USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У селі на Волині Tesla знесла стовп та в’їхала в паркан будинку. Фото

28 Квітня 2020 23:08
ДТП трапилася під ранок 25 квітня в селі Заріччя, що неподалік Володимира-Волинського.

Про це інформує БУГ.

Так, на вулиці, яка веде до Лобачина, автомобіль Tesla темного кольору зніс кілька секцій паркану та електроопору.

Як видно на фото, на електроопорі знаходилася камера відеонагляду.

Авто отримало значні пошкодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Роман Показати IP 29 Квітня 2020 02:23
Вітаємо, у нас як п'ють то і тесли і стовби по**йу...
Колік Показати IP 29 Квітня 2020 06:47
Повстання машин ?
Петро Показати IP 29 Квітня 2020 07:10
Яка б не була розумна машина, але це мотлох коли за кермом мяко кажучи - "дурень".. (передбачаючи захист дурнів - першопричина всіх порушень :перевищення швидкості і п'янь за кермом)
Бандера Показати IP 29 Квітня 2020 08:06
Нармальний пацан,наш
ага до Бандера Показати IP 29 Квітня 2020 10:39
і до того мабуть чесний контрабандист?
Члєнін до ага Показати IP 29 Квітня 2020 14:25
Ага, ідейний. Граб награбоване, таваггісч.
Правдоруб Показати IP 29 Квітня 2020 08:14
А кажуть що Тесла перед ДТП бере контроль над авто щоб йому запобігти.
Кіберпонт Показати IP 29 Квітня 2020 08:25
Це особиста справа, але, купувати теслу, щоб по селу їздити.
Гуд Показати IP 29 Квітня 2020 09:29
Ура!Хто наступний?
Волинь Показати IP 29 Квітня 2020 12:17
Тепер в Луцьку не 2 Тесли буде, а одна...
бос Показати IP 29 Квітня 2020 15:18
АВТОПІЛОТ НЕ СПРАЦЮВАВ
555 Показати IP 29 Квітня 2020 15:23
Тесла хотіла підзарядитись ну і потягнуло на електроопору. Заглючила.
сергей Показати IP 29 Квітня 2020 18:31
Пацани, ніщо так не тішить як горе сусіда! Народна хохляцька приказка...
Аноннім до сергей Показати IP 30 Квітня 2020 12:29
Підтримую на всі 100. В десяточку
Монархіст до Аноннім Показати IP 30 Квітня 2020 19:02
Справа не в чужому горі. Просто рагуль - він шо на "Теслі" рагуль, шо на "Жигулях". А якщо нема різниці, нащо платити більше? Не треба йому така іграшка, якщо воно їздити не вміє. А якби замість стовпів і парканів були люди? П.С.Я знаю людей в яких по 20 - 30 років водійського стажу, і за весь той час в них нема ДТП. Ніяких. Бо вміють їздити і не випендрюються. Хоч на старих "Тавріях", хоч на "Спринтерах", хоч на нових "ДАФах". Це щоб не писали, що на його місці міг бути кожен. Не кожен.
Юрій Показати IP 1 Травня 2020 22:11
Ось читаєш це все і переконуєшся, наскільки в нас злі люди! Не знаючи, що сталося,а вже облили людину брудом! Стидно за нашу націю!
Саша Показати IP 2 Травня 2020 14:11
з якою ж швидкістю треба було перти щоб таке зробити?