USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У центрі Луцька – кілометрова черга з охочих освятити великодні кошики. Фото

15 Квітня 2023 19:11
У суботу, 15 квітня, сотні лучан вишикувалися в кілометрову чергу до Свято-Троїцького собору, що в центрі, аби освятити великодні кошики.

Черга до храму станом на 19:00 розпочинається посередині вулиці Лесі Українки та огинає весь Театральний майдан.

Оскільки через війну з росією на Волині діє комендантська година, лучани прийшли освятити великодні кошики вдень, хоча у попередні роки багато з них приходили до храмів вночі.

Містяни несуть на освячення пасочки, крашанки, м’ясні наїдки та солодощі. Кошики прикрасили стрічками, квітами та вишитими рушничками.

Ті, хто вже освятив кошик, розповідають, що в черзі змушені були простояти близько години.
За порядком стежать правоохоронці.

Після освячення кошиків охочі віряни заходять усередину собору, аби преклонитися перед плащаницею та запалити свічки.
Освячення пасхальних страв у соборі триватиме до 21:00.

Нічне Великоднє богослужіння розпочнеться о 23:20 15 квітня та триватиме до завершення комендантської години.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Жора Показати IP 15 Квітня 2023 20:43
Попи радіють:) касса іде.
Представник ТЦКСП до Жора Показати IP 15 Квітня 2023 22:45
Не соромтеся, підходьте)))
Васька Показати IP 15 Квітня 2023 22:33
Люди скидаються дармоїдами яйцями, пасками і грошима. Навіщо? Краще допоможіть біднішим сусідам, знайомим, сиротам, стареньким.... Тупо конвеєр, прикро(
Джек Показати IP 15 Квітня 2023 23:24
Тупі язичницькі обряди. Біблію відкрийте барани
Лучанка Показати IP 16 Квітня 2023 00:58
Які тут лучани????? Лучани всі на війні !!!! І сміливі жінки,і найкращі хлопці!!! Тут одні переселенці ......типу святять ......"оборонці".....
Агностік Показати IP 16 Квітня 2023 07:58
Кадило крутиться, лавеха мутиться! Бога хоч побачили, чи знову дарма сходили?
Лучани Показати IP 16 Квітня 2023 08:15
Замість того, щоби людей тримати в черзі і люди мерзли на холоді, попи могли би вийти до вірян, пройти вздовж черги і освятити пасхальні кошики ! Вони ж називають себе посередниками між богом і людьми, тільки себе чомусь вважають ближчими до бога, ніж до людей !
Да Показати IP 16 Квітня 2023 23:17
Самий мудрий народ в світі!