USD 39.56 39.90
  • USD 39.56 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.75 9.87

У транспорті Луцька тепер можна оплатити проїзд через Android Pay

12 Березня 2020 13:43
У маршрутках та тролейбусах Луцька з’явилась можливість безконтактної оплати за проїзд.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Пасажири, які користуються додатком «City Card» та мають мобільний телефон, що підтримує систему Android з технологією NFC, можуть оплатити проїзд в один дотик.

Для оплати проїзду достатньо оновити додаток та піднести телефон до валідатора.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
яблучний_ Показати IP 12 Березня 2020 14:15
Повно людей з iPhonами і для них нічого не робиться!!! Робіть щось для iOS як в усьому світі, а не з тим ущербним Андроїдом носитесь!
персикова_ до яблучний_ Показати IP 12 Березня 2020 14:46
Айфони 2000-х років знайдені бомжами на смітниках і продані пафосній українській бідноті. Розробники сплять і бачать підтримку цього непотребу.
Дідо до яблучний_ Показати IP 12 Березня 2020 15:10
Андроїд 87 відсотків ринку. А ви собі чухайтесь.
Укрпошта до яблучний_ Показати IP 12 Березня 2020 15:43
Думав власникам айфонів вистачить на таксі :)
777 Показати IP 12 Березня 2020 14:42
и шо,в них ехать лучше теперь?
Бабця до 777 Показати IP 12 Березня 2020 14:48
Ну так ореол его засліплює і окриляє
Капець Показати IP 12 Березня 2020 21:19
І як оплатити проїзд телефоном? Відкрив додаток, в ньому є віртуальна картка з 0,0 грн, включив nfc. Гроші знімуться з банківської картки через гугл пей, чи робитиметься спроба зняти гроші з віртуальної картки, де є нуль грн?
Влад Показати IP 12 Березня 2020 23:07
Уже перехожу на андроид,прямо бегу и спотыкаюсь