У селищі на Волині згорів автомобіль
4 квітня на території Волинської області трапилося три пожежі – в смт Маневичі, Володимирі-Волинському та Ківерцівському районах, повідомляє Управління ДСНС України у Волинській області.
О 08:38 працівники 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Маневичі Управління ДСНС України у Волинській області ліквідували загорання легкового автомобіля, що, за попередніми даними трапилося внаслідок короткого замикання електромережі. Внаслідок пожежі пошкоджений відсік двигуна, лакофарбове покриття капота автомобіля.
О 20:35 до служби 101 надійшло повідомлення про загорання сухої трави на площі 0,4 га біля села Поничів Володимир-Волинського району. Горіння ліквідували працівники 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Володимира-Волинського Управління ДСНС України у Волинській області. Ймовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
У Ківерцівському районі біля села Вишнів співробітники 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Ківерці Управління ДСНС України у Волинській області ліквідували пожежу сміття на відкритій території, що, за попередніми даними, трапилася через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
О 08:38 працівники 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Маневичі Управління ДСНС України у Волинській області ліквідували загорання легкового автомобіля, що, за попередніми даними трапилося внаслідок короткого замикання електромережі. Внаслідок пожежі пошкоджений відсік двигуна, лакофарбове покриття капота автомобіля.
О 20:35 до служби 101 надійшло повідомлення про загорання сухої трави на площі 0,4 га біля села Поничів Володимир-Волинського району. Горіння ліквідували працівники 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Володимира-Волинського Управління ДСНС України у Волинській області. Ймовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
У Ківерцівському районі біля села Вишнів співробітники 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Ківерці Управління ДСНС України у Волинській області ліквідували пожежу сміття на відкритій території, що, за попередніми даними, трапилася через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.