USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Нововолинську спалили опудала Путіна й Мартиняка

20 Лютого 2015 21:00
Громадські активісти Нововолинська висловили своє невдоволення ситуацією в країні та області, публічно спаливши опудала президента Російської Федерації Володимира Путіна та народного депутата України, власника агропромгрупи «Пан Курчак», що має заводи не одному населеному пункту Волині, Сергія Мартиняка. Про це повідомили у прес-службі ВОО «Народний фронт».

Ініціаторами акції виступили: волонтер Андрій Рязанов, представник молодіжного крила «Народного Фронту» Андрій Кравченко та помічник народного депутата України Ігоря Гузя Володимир Шаповал.

Близько півдня опудала Путіна та Мартиняка привезли до пам’ятника Тарасу Шевченку, де більше години нововолинці та гості міста мали змогу милуватись «скульптурками» цих «друзів» України, котрі так трепетно тримались за руки перед нововолинцями. Перехожі фотографувались з опудалами, дякували, пропонували допомогу, загалом, схвально оцінили ініціативу активістів.

Потому опудала гаранта Конституції Російської Федерації та волинського нардепа з усіма почестями привезли до заводу, що належить Сергієві Мартиняку. На територію підприємства активістів не пустили, тому «урочисте» спалення відбулося під парканом курзаводу.

За інформацією активістів Нововолинської міської організації «Народного фронту»

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ще не зовсім свідоми Показати IP 20 Лютого 2015 21:18
тількт й можете...
да до ще не зовсім свідоми Показати IP 21 Лютого 2015 15:51
люди паднімають екуноміку..чи просто паднімають для литвина і трошки себе..напишіть про тісні кантакти з вадімом новінскім..чудовою людиною інвестіції в область якої хвалив ще той великий кормчій-вчитель вчителів..
інвестіції дали всхо до да Показати IP 21 Лютого 2015 15:51
в вигляді курей..
Че Показати IP 20 Лютого 2015 21:29
Схоже гузьоватость в Нововолинську зашкалює. Собака гавкає, а караван іде...
Так Показати IP 20 Лютого 2015 21:44
Голками не кололи, заклять не виголошували, а просто спалили. Спали - забули. А було вибирати?
так так Показати IP 20 Лютого 2015 22:00
Черговий цирк.
Анатоль_ до так так Показати IP 20 Лютого 2015 22:52
Цирк на дроті!
місцевий Показати IP 20 Лютого 2015 23:41
ну то ж так!!! то все фігня, що Мартиняк 1000 робочих місць дає по Нововолинську та околицям....
Анатоль_ до місцевий Показати IP 21 Лютого 2015 00:25
тим хто цей цирк нашвидкоруч зварганив- Мартиняк робочих мість не дав і вони дуже пригнічені тим і злі на нардепа
Олександру Пизі Показати IP 21 Лютого 2015 16:08
помічнику Мартиняка. А чому б не провести розслідування, а скільки робочих місць Мартиняк, разом з Єремеєвим, Івахівим та Б. Клімчуком, перешкодив створити? Скільки років ці "благодійники" утримували Волинь в дистрофічному стані? Скільки підприємців і просто завзятих людей пустили з торбами? Скільки законів порушили? І не даремно спалили його опудало та не самоті, а разом зі своїм духовним батьком - Путіним. Мартиняк = Клімчук = Янукович = Путін. Мартиняк = Путін.
лох до Олександру Пизі Показати IP 22 Лютого 2015 11:02
а зараз ох....єть як пи...дато живеться!!! ні роботи ні зарплати ні минулорічних цін!!!