USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Нововолинську розбили авто керівника Правого сектора

4 Травня 2014 20:17
У Нововолинську невідомі нібито стріляли в керівника Правого сектора Олексія Буторіна. Про це він розповів особисто.

Замах на вбивство, як це називає Буторін, стався у ніч з 3 на 4 травня у дворі будинку, - інформує прес-служба Правого сектора Волині.

Зі слів Олексія, чекаючи на свого брата біля автомобіля, він почув постріли. Зрозумівши, що стріляють по ньому, забіг у під’їзд.

«Коли я визирнув з під’їзду, побачив, як цей нападник в чорній куртці та в капюшоні, який стріляв, взяв камінь та ще й добив заднє скло моєї машини, куди влучила куля. Після того він швидко втік», - розповів керівник нововолинського Правого сектора».

На думку Олексія Буторіна, його намагалися вбити за активну діяльність нововолинського осередку організації.

Зауважимо, нововолинський Правий сектор проводив активну діяльність не лише у себе в місті, а й в області. Зокрема нововолинські активісти перешкодили проведенню антидержавного з’їзду Комуністичної партії Волині, заблокували діяльність «Сбербанку Росії» у Нововолинську, патрулюють місто та охороняють північний держкордон на Волині.

Офіційне підтвердження інциденту, та чи мала місце у конфлікті стрілянина, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомить згодом. Наразі відомо, що до обласної міліції інформації про так званий замах не надходило.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Просто цікаво. Показати IP 4 Травня 2014 20:29
А за які гроші ще нерозмитнений мерс???
Анонім до Просто цікаво. Показати IP 4 Травня 2014 21:22
коментар було видалено
Вільна Волинь до Просто цікаво. Показати IP 5 Травня 2014 15:58
Тут питання не тільки в тому "за які гроші", а ще й в тому, ЗА ЯКИМ ПРАВОМ катається на нерозмитненому авто? Чому ДАЇ перебирирає? В мене в родича був пасат на польських номерах, то його вже мєнти в обличчя знають, за кожну зупинку мусив до тисячі викладати, а потім плюнув і купив Б/У жигуля. А тут що? Може має громадянство забугорне?
Антифашисти Волині Показати IP 4 Травня 2014 20:31
в дії. No pasaran!
Чож до Антифашисти Волині Показати IP 4 Травня 2014 20:33
Чож вы так "скосили" то? Незачот...
вік до Антифашисти Волині Показати IP 4 Травня 2014 20:42
коментар було видалено
Типичный Показати IP 4 Травня 2014 20:32
Типичный бред свидомита...
OKKO Показати IP 4 Травня 2014 20:33
Розбив своє вікно каменюкою і розповідає нам казочки на ніч, тепер має свою хвилину слави.
6699 до OKKO Показати IP 4 Травня 2014 20:52
хотіли би вбити, повір, вбили б
Вася Показати IP 4 Травня 2014 20:35
Фашизм не пройдет! Правый сектор в отставку!
@ Показати IP 4 Травня 2014 20:41
коментар було видалено
Olha до @ Показати IP 4 Травня 2014 20:47
Може захочуть...Не втрачаймо надію...
$ Показати IP 4 Травня 2014 20:49
коментар було видалено
1844 Показати IP 4 Травня 2014 20:51
А з яких це ти, ......., на МЛ незареєстрованому панти ганяєш, а? Їзди на ЗАЗі, ....., ніхто не троне...
казак до 1844 Показати IP 4 Травня 2014 21:33
кОзаки вообще на конях ездить должны...
Анонім Показати IP 4 Травня 2014 21:13
тут що гурток заляканих одноклітинних
Ононім до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 21:27
Ні, ти перший.
Rza Показати IP 4 Травня 2014 21:46
От у мене питання до всіх свідків Правої Секти. Чому коли на Сході йдуть бойові дії, страждають наші громадяни, робляться безчинства й безпорядки, наш Паша Данильчук вже який місяць заявляє про готовність поїхати на Схід, носить незрозумілу військову форму і збирає на ці поїздки гроші, але і сам не їде і своїх бандитів не відправляє. Набрав за останній час на зрекетовані гроші 15 кг відборного жиру, вже в штані не влазить. Збирає мзду за погодження на посади і частину передає на центр Ярошу.
нововолинськ до Rza Показати IP 5 Травня 2014 11:22
Який правий сектор в Новіку, вже давно всі розбіглися від того Буторіна! Пікетували лукойл- скубнули собі бензину трохі. Сбербанк пікетували - теж мзду просили, не знаю чи отримали. А хлопці реальні патріоти зрозуміли що то за птах та й пішли.
Автомобіліст Показати IP 4 Травня 2014 22:02
Так це авто якогось поляка:)
ООО Показати IP 4 Травня 2014 22:13
Що всяку зерно городите там всі їздять на польських машинах кожних 5 днів робить в'їзд виїзд і все а то розмитнений не розмитнений норму завіз звіти привніс і дорогу відбив а той ще заробив
Альберт Показати IP 4 Травня 2014 22:30
No pasaran! Фашизм не пройдет!
ото так Показати IP 4 Травня 2014 22:40
Самому не смішно, пане правосєк? Стріляв, а потім якраз у це місце ще й цеглиною запустив. Щось не логічно виходить.
Маневичанка Показати IP 4 Травня 2014 22:47
Понапивалися,побили машину ,а тоді розказує казки про замах! Самому не смішно?
Ирина Показати IP 5 Травня 2014 07:55
Очередная бредятина от дебила. Вопрос- кто кого провоцирует?
Анонім Показати IP 5 Травня 2014 08:39
Правильно зробили
Дмитро Показати IP 5 Травня 2014 13:36
Хай сам себе цей лідер ПС пролюструє, за те - що їздить на нерозмитненому авто і не платить податки в державу. Хай з себе почне.