USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька зіткнулися поліцейське авто та Lexus. Відео

14 Червня 2020 17:54
Сьогодні, 14 червня, пообідньої пори у центрі Луцька трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю іномарки «Лексус» та службового автомобіля Національної поліції.

Як поінформували «ВолиньUA» очевидці, ДТП трапилася близько 16:30 години поблизу розважального центру «Промінь».

Внаслідок ДТП у позашляховика розбитий бампер. На місце події одразу ж прибули ще два екіпажі патрульної поліції.

Обставини ДТП наразі з'ясовуються. Перекрита одна смуга руху.

Відео ДТП опублікував у фейсбуці Ілля Токаренко.

ОБЕРЕЖНО, НА ВІДЕО ПРИСУТНЯ НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА!
Фото Волиньпост.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Василь Показати IP 14 Червня 2020 18:25
Відео СУПЕРрррр!!! Дивитись зі звуком)))))
Просто Я до Василь Показати IP 14 Червня 2020 19:10
Що тут суперового. Що молодь крім матів більш нічого не знає
Активіст до Василь Показати IP 14 Червня 2020 19:31
Хлопці простими словами охарактеризували трагізм ситуації.
Опа Показати IP 14 Червня 2020 18:38
3,5 ляма авто! Во попандос!
) до Опа Показати IP 14 Червня 2020 22:08
Чому попандос. Воно застраховане
Андрій Миколайович Показати IP 14 Червня 2020 18:55
Лєксус - це іномарка, а службовий автомобіль що? Вітчизняна Славута? Коли вже навчитеся не використовувати совдепівські штампи?
7777 Показати IP 14 Червня 2020 18:59
А що за державну касу можна все
Анонім до 7777 Показати IP 14 Червня 2020 21:00
бей посуду. я плачу
Я Показати IP 14 Червня 2020 19:05
В когось гу**о сьогодні буде червоне!
Андрій Миколайович Показати IP 14 Червня 2020 19:10
Як правильно треба було подати новину? Водій поліцейського патрульного авто "Шкода" Вася (Пєтя, Володя і т.п.) потрапив у ДТП за участю "Лексуса", який належить відомому волинському бізнесмену. Жертв немає, авто отримали пошкодження. А ви пишете як небудь