USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У центрі Луцька встановлять новий пам'ятний знак

14 Серпня 2015 10:20
Пам’ятний знак на честь загиблих в АТО волинських міліціонерів з'явиться у Луцьку. Про це повідомляє Вісник.

У сквері, прилеглому до будівлі УМВС України у Волинській області, встановлять пам’ятний знак на честь загиблих в АТО волинських міліціонерів. Як розповів начальник волинської міліції Петро Шпига, уже є макет скульптурної композиції. Оригінал з’явиться у сквері перед приміщенням УМВС до святкування дня міліції.

Композицію розмістять на місці іншої скульптури, яку встановили тут понад десять років. Тоді у Луцьку відбувався пленер скульпторів на тему «Пам'ять крізь призму віків». Тоді митці з різних країн кілька днів створювали свої роботи. Пізніше їх розставили по усьому місту. Більшість з них за станом на сьогодні, на жаль, вже втратила естетичний вигляд. Це стосується і композиції, розміщеної у сквері біля будівлі УМВС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Лучанка Показати IP 14 Серпня 2015 10:50
Знову хрест...В центрі міста. Ну є ж Меморіл, ну чому не там? Весь центр міста в траурних вінках. І це ж назавжди! Біля Лесі Українки вінки, чомусь, переважно, траурні (Чому? Це ж не могила!), Стела пам'яті Небесній СОтні і загиблим бійцям АТО - траурні вінки і лампадки... А зараз ще цей пам'ятник...Прям меморільне кладовище, а не центр міста.
К до Лучанка Показати IP 14 Серпня 2015 14:10
Правильно. Архітектори вимерли як динозаври
Лучанин до К Показати IP 17 Серпня 2015 14:59
Автор скудьптури що стоїть у скверику, український скульптор Назар Білик, один з кращих молодих скульпторів країни, наберіть в google і побачите що ви маєте і не цінете. Люди ви що ідіоти чи усі міліціонери? До якого часу волинські бездарі скульптори будуть керувати містом чи влада взагалі тупа
Sieger Показати IP 14 Серпня 2015 10:50
Майже 100%-ва копія пам'ятника жертвам тероризму в Києві поруч зі станцією метро "Кловська" зеленої гілки метро. Тільки замість камертона всередині розбитого серця встановили хрест. Свого нічого придумати не змогли. Фантазії ноль. Теж мені, "митці"...
гарно Показати IP 14 Серпня 2015 11:31
память має бути спокійною - не кидатися в очі, а заставляти задуматись і зробити переоцінку прожитому - цей знак до цього спонукає
Anonymous Показати IP 14 Серпня 2015 13:39
уже реально задалбали со своими памятниками лучше бы эти деньги на реально на что то нужное пустили бы...... АТОшники приезжают с какими то болячками с бацилами ... а эта типа война уже всем надоела и Украина не выиграет в этой схватке с таким крупным противником
Ю Показати IP 14 Серпня 2015 13:54
Надгробок... Митці-скульптори Луцька, коли ви вже відійдете від традиції совєцьких мавзолеїв і займетесь справжньою творчістю.... %) А такому місце хіба на кладовищі а не в центрі міста.
Кріс до Ю Показати IP 14 Серпня 2015 15:04
"Митці-скульптори Луцька" - а хто це?
волинянин до Кріс Показати IP 17 Серпня 2015 14:46
Пропоную збирати підписи, щоб депортувати Рижука і Дацюк з Волині, як небезпечніх авантюристів і аферистів, які постійно тероризують місто.
Аліна Показати IP 14 Серпня 2015 14:43
Цей пам'ятник, що стоїть приведіть до належного стану. Помийте, вичистіть, підшліфуйте. Просто оновіть те, що вже є. Він пасує тому скверику і не напрягає своїм виглядом.
Аліна Показати IP 14 Серпня 2015 14:45
А потім всі будуть постити, як міліціонери біля хреста на перекур ходили. Місто для людей, а не для надгробних плит!
Олег Показати IP 14 Серпня 2015 18:41
В кабінеті Шпиги вісить портрет Порошенка виготовлений з бурштину! Хоча б не палився з тим бурштином! Кришуєш той бізнес то не тягни контрабас в управу!
лучанин Показати IP 17 Серпня 2015 14:39
Після цього знака Романюк повинен застрілитися.