USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У проекті бюджету Волині - більше 650 тисяч на ЗМІ

16 Січня 2015 09:08
654,5 тисячі гривень передбачено на періодичні видання у проекті бюджету Волинської області. Про це інформує IA ZIK.

У проекті обласного бюджету-2015, оприлюдненого на сайті Волиньради, управлінню інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОДА виділять понад 1,356 мільйонів гривень.

Із цих коштів на періодичні видання скерують 654,5 тисячі гривень, а на книговидання – у півтора рази менше (400 тисяч гривень).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
лучани Показати IP 16 Січня 2015 09:18
Чинуші себе піарити будуть за 650 тисяч ₴. Давно пора всі державні та комунальні ЗМІ розпродати або розігнати, які перетворились на притулок для безробітніх .
цікавий Показати IP 16 Січня 2015 10:01
Не вяжеться слово і діло Гунчика. На представленні він сказав пресі, що не буде працювати зі ЗМІ за гроші. А тут таку суму відвалює. Для чого? Для кого? телевізійника Куликова, який вважає себе пупком землі, з собою возити в машині, щоб піарив?
цікавому на базарі.. до цікавий Показати IP 16 Січня 2015 10:06
А хіба Гунчик когось возить?:) А Куликову це в обличчя скажешь?:)))
Ха до цікавий Показати IP 16 Січня 2015 10:39
От якраз Куликрову з тих грошей нічо й не перепаду. То все піде Данилюку, Згоранцю й іншим журнализам! А Гунчик нікого з собою не возить, завелике его, бліьш ніхто з ним в машині не вміщається. Тільки він і його его!
такотожбож до Ха Показати IP 16 Січня 2015 10:59
Не відомо лише, що у того(тої) "цікавий" в голові?:)
Правдоруб Показати IP 16 Січня 2015 10:04
Дивлячись на роботу наших ЗМІ, як вони кричать, що вони чесні, а насправді там така гниль, продажність. На будь-яку сферу суспільного життя впливає загальний стан речей в країні.
цікаво і дивно Показати IP 16 Січня 2015 10:11
Навіть в кращі роки такі суми не виділялись. Половину від цього давали. Оце буде жирувати ненаситне телеЇбачення волинське! А на книговидавництво навіщо? Це прерогатива "соціально- відповідального бізнесу". Чи, можливо, будуть на ці гроші казочки Феодосія Манзюка видаватись про те, як їжаки кохаються?
лучани до цікаво і дивно Показати IP 16 Січня 2015 10:22
Клімчук виділяв декілька разів більше.
ТелеЇбачення Показати IP 16 Січня 2015 10:52
Клімчук виділяв для себе і телебачення. З іншою пресою він був на відстані.