USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У пам'ять дружини волинянин збудував храм

14 Липня 2015 08:51
Для православних мешканців села Коритниця, що у Локачинському районі, священим місцем відтепер стане новозбудований храм на честь Почаївської ікони Божої Матері. 13 липня, в день собору 12 апостолів та Волинської ікони Пресвятої Богородиці, Чин священицького освячення храму звершив архімандрит Аліпій (Сапіга).

Він же і очолив у новоосвяченій церкві першу Божественну Літургію. Йому співслужили Локачинський районний благочинний протоієрей Анатолій Собуцький, настоятель парафії священик Роман та сонм священнослужителів.

Задум звести тут храм канонічної Української Православної Церкви виник у місцевого мешканця Івана. 6 років тому померла його дружина, і у пам’ять про неї він і вирішив збудувати православний храм. Втім на заваді стала місцева влада, яка не дозволила будівництво.

Отож, чоловік, який нині мешкає у новій хаті, вирішив переобладнати у церкву свій старий будинок. Тепер це – церква ікони Божої Матері Почаївської.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Християнин Показати IP 14 Липня 2015 10:08
Йде війна, а дурні будують храми для затурканих прихожан, московської церкви!
Анонім Показати IP 14 Липня 2015 10:25
дідо то ти проснувся??в церкві коли востанє був??
Християнин до Анонім Показати IP 14 Липня 2015 11:11
Шановний Аноністе, бери своїх любих "канонічєских" попів з їхньою церквою, і шуруй з Української землі подалі ...
13 Показати IP 14 Липня 2015 10:48
Люди будують храми не для прихожан якогось там патріархату, а для Господа. А дурні затівають нікому не потрібні війни
Християнин до 13 Показати IP 14 Липня 2015 11:14
Бачу, що твої мізки на 13 літ не дотягують, як що ти сьогодні ще оправдову3єш московську "богодєльню" в Україні!
. Показати IP 14 Липня 2015 10:57
нерозумний ти!!
канонічний волиняк Показати IP 14 Липня 2015 11:10
Самі Йвани на фотках. Журналюга канюнічний мабуть теж Іван чи Іванна.
Християнину Показати IP 14 Липня 2015 12:33
А чому він дурний? Поясни якщо маєш бажання, можливо тому що створює, а не руйнує, а може тому, що він собі так вирішив і перебудував свій будинок, знаєш є таке право в людей розпоряджатися своїм майном, чи можливо по вашій логіці людина повинна була після смерті дружини, 6 років тому доречі, піти в запой? А щодо патріархату, то я вам скажу те, що мені колись сказала одна розумна КАТОЛИЧКА "я перехрещуся і помолюся там де є Хрест". А ви перед тим як людей ображати за "патріархат" тобто річ яка впринципі не повинна хвилювати справжнього віруючого, тому що Богу всеодно як люди між собою владу ділять чи то церковну чи іншу, задумайтесь чи дійсно ви Християнин, якщо можете собі такі слова дозволити в адресу людини яка добро створила.
Анонім Показати IP 25 Січня 2016 10:49
Молодець чоловік, зробив добро не тільки для односельчан, а й душу свою спасає.