USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

У центрі Луцька знайшли сховки з вогнепальною зброєю

4 Квітня 2014 17:33
На Волині Служба безпеки України вилучила з незаконного обігу табельну вогнепальну зброю. Про це повідомили у прес-центрі СБ України.

У Луцьку працівники СБУ вилучили з незаконного обігу чотири одиниці вогнепальної зброї, яка перебувала в розшуку з лютого 2014 року. 3-го квітня цього року на території «Меморіалу вічної слави» у парковій зоні правоохоронці виявили дві схованки, в яких зберігались політетиленові пакети з пістолетами Макарова.

Під час оперативно-слідчих дій встановлено, що ця вогнепальна зброя була незаконно вилучена 19 лютого 2014 року невстановленими особами у співробітників УМВСУ у Волинській області на стаціонарному посту ДАІ у селищі Цумань Ківерцівського району Волинської області.

Цей факт задокументовано слідчим відділом УСБУ у Волинській області, вказані відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Квітня 2014 17:39
а де патрони ?
Valik до НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Квітня 2014 17:47
зїли)
НЕЛУЧАНИН до Valik Показати IP 4 Квітня 2014 20:25
точно, покакають, закопають, виросте арсенал
спостерігач Показати IP 4 Квітня 2014 17:52
Просто взяли і випадково знайшли 4 стволи в парковій зоні меморіалу. Цікаво а там що було синіми стрічками позначено де їх шукати....... Ааааа ппц
тверезий Показати IP 4 Квітня 2014 18:48
Революція нічого не навчила. Як імтували бурхливу діяльність дармоїди, так і далі доводять свою необхідність. Скоротити вдвоє, втроє - менше приписок буде і розіграних "успішних" операцій.
Всезнайко Показати IP 4 Квітня 2014 19:59
Як це, невстановленими особами??? Це Аркаша Соломатін, Паша Данильчук, та інші... Теж мені, Шерлоки Холмси хр*нові...
НЕЛУЧАНИН до Всезнайко Показати IP 4 Квітня 2014 20:24
я думаю, мєнти "заховали", а сбу-шники тут же знайшли. всім по зірці впаде на погон
Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 21:38
Путін заховав
Макаров Показати IP 4 Квітня 2014 22:57
Там Гузь перед журналістами хвалився, що зброю має, то прошманайте його, не бійтесь, в нього недоторканості немає, це не депутат ВР!:)
Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 23:24
ну реально людей за ідіотів мають ... :(((