USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Рожищі вандали зруйнували дитячий майданчик

31 Січня 2016 16:07
Дитячу гірку та гойдалку в центральному парку міста Рожище вандали пошкодили вдруге.

Лише восени працівники КП "Дільниця благоустрою" відремонтували місце дитячих забав і радощів, а сьогодні доводиться спостерігати прикрий факт, - інформує Район.Рожище.

"Знову зірвали фанеру з гірки! Якісь звірі, а не люди!" — обурюється 56-річна рожищанка Валентина К., яка прийшла у погожий сонячний зимовий день погуляти з онучком на майданчик.

Тож, учергове повертаємось до питання особистої культури містян, дорослих чи підлітків, — наразі не відомо, хто безчинствував у парку вчорашнього вечора.

"Сподіваємося, нам вдасться найближчим часом відновити відеоспостереження на площах міста. Можливо, тоді ці "герої нашого часу" не будуть такими сміливими, — повідомили у міській раді після того, як невідомі хулігани обірвали з головної сцени обшивку. — Рожищан просимо реагувати на такі факти і звертатися до поліції. Порядок у місті — спільна справа!"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
12345 Показати IP 31 Січня 2016 16:31
СУГС!
волиняка Показати IP 31 Січня 2016 17:07
Піймати і повідкручувати,саме повідкручувати!,руки.Сьогодні порядок в державі можна навести тільки гітлерівсько-китайськими методами.Різного роду сволоти від корупціонерів,бандитів,злодіїв,кончених лигарів і т.д.,люди не можуть почуватися в безпеці.
петя Показати IP 31 Січня 2016 17:16
класс
мария Показати IP 31 Січня 2016 18:14
Чим займаеться полiцiя?
Олег Показати IP 31 Січня 2016 18:26
Я на різдвяні свята збудував дітям фортецю із снігу біля гуртожитку по вул.Шевченка. Три рази підряд мені її по вечорах невідомі руйнували. Мої діти вранці ледь не плакали. Три рази я відбудовував. Один раз я спіймав цих покидьків - діти 8-15 років з 13 та 43 будинків. Заставив відбудувати. Вони вибачились, відбудували, а ввечері знову розвалили. Діти з неблагополучних сімей. Них просто ніхто не виховує. До речі, їх компанія постійно ввечері бешкетує на вищевказаному дитмайданчику, це їх робота однозначно. Поліціянти почніть працювати. Знайти цих дітей і притягнути до відповідальності ваша робота.
Юрій Показати IP 31 Січня 2016 19:06
Я також притримуюсь думки, що це підлітки, батьків їхніх треба витягнути з стакана, хай ремонтують
капец Показати IP 31 Січня 2016 20:48
Ну дуже важливі новини!