USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку знайшли повішеним 34-річного чоловіка

16 Березня 2016 17:10
Сьогодні вночі, 16 березня, у Луцьку знайшли повішеним чоловіка у власному помешканні. Трагедія сталась в районі вулиці Львівської. Йому було 34 роки, мав сім'ю, - інформує ВолиньPost.

Чоловік працював водієм в державній установі. Напередодні він скоїв ДТП, через що з нього вимагали чималу суму, яка вдвічі перевищувала страховий ліміт виплати.

За цим фактом розпочато службове розслідування. Поліція підтвердила факт смерті, але не коментує ситуацію і не озвучує причину самогубства, оскільки ще немає офіційних результатів судмедексперта. За попередніми висновками, ознак кримінальних дій не виявлено. Наразі слідство триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Трикаш Показати IP 16 Березня 2016 19:04
УЖАС!
Василь Показати IP 16 Березня 2016 20:15
Ознак не виявлено? Тобто доведення до самогубства не світить?
Л Показати IP 16 Березня 2016 20:23
А українців все меншає і меншає. Сумно. І кому треба тепер той кусок металу - машина. Люди прив'язані до матеріального світу вкінці втрачають і свою безсмертну душу. Головне спасіння душі. А речі вони і є добре і нема можна й без дечого жити і бути щасливим. Шкода хлопця, самогубство тяжкий гріх.
Гараж Показати IP 16 Березня 2016 21:30
На роботі казали, в сім'і проблеми, що від нього вчора дружина пішла й дітей забрала...
Віка до Гараж Показати IP 22 Квітня 2016 14:08
То через це треба вішатися?
аноним Показати IP 17 Березня 2016 10:08
Це все через ту аварію....і жінка пішла ...на зарплату в 1800 грн не потяниш ні жити ні кредит брати на ремонт...вот і чоловіка невитримали нерви....шкода хлопця....а 50 % процентів винно керівництво.ніхто його не підтримав ні морально ні матеріально....дореці у цій ДЕРЖАВНІЙ установі водіїв керівництво так зване примушує за власний кошт відшкодовувати ремонт авто.....
комент Показати IP 17 Березня 2016 12:04
Якщо водій вчинив дтп виконуючи посадові обов'язки, в робочий час, то відшкодовує шкоду організація, в даному випадку якась ДЕРЖАВНА установа. А вже потім, ця організація має право стягнути виплачену потерпілому шкоду в порядку регресу... от і все....
аноним Показати IP 17 Березня 2016 15:06
покійний приходив до керівника закладу .просив про матеріальну допомогу.але нажаль отримав дулю.т.к як твої проблеми то і рішай іх сам.хочу в очі олежкові подивитися.....і шоб він очі дітям покійного подивився...
Свідок ДТП Показати IP 18 Березня 2016 00:49
На скільки мені відомо: в ДТП яке скоїв небіжчик, є потерпілий який мав переломи кінцівок, струси ітп. Його авто ремонту не підлягає. Лікується потерпілий досі. ДТП покійний скоїв 31.12. в службовий час та на службовому авто. На мою думку збитки мало покривати Держпідприємство, а не водій. Ну і звичайно самогубство не вихід. Тепер накоїв біди всім взагалі. Також відомо, що з покійним всі перемовини велись виключно через його юриста. Потерпілий бачив небіжчика лише один раз на допиті в слідчого (з ДТП його вивезла швидка). Винуватець ДТП відмовився компенсовувати будь які витрати, тому слідчий передав справу до суду. При нашій судовій системі суд, йому нічого б не присудив. Потерпілого шкода, та й молодого хлопця не повернути. Покійному земля пухом.
Н. до Свідок ДТП Показати IP 19 Березня 2016 15:58
О! То у пок1йного був Власний Юрист,через якого велися вс1 перемовини?! Красаава-юрист! Дуже фахово про1нформував свого кл1ента про правову процедуру компенсац11 збитк1в! А ще, як ви пишете,суд йому н1чого б не присудив(ну, кр1м як виплачувати збитки частинами в порядку регресу-що не так вже й смертельно).1 чого ж тод1 нормальний, адекватний хлопець, хороша людина, хороший вод1й в петлю пол1з?Перес1чн1й людин1 роз1братися у тих вс1х юридичних нюансах дуже важко. В якому в1дча1 в1н був,що на таке наважився! Глупа смерть.Г1рко 1 боляче. Такий ф1нал под1бних *розборок* рано чи п1зно мав би бути.. Бог суддя вс1м причетним. Глибоке сп1вчуття родичам.
Ольга Показати IP 18 Березня 2016 12:24
Піти з життя проблеми не вирішує.
КОЛЯ Показати IP 18 Березня 2016 12:35
ВОДІЙ працював на швидкій!!!керівництву ганьба..... загнали хлопця в петлю
Руслана Показати IP 18 Березня 2016 19:03
Живемо в "прекрасній " державі. Всі гнилі !!! ...шановне керівництво у вас теж є діти і в свій час біль відібється у їхніх очах, як це сталося з двома дітками цього чоловіка все вертається . Глибоке співчуття рідним і близьким!!!
Лучанка Показати IP 17 Квітня 2018 15:38
ДУже жаль молодої людини.Оце в нас таке твориться в бюджетних організіціях.Там один одному звір.Душать один одного, цариця ,що при владі,при одному кривому слові до неї -знищить.Бог покарає цього керівника.Бо остадись сирлтамт його діти.Люди схаменіться,що ми чудимо З цього світу не вертаються і з собою нічого не візьмемо.Бог дав вам вдаду не для цього,щоб ви знищували людей.г