USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У полоні терористів - випускник Волинської духовної семінарії. ФОТО

25 Серпня 2014 15:29
У полоні в терористичної організації ДНР перебуває випускник Волинської Духовної Семінарії Роман Лановий. Про це стало відомо сьогодні, 25 серпня, - повідомляє Луцьк News.

Він також є рідним братом настоятеля Свято-Успенського храму села Оконська Волинської єпархії УПЦ, протоієрея Олександра Ланового.



Нагадаємо, 24 серпня терористична організація ДНР провела полонених українських військових по центру Донецька. Серед полонених були й волинські бійці.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОЛОНЕНІ ВОЛИНЯНИ - У СПИСКАХ УЧАСНИКІВ ДОНЕЦЬКОГО «ПАРАДУ». ІМЕНА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ольга Показати IP 25 Серпня 2014 15:37
Нехай тебе Господь Бог береже! Ми за тебе молимось і віримо, що вернешся до дому живий!
Знаючий Показати IP 25 Серпня 2014 15:42
Роман тримайся! Ти герой!
111 Показати IP 25 Серпня 2014 15:43
Повернеться. Бо з ним Бог.
Анна Показати IP 25 Серпня 2014 16:21
Ми будемо молитися за тебе, дитино. Але все в тебе буде добре.
Ольга Показати IP 25 Серпня 2014 18:31
Господи, збережи його і всіх, хто там перебуває. Завдяки Вам - ми переможемо.
Олександра Показати IP 25 Серпня 2014 19:32
Тримайся, Роман! З тобою всі волиняни.
Петро Показати IP 25 Серпня 2014 21:15
Романе - ти ГЕРОЙ, тримайся добрим людям завжди допоможе Бог, а ти є ДОБРА ЛЮДИНА!!!!!!!!!! А нелюдам горіти в пеклі.
Ромкин вчитель Показати IP 26 Серпня 2014 00:40
Добре, що написали УПЦ, бо упереджено пишуть УПЦ МП. УПЦ є в Украіні зареєстрованою без додатку МП. Можна подивитись статути парафій. Тільки необізнані та ті що розділяють додають МП. Слід зазначити, що УПЦ предстоятель Онуфрій. УПЦ КП- Філарет. Дякую Журналістам за юридично правильне написання. Дякую і тобі Романе сину, брате, захиснику! Скоро цей жах припиниться. Путін це не президент Росіі а шпигун на користь Німеччини і Китаю. У нього завдання знищення росіян, украінців та білорусів шляхом пересварів, конфліктів та ін. Процес вже пішов, шкода, що люди не всі в РФ це знають. Сибір віддасть Китаю, щоб не морочитися з його федералізацією. Меркель же Китаю карту з російськими територіями подарувала... А Путін за це з нею навіть не посваривсь. Якби прогресія нарожуваності не вперлася в1917рік, то трьох наших народів було б на 500 млн. чол. більше. У ЗМІ про вбивцю цих 500 млн. писали- Владіміра Ульянова. І ствержували, що він німецький агент. Боже! Збережи нас від амбіцій лукавих людей!
Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 08:39
Люди добрі не грізіться між собою.Скільки кругом біди, горя ми повинні бути дружніми. А не слідкувати хто в яку церкву ходить. Церковні мужі не настраюйте своїх прихожан один проти одного. Моліться за мир і спокій. І вам Михаїле потрібно вже зупинитися вже дістали своїми наклепами. Ділом доводьте а не язиком
Анонім до Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 10:00
Михаїл українець який поважаї свою країни, і ви такими будьте, а не поклоняйтесь ідолу !!!
Неанонім до Анонім Показати IP 26 Серпня 2014 22:14
Якому ідолу? Христос для вас - ідол? Ви проаналізуйте себе: бо для так званого Ромкиного неграмотного вчителя - бо якби був грамотний, то писав би Ромчин, - важливо було б не те, чи дописали МП, про яке ви самі так любите наголошувати, аби вас не плутали з КП і з УАПЦ, а як визволити Романа з АТО. І якщо ви такі патріоти, то відмовтеся від Кирила, який сприяє Путіну у війні, об’єднайтеся, і скільки проблем водночас зникне.
мінометна батарея Показати IP 20 Вересня 2014 13:01
ромка держись!!!!!!!!!!!! ми всі з тобою, приїжай скоріше!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ми вже всі вдома.........