USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У неділю тимчасово перекриють проспект Волі

16 Жовтня 2021 15:40
17 жовтня з 07:00 до 12:00 у Луцьку від вул. Паркової до вул. Сенатора буде тимчасово зупинено руху транспорту.

Про це інформують у пресслужбі Луцької міської ради.

Так, на проспекті Волі відбудуться змагання з літнього біатлону «Гонка майбутніх чемпіонів», присвячені Дню захисників та захисниць України.

Луцьке районне управління поліції ГУ НП України у Волинській області та департамент муніципальної варти забезпечить громадський порядок під час проведення заходів та організації безпеки під час проведення заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
777 Показати IP 11 Жовтня 2021 18:16
А там що уже рух відкритий?
Ксюша Показати IP 11 Жовтня 2021 20:23
Дуже смішно. Новини абалдєть просто.
Лучанка Показати IP 11 Жовтня 2021 22:32
Чуєте,шановна владо!Для чого перекривати центр міста і створювати постійний дискомфорт жителям будинків,якщо в нас для спорт.змагань є свіженький стадіон?Як не музику налаштовують з 7ранку в вихідний,то з 4ранку ставлять ті перегородки,чи Скай виступає до 1ночі.В себе під вікнами перекривайте рух і робіть змагання!!!!Подумайте нарешті не лише про себе!!!!
Ігор луцький до Лучанка Показати IP 16 Жовтня 2021 16:20
Перекривати вулиці це їхня фішка.І начхати їм на думку жителів.
Іван Іванович до Лучанка Показати IP 16 Жовтня 2021 16:59
Літній біатлон, як і спортивна ходьба, це позастадіонний вид спорту, для них потрібен асфальт. Враховуючи що в неділю зранку центр міста завжди безлюдний то це не є проблемою.
ВА Показати IP 16 Жовтня 2021 17:26
Біатлон понад усе ! Все інше нехай казиться. Скільки народу попре зирати на це видовисько при ковідному карантині ? Ніскільки : тільки самі учасники та їх дєвачкі. Це очевидне списання коштів в кишені функціонерів від спорту - забули влітку хапананути ще й на біатлон.
Пророк поет Свєтік Показати IP 16 Жовтня 2021 17:51
Виявляється, шо ремонт проспекту був задуманий не для комфорту пішоходів і зручності автомобілістів, а для проведення спортивних змагань ! А в Крупі по аеродрому - слабо ? Нема проспекту - дискомфорт, зробили проспект - ше більший дискомфорт ! Іду по асфальту я в лижі обутий, то лі лижі нє єдут, то лі я %банутий ! То Муза для поета ! Ніколи не пересохне джерело натхнення !
Анонім Показати IP 16 Жовтня 2021 19:32
Не встиг відкритися проспект Волі як його знову перекрили. І так буде завжди.