USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

В учня, який найкраще склав ЗНО, нардепи відібрали стипендію. Пояснили чому

1 Лютого 2022 15:45
Верховна Рада сьогодні проголосувала за те, щоб відібрати стипендію у випускника школи Олексія Чикалова, який є одним із 30 українців, що найкраще склали ЗНО.

Причина – він поїхав навчатися за кордон, пише Політика країни.

За ухвалу з цього «найважливішого» питання проголосували аж 263 нардепи. Допомогли фракції Порошенка та Батьківщина (181 – від «Слуг народу», 20 – від ЄС, 15 – Батьківщина, 12 – позафракційних, 10 «ЗА Майбутнє», 7 – Довіра, 18 – Голос).

Олексій Чикалов був одним із найкращих випускників в Україні, одним із 30 осіб, які за успішне складання ЗНО отримали стипендії Верховної Ради по 100 тисяч гривень.

Він вступив до Харківського університету імені Каразіна. А потім вирішив поїхати з України. І тому в нього відібрали цю стипендію.

Чикалов навчався у Запоріжжі, в ліцеї «Логос», та 4 роки поспіль займав 1-3 місця на олімпіадах з хімії.
Як ми писали, в Україні 30 випускників 2021 року із найкращими результатами Зовнішнього незалежного оцінювання отримають винагороду. Кожному з найуспішніших учасників ЗНО цьогоріч виплатять по 100 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Фіма Показати IP 1 Лютого 2022 16:10
Ну ну, вважаєте що після такого він повернеться до рідної неньки України????
Народна прокуратура до Фіма Показати IP 1 Лютого 2022 21:33
А що не так? Ненька-держава йому мало зробила? Не дала можливості вчитись чи не підтримувала матеріально? Але він обрав іншу "неньку", яка запропонувала більше. Тому не потрібно тут давити на патріотизм, якого в хлопчини немає.
Юстас до Народна прокуратура Показати IP 2 Лютого 2022 22:51
Ага, почему то детки наших правителей( в том числе и тех, кто парня лишил стипендии)- тоже не в Украине учатся, или там сильней просто патриоты и им можно?
Vena до Народна прокуратура Показати IP 3 Лютого 2022 08:21
Підтримувала матеріально? Дала змагу навчатися? Не смішіть, навчали, підтримували матеріально Батьки, це вони дали йому змогу навчатися в гарному ліцеї та підготуватися до ЗНО, аж ніяк ні ненька. Держава лише надає матереріальну допомогу тим хто гарно навчався, степендія за успішну здачу ЗНО, а аж ніяк за те де він буде навчатися.
Тарас до Народна прокуратура Показати IP 3 Лютого 2022 17:37
Думайте головой все правильно учень зробив після видачі стипендії вона стала фактично його і держава не має право забирати у нього стипендію.І що тут такого що він вирішив вчитися за кордоном.У нас бомжацька страна.Так що правильно він все зробив.
І куди ж це? Показати IP 1 Лютого 2022 17:14
Якщо не написано, значить в РФ.... МГУ, мабуть.
Справедливий Показати IP 1 Лютого 2022 18:34
Хай дитина вчиться де хоче . Умова має бути, має якийсь час на державу попрацювати.
Мама Показати IP 1 Лютого 2022 22:48
Йому дали стипендію за навчання в школі і успішну здачу ЗНО. Він вчися , добре здав супер ,то ж дали справедливо. Це жне стипендія за навчання у вузі . Чого забирати потім!??? Який приклад іншим дітям? В себе закордонні будинки і рахунки позабирайте ,Придурки!
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 09:09
Наверное его батько не Бендера,а мати не Украина
Сила до Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 09:41
Браво!!!
Вища освіта до Анонім Показати IP 3 Лютого 2022 12:31
Ти, падло анонімне, Степана Андрійовича не згадуй, запроданець москальський. І ті всі лайкері теж нехай подумають, за що клацають
Алла Показати IP 2 Лютого 2022 11:50
Сором! Людина прагне якісних знань. Він вивчиться і може ще прославить країну, а ви споплюжили ім'я Держави такою дією. Слідкуйте краще за якістю вищої освіти і матеріальним забезпеченням ВУЗів. Ліквідуйте прогалини в освіті і ніхто не поїде вчитися за кордон.
олександр Показати IP 2 Лютого 2022 13:42
он ведь в лицее за свой счет учился..
Юлия Показати IP 2 Лютого 2022 14:28
Сам учился, дали деньги за его труд по закону, а эти в парламенте забрали, причём тут уехал учися в другую страну, поучится и приедет, а теперь нет мотивации вообще возвращаться в это безумие
Лана Показати IP 2 Лютого 2022 15:09
Це жах. А якщо він отримає гарну освіту закордоном і повернеться сюди, в Україну? І буде працювати, підіймати з колін нашу державу, як тоді ці депутати будуть дивитися хлопцю в очі. Ганьба. Це невеликі гроші.
vlad Показати IP 2 Лютого 2022 16:23
Верховна Рада вкотре показала свою підлу сутність. Пам'ятаю випадок коли такі ж депутати на державному рівні (всесвітній сором!) в 90-х роках винесли на голосування питання чи давати 100000 доларів родині солдата який загину в Югославії. Ці гроші виділила ООН. І вони на весь світ обговорювали це питання. В той же час сучасні мільярдери набивали собі кишені, багатіючи працею інших.
мент Показати IP 2 Лютого 2022 17:06
Почитав коменти, скільки ж ще недалеких і жлобських писак! Не патріот, не любить Бандеру і т.д., Вас невивершених треба поїти цілими днями зеленкою, аби вавки в головах загоїлись і кастрюлі злетіли із тупих макітр!!! Яке ваше діло де він вчиться, де вчаться діти всіх політиків, прокурорів та інших пройдох??? Вас жаба давить, що ви в цьому житті ніхто і ніщо, так намагаєтесь гнобити хлопця! Сором і ганьба!!!
Йук до мент Показати IP 2 Лютого 2022 17:37
Пацана никто не ґнобит, человек учился, старался и вот дали деньги, поступил в ВУЗ потом ушел из него и деньги забрали со словами выехал за границу, там не было написано что он должен отучиться в ВУЗе Украины.
Veteran до Йук Показати IP 3 Лютого 2022 07:44
Підтримую всіх притомних які висловились за учня. А ті хто патякає про "патріотизм" хохли. Сам не люблю це слово але тут воно якраз у нагоді. Вишивата!
К до Йук Показати IP 3 Лютого 2022 14:06
100%
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 17:50
Пузаті здорові вгодовані дядьки забрали в дитини!!!! Скопом як шакали!
Абітурієнт Показати IP 3 Лютого 2022 01:35
Нічого дивного,у нас більшість університетів ще те г..но
Ніна Показати IP 3 Лютого 2022 09:14
А коли давали ті 100 000 гривень, хіба з учнем укладували угоду про те, що він зобов*язанний навчатися, жити, працювати на Україні? Мені здається, що ні. Так де ж тоді справедливість? У дитини і то забрали копійчину здорові пузаті дядьки та тітки, які тільки і знають, что сидіти в кріслах та проитирати штани.
НеВажливо до Ніна Показати IP 4 Лютого 2022 05:48
Еееееее, взагалі-то укладали! Мене аж вибісує ці коменти про "обікрали бідного студента" пздц просто, люди, ви перед тим аби щось накалякати почитайте установу: "Право на призначення таких стипендій матимуть 10 учасників зовнішнього незалежного оцінювання з кожної області та м. Києва, які: - отримали найбільшу загальну суму балів за результатами зовнішнього оцінювання з чотирьох навчальних предметів, що обчислюється на підставі найвищих особистих результатів з усіх навчальних предметів, для складання яких учасник реєструвався; - постійно проживають в Україні; - зараховані до закладів вищої освіти України" https://www.kmu.gov.ua/news/sergij-shkarlet-uchasniki-zno-z-najvishchimi-rezultatami-j-peremozhci-mizhnarodnih-uchnivskih-olimpiad-otrimayut-stipendiyi-ta-premiyi-prezidenta-ukrayini Так що? Обікрали чи забрали за не виконання домовлених зобов'язань?
Megadeth Показати IP 3 Лютого 2022 12:35
Якщо на штори і ремонти батьки гроші не здавали - ганьба їм всім! Нехай той учень екзамен з португальської здасть на відмінно