USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Бійка у «Версалі» на Різдво: потерпілий – в реанімації

26 Грудня 2019 11:06
У луцькому нічному клубі «Версаль» через конфлікт один відпочиваючий побив іншого, потерпілий отримав важку травму голови.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Інцидент трапився у різдвяну ніч, з 24 на 25 грудня.

Чоловіки відпочивали у різних компаніях, згодом між ними трапився конфлікт. Один чоловік вдарив іншого, а той від удару впав та вдарився головою об плитку на підлозі.

40-річний чоловік отримав важкі трамви голови, його госпіталізували у реанімацію Луцької міської лікарні у дуже важкому стані.

Факт інциденту у пресслужбі ГУНП у Волинській області підтвердили, проте деталі розголошувати відмовились, оскільки триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
vasyanzPTU Показати IP 26 Грудня 2019 11:39
Зараз би 40-річному мужику такі заклади відвідувати)
Микита до vasyanzPTU Показати IP 26 Грудня 2019 12:47
А що тут такого? Малолітні наркотою ширкаються та по дворах з підвалами лазять, а нормальні люди у клубах можуть відпочити! Ви ж молоді толком не знаєте як гроші заробляються у мами з татом просите, а потім всяке... тут дописуєте і заздрите :) До вашого відома і 55-60 річні відпочивають у Версалі але вам цього не зрозуміти... :)
Активіст Показати IP 26 Грудня 2019 12:17
На яке різдво?
Наталя до Активіст Показати IP 26 Грудня 2019 17:50
Аналогічне запитання?!
Анонім до Активіст Показати IP 26 Грудня 2019 18:42
На католицьке
Маршрутчік Показати IP 26 Грудня 2019 12:20
охорона за що гроші отримує
Охорона до Маршрутчік Показати IP 26 Грудня 2019 13:05
Щоб закривати очі як ,люди, відпочивають
мда до Маршрутчік Показати IP 27 Грудня 2019 09:49
там охорона більше для понту стоїть, вони себе зірками відчувають
ATO Показати IP 26 Грудня 2019 12:52
Та закрити це логово розпусти, чи поліція залишиться без масла?
Народна прокуратура Показати IP 26 Грудня 2019 13:19
До АТО.Правильно! Все закрити! Винен же ж заклад, а не якийсь рагуль, що туди приперся. Вже давно відомо: не вмієш пити - пий гі...но через марлю
До прокурора Показати IP 26 Грудня 2019 13:37
Ти певно теж в долі? заклад мусить забезпечити безпеку відпочиваючих, до охорони закладу питання не перший раз.
До прокурора Показати IP 26 Грудня 2019 13:43
На місці потерпілого потрібно подати до суду на заклад, можливо тоді наберуть охорону а не кондукторів - вишибал
Відвідувач Показати IP 26 Грудня 2019 16:56
На охорону Версалю уже багато раз подавали заяви в поліцію але ті тільки закривають справи бо Мельник напевно там підмазує на постійній основі замість того щоб розвиватися та наймати професіоналів або хоча б підвищувати проф. рівень існуючого. Але безкарність породжує безвідповідальність. Колись вони нароблять біди якщо вже не наробили.
До мельник Показати IP 26 Грудня 2019 17:13
Попереджений про справедливість? Рано чи пізно вона тебе дістане, а поки готуйся
Анонім Показати IP 26 Грудня 2019 20:07
До відповіді треба притягнути того хто ініціював дати дозвіл роботи цього гадюжника всю ніч,там бійки постійно
Іван Іванович Показати IP 26 Грудня 2019 23:06
Шановні, не хочете отимувати по голові , не йдіть в цей клуб, а сидіть в дома!!! Ідучи в місце де всі п‘ють алкоголь , ви маєте усвідомлювати, шо після вживання в багатьох людей змінюється поведінка і відбувається перевтіллення в « Рембо», тому ніяка охорона в будь якому клубі миттєво не відреагує, коли хтось дасть вам в лоб. Ходіть в церкву, в театр , що забезпечить духовний розвиток і цілу голову.
Відвідувач Показати IP 26 Грудня 2019 23:21
Не вмієте пити - сидіть вдома і займайтеся жінками, ідіоти
Бандера Показати IP 27 Грудня 2019 02:34
Я б вас за це нав'язування католицького свята ,вішпв би собак і під ногами вогнище розвів би. Як відьмам. А сайт цей засудити і закрити
Реаліст до Бандера Показати IP 27 Грудня 2019 18:44
25 грудня в усьому світі всі християни, в томуякій числі іі православні, св'яткують різдво. Крім росії, білорусі, молдови і грузії. Тобто самих відсталих країн європи.
До евана Показати IP 27 Грудня 2019 08:40
Назвіть ще один клуб Луцька який би так само часто фігурував в поліцейських звітах, чи у вас там горілка кривава?
Михайло Щебет до До евана Показати IP 27 Грудня 2019 13:42
Техас в цьому плані втік далеко вперед від версаля. ТАм бійок в десятки разів лише
103 Показати IP 27 Грудня 2019 14:33
Той хто гуляє та п"є горілку цілу ніч, заслуговує покарання, щоб ви мені не говорили. Ось ці алкоголіки і отримали по заслузі: один в реанімації, другий придурок буде сидіти в колонії. А взагалі то це нічний заклад має ганебну репутацію. Біля його стін не тільки б"ються, а й розстрілювали один одного ще й не раз. Згадайте 1990-2000 роки.
Анонім Показати IP 27 Грудня 2019 15:53
Відпочивають дома,а там розважаються!!!
Бігус Показати IP 27 Грудня 2019 16:39
Так якщо ви неадекватно сприймаєте світ під чаркою, то навіщо йти в заклад, де люди відпочивають і розслабляються з допомогою випивки? Кожен відпочиває як хоче, не подобається заклад, щось не влаштовує? Сиди дома, а не ходиш створюєш людям проблеми, всі ви "Рембо" коли під чаркою. Адекватні люди ведуть себе виховано, а не лізуть в очі до персоналу , бо вони вирішили , що їм все дозволено в цьому світі. Сам був свідком такого.
Дмитро Показати IP 27 Грудня 2019 17:36
Люди, які хоч трохи себе поважають, у це бандитське кубло не ходять. І навпаки: уся срань, всякі виродки, які наступлять на корок і їм чешуться кулаки, не підуть в порядний заклад громадського харчування. Там їм буде нудно і одиноко. Я один раз зайшов з другом у Версаль, побули півгодини, перехрестились і ноги в руки... Не ходіть в цей нужник, побережіть себе.