USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

По проспекту Перемоги у Луцьку - жахлива аварія. ФОТО

26 Грудня 2013 14:51
ДТП за участю трьох автомобілів трапилась на проспекті Перемоги навпроти Управління СБУ у Волинській області. При цьому одна із автівок перевернулася.

Так, сьогодні, 26 грудня, близько 13:40 автомобіль марки Volkswagen не розминувся із машиною Mazda, що отримала удар у правий бік. Зі слів свідка Олександра, ймовірно, водій Volkswagen Passat не впорався із кермуванням та вискочив на зустрічну смугу, внаслідок чого авто врізалось в інше. У результаті автомобіль перевернувся, утім спрацювали подушки безпеки, тож є шанс, що водій та пасажири залишилися живими. Зараз їх кількість невідома. Постраждалих забрала карета швидкої допомоги.

Ще один учасник ДТП - автомобіль марки BMW відбувся легкими подряпинами. А ось у Мazda «із м’ясом» вивернулося заднє колесо, Volkswagen, що перевернувся, постраждав ще більше.

Подробиці ДТП та офіційний коментар від працівників ДАІ – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Дід Свирид Показати IP 26 Грудня 2013 15:15
Гражданє журналісти,віте зовсім не розбираєтеся в автівках,но то не проблєма.Ту машину шо ви називаєте ОПЕЛЬ ОМЕГА насправді називають ФОЛЬКСВАГЕН ПАСАТ.Я такії пасати ведів в журналах про машини,чесно.
Філолог Показати IP 26 Грудня 2013 15:24
НА ПРОСПЕКТІ, а не ПО ПРОСПЕКТУ!!!
філолог ;) до Філолог Показати IP 26 Грудня 2013 15:30
калєга, нє перепутай: дєтям - мароженоє, бабє - цвєти)
Проффесор не філолог до Філолог Показати IP 26 Грудня 2013 15:38
НА ПРОССПЕКТЕ, а не ПО ПРОСПЕКТУ
Misteria до Проффесор не філолог Показати IP 26 Грудня 2013 15:43
Агов, розумники! НА вулиці, але ПО проспекту. "На проспекті лежав", але "По проспекту їхав".
українець до Misteria Показати IP 27 Грудня 2013 08:57
Не "по", а ЇХАВ ПРОСПЕКТОМ!!! Русіфікатори ганебні))))))))))))))))0
Румата Показати IP 26 Грудня 2013 15:43
Нібось якийсь СБУшнік крутнув через сплошну на ліво до "контори"....
BBC до Румата Показати IP 26 Грудня 2013 15:53
СБУ на таких ганебних авто не їздить!:)
Василь до Румата Показати IP 27 Грудня 2013 14:05
Це точно
Misteria Показати IP 26 Грудня 2013 15:45
А загалом, коректно й так, і так http://slovopedia.org.ua/30/53407/26242.html
Корінний лучанин Показати IP 26 Грудня 2013 15:55
До чого опустились грамотії - коментатори? Жахлива аварія , а вони виясняють як же правильно писати тут в коментах!!! Так, дійсно, ЛИХО ВІД РОЗУМУ !!! Треба поспівчувати постраждалим!!
Коментатор до Корінний лучанин Показати IP 26 Грудня 2013 16:32
Поспівчувати, звісно, потрібно, але ж як це потрібно примудритися так перевернути машину на такому маленькому і завантаженому відрізку? Складається враження, що в даних громадян лихо не від розуму, а від його відсутності.
DдепешM до Корінний лучанин Показати IP 26 Грудня 2013 18:44
І якого біса мені співчувати п"яному м.даку на пасаті?!
ВОВК Показати IP 26 Грудня 2013 16:04
З наступаючим Новим Роком!
Вася Філіпппович Показати IP 26 Грудня 2013 16:08
якесь падло спішило та іншим і собі біди наробило
Sashko Показати IP 26 Грудня 2013 16:14
оффтоп - рухатися проспектом Перемоги ніби теж правильно ;)
Резак Показати IP 26 Грудня 2013 16:31
в аварії прийняли участь прокуров, міліціянт і пожежник, робіть висновки
Пішохід до Резак Показати IP 26 Грудня 2013 16:38
А це вже цікаво... І скажіть, будь ласка, кого ж це так круто розвернуло?
E.O.S. до Пішохід Показати IP 26 Грудня 2013 20:42
І мітістр теж там був)))
цей Показати IP 26 Грудня 2013 17:52
пассат мєнтівський
Надя Показати IP 26 Грудня 2013 18:10
дебіли і все. Як розуму немае то нічого не поможе. Співчуваю
Семен Показати IP 26 Грудня 2013 18:47
Це п'яний податковий міліціонер так примудрився.
Дід Свирид Показати IP 26 Грудня 2013 18:57
Модератори,якої холєри ви видалили мій коментар?Були які то нарушенія?Чекаю вибачень і відновлення коментаря від ПЕРШОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО.
ІА ВН до Дід Свирид Показати IP 26 Грудня 2013 19:00
Єсть)
Дід Свирид до ІА ВН Показати IP 26 Грудня 2013 19:05
Дєкую панове :)
Юрій Показати IP 26 Грудня 2013 19:11
Шановні Лучани! Привчайтесь їздити на громадському транспорті, як це практикують в Європі. А в нас практикують - ПАНТИ-...