USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька Volkswagen збив дівчину. Оновлено

20 Червня 2017 17:03
У Луцьку на пішохідному переході збили людину, пише ВолиньPost.

Це трапилося 20 червня на пішохідному переході на проспекті Волі неподалік готелю "Україна" та драмтеатру.

Під колеса автівки потрапила дівчина.

Як повідомила речниця патрульної поліції Ольга Бузулук, водія Volkswagen раніше позбавили посвідчення через п'яне кермування.

Водій пояснив, що ДТП трапилася, бо йому закривала огляд переходу інша машина.

Дівчина отримали травми, тому її госпіталізували. Водій поїхав з нею у лікарню.

Наразі цією справою займаються слідчі Національної поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
123 Показати IP 20 Червня 2017 17:23
Бо треба дивитись куди йдеш!!! Лазять в центрі як примари ті пішоходи... Проїхати не можна центр спокійно
скептик до 123 Показати IP 20 Червня 2017 18:47
таким як ти треба ставити квадратні колеса на машину
SUPERLUTSK до скептик Показати IP 20 Червня 2017 22:14
Ой ну не треба, пышоходыв дурнів як і велосипедистів з мотоциклістами під 200 км/год теж вистачає
скептик до SUPERLUTSK Показати IP 21 Червня 2017 08:50
та я не проти, щоб і мотоциклістам які їздять як припарені ставили квадратні колеса, бо в місті є обмеження 60 км\год ( а треба зменшити до 30 км). важко назвати дурнем пішохода, який іде по переходу, а от шумахерів, які або не бачать, або плювати хотіли на людей і вважають себе пупом землі, дійсно забагато розвелось. не раз спостерігав, як водії з роздратуванням кричать до людей, що переходять вулицю НА ПЕРЕХОДІ.
скептик Показати IP 20 Червня 2017 17:29
скільки раз казати - пішохідний перехід - це не гарантія того, що тебе не зібє якесь ч*о обморочене. дивитись треба
Олег Показати IP 20 Червня 2017 18:08
Пригають пiд колеса ,ну подивiться посторонам декiлька раз подумайте за свое же здоровья будьте уважнi, водi`i можуть i не побачити минаючи ями якi нiяк не поремонтують, бережiть себе!
луцький до Олег Показати IP 20 Червня 2017 18:25
Саме ям там давно немає!!!
скептик до Олег Показати IP 21 Червня 2017 08:51
водій повинен все бачити. інакше ходи пішки
valik Показати IP 20 Червня 2017 19:39
повністю згоден з усіма попередніми коментарями,кожен раз як їду то це жах просто,йдуть собі помаленько розмовляючи по телефону не реагуючи ні на що....впевненні в тормозній системі автомобіля більше ніж власник! Ні на що не зважають...нагло пруть і не цікавить що може засліпити сонце чи просто банально не замітити....водій на крайняк відмажеться а такім пішоходам які мінімум тиждень на лікарняному ліжку....думати треба за себе і берегти своє здоровья а не нагло перти...і в ПДР пише коли йде рух з багатьох автомобілів потрібно зачекати щоб назбиралось пару людей а тоді переходити...а не їде колона авто і мусить ставати бо якась приморочена йде помало і розмовляє по телефону!!!!
скептик до valik Показати IP 20 Червня 2017 21:09
і де ти такого начитався ?
Ще не зовсім свідоми Показати IP 20 Червня 2017 20:09
Мабуть, була в навушниках
Лучанин Показати IP 20 Червня 2017 21:03
Водій, позбавлений прав за п'яне керування, керуючи автомобілем на бляхах збиває дівчину на пішоходному переході в центрі міста. Винен водій 100%.
Лучанка Показати IP 20 Червня 2017 23:38
А знак пішохідного переходу для кого? Буває стоїш і чекаєш, щоб машини хоча б зупинились, та де там пруть на таких швидкостях, що аж страшно.
Нато Показати IP 21 Червня 2017 10:07
Я завжди чекаю, щоб потік машин проїхав, тоді йду. Бачачи пішохода на переході, зупиняється САМ водій у 1 випадку з 20. А в центрі біля драмтеатру дуже багато машин і громадського транспорту. Але луцькі водії про це знають і повинні це враховувати.
Ігор Показати IP 21 Червня 2017 10:32
Водій винен однозначно, але те що є пішоходи, які навіть голови не повернуть, щоб оцінити що робиться навколо. це теж має місце дуже часто. В цивілізованій державі в такому місці, на такій розв`язці вже давно мав би бути підземний перехід, про який десятиліттями йде мова і нічого не змінюється.....
я Показати IP 21 Червня 2017 16:26
Эти польские и литовские номера уже достали валите в европу на своих машинах.нагнали металолом и довольные ездят правила вообще не соблюдают-***!
Просто до я Показати IP 21 Червня 2017 23:41
А якби це були Жигули, то все Ок?