USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Рахунковій палаті розповіли про нестачу місць у волинських дитсадках

9 Травня 2015 09:00
Скільком маленьким громадянам не вистачає місць у дитсадках на Волині та інших областях України, розповіли у прес-службі Рахункової палати. Про це повідомляє УНН.

На кінець 2014 року дошкільні навчальні заклади України були переповнені на 30%.

Зазначається, що у черзі на влаштування до комунальних закладів дошкільної освіти перебувало 96 тисяч дітей

Найбільші черги до ДНЗ зафіксовані в Одеській області та місті Києві – 22,3 тисячі і 12 тисячі дітей відповідно. Ще у шести регіонах (Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області) влаштування до дитсадків потребували від 5,7 до 7 тисяч дітей по кожній області.

Також у низці комунальних дошкільних навчальних закладів Вінницької, Львівської, Одеської, Харківської областей та м. Києві, умови перебування дітей не відповідали існуючим санітарно-гігієнічним нормам і правилам. Серед причин цього – переповнення міських ДНЗ проти їхньої планової потужності та невиконання затверджених місцевими радами видатків на дошкільну освіту.

На кінець 2014 року ДНЗ у цілому по Україні були переповнені на 30%, а це - 265 тисяч дітей. Ще гостріша проблема з перевантаженістю ДНЗ у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській областях.

Зокрема, у містах Львівщини на кожних 100 місцях в ДНЗ у 2014 році перебувало в середньому 154 дитини, у сільській місцевості – 145 дітей.

Всього по Україні діє 16,2 тисячі комунальних дошкільних навчальних закладів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
свояк Показати IP 9 Травня 2015 09:57
Наприклад у Володимирі- Волинському у 1999-2002 роках було закрито чотри дитячих садки.!!!! Вдумайтеся у це.Землю роздали, приміщення продали. Це сталося за теперішнього міського голови Петра Саганюка. !!! А його не цікавлять діти - Петра Данловича цікавлять тільки гроші у власнійкишені і ще раз гроші !! Можливо такими діями зацікавиться прокуратура .
Соціолог Показати IP 9 Травня 2015 10:58
А в Луцьку?! Гантон Хведорович Кривий з Славіком Кравчуком половину садочків прихватизували!
дідо Показати IP 9 Травня 2015 11:11
Дозвольте приватному бізнесу організовувати садки і проблема місць зникне назпавжди. Чинуші прописали такі правила, що неможливо відкрити приватний садок.
Мамочка Показати IP 9 Травня 2015 11:25
І куди ж нам дітей водити? Може, з собою на роботу, а що хай привчаються змалку. Прямо як в кріпацькі часи: "на панщині пшеницю жала, стомилася, не спочивать пішла в снопи, пошкандибала Івана-сина годувать..."
Анонім до Мамочка Показати IP 9 Травня 2015 13:07
А ти що, живеш не в кріпацьки часи?
007 Показати IP 9 Травня 2015 12:29
А ,наприклад мона завести в кабінети робочі до міського голови Володимира- Волинського Петра Саганюка. Це у Володимир-Волинську. Нехай тепера князь думає і негайно вертає грошики за продані земельки і будинки де були детські садіки !!!
Анонім до 007 Показати IP 9 Травня 2015 13:13
Давай без обид, либо научись писать на українскій мові, на якій, наприклад, не "детські садіки", а "дитячі садки", або пиши на пом языке, на котором сам и разговариваешь. как минимум будет получаться более грамотно. Ну а теперь вопрос на засыпку: "Почему вы, уже давно видя, какие у вас на местах руководители, посчитали, пойдя на майдан, что они будут править лучше, чем донецкие, которые, в отличие от ваших, хотя бы непосредственно связаны с промышленностью, а не с торгашами, как ваши руководители?"
Вся біда в тому Показати IP 9 Травня 2015 15:28
Що ми дурний, наївний, заздрісний, продажний і зрадливий і незаконопослушний народ ! Бардак був, є і буде на Україні. Політики вивчили менталітет українця і знають, як нами дурачками керувати і пряником підкупляти.
наївні і дурненькі у Показати IP 9 Травня 2015 15:31
Ріжемо гіляку, на якій сидимо. І так вже дуже багато років ...