена годувати чужу.
Задовбали до Юра Показати IP 18 Листопада 2016 20:24
хай над донбасом літають і лякають сєпарів а тут нам шуміти не треба тим антикваріатом радянським!
Лучанин Показати IP 18 Листопада 2016 14:41
А з яких пір міг 29 став легким винищувачем?
Бувалий до Лучанин Показати IP 18 Листопада 2016 15:30
З тих пір, як прапорщик кусок алюмінію вкрав. Яка тобі різниця - легкий, важкий - літає, стріляє і добре.
Гріша до Лучанин Показати IP 18 Листопада 2016 15:42
З самого поатку проектування... Даю лікбез: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D0%93-29
Татарин до Гріша Показати IP 18 Листопада 2016 20:35
Григорий, вы балбес. Миг 29 это просто истребитель, а лёгкий он только по отношению к су24 и это есть упоминае в данной статье на википедии, а такой класификации в истребителях нету!
до Юри Показати IP 18 Листопада 2016 18:13
нам не треба годувати власну армію, нам тра на неї списувати МІЛІАРДИ які не можливо доказати і проконтролювати,мегабізнес,сверхбізнес.До речі 1 час роботи МіГ--29 в повітрі в середньому 4000 кг авіаційного керосину типу ТС а записати можна й два
Андрій до до Юри Показати IP 18 Листопада 2016 20:13
Цілком згідний. Тим більше авіація в цій незрозумілій АТО чи війні не використовують. А заступник МО з тилу доповів, що бійці в зоні АТО лише на 80 процентів забезпечені зимовим одягом. І волонтери плачуть: ДОПОМОЖІТЬ нашим воїнам, під шумок переганяючи джипи і завозячи брендовий одяг. БАРДАК, який вже задрав.
123 до до Юри Показати IP 18 Листопада 2016 20:18
А можна й взагалі ніц не писати, а ніц писати х*рню, ТОВАРІЩЬ
до 123 від до Юри Показати IP 18 Листопада 2016 21:24
Особисто приймав участь при виконані стрільб із київського міномета **МОЛОТ* вдумайтесь вартістю 500 000 гривень до радянських мінометів йому далеко далеко по всьому.А як він виготовлений то наші поліщуки кінські вози краще виготовляють і істотно дешевше ,до речі один з наших отримав травму лопнув предогхранитель від двойного заряджання.А МІНОМЕТ ТО ДРІБНИЦЯ порівняно з іншим................................................................
Ая Показати IP 18 Листопада 2016 21:48
хочу запитати тих хто дивився на те, що робив, чи то пак робили винищувачі у повітрі, чи ви чули ГУРКІТ реактивного двигуна РД-500? Цікаво мені теж, чому якийсь там писмака засмічує нашу мову чужомовними словами-АЕРОДРОМ? Тож і дітям і дорослим вистачає сказати летовище. Крім того як вже вище було сказано, винищувачів легких чи важких немаєЄЄЄ. Вони найчастіше літають на виконання бойових завдань: стріляють-знищують ворожі винищувачі, проганяють їх, знищують наземні обєкти, або забезпечують бомардувальні літаки в час виконаня бойових завдань.Тепер всезнайкі можете своє сказати.
Вася Показати IP 19 Листопада 2016 03:21
Таке враження, що коменти ідуть з окопів з під Чармалика