USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Володимирі військові – в бойовій готовності: є зброя, та немає їжі

2 Березня 2014 22:00
У зв’язку з ситуацією, яка склалася поміж Україною та Росією, 51 Окрема механізована бригада, що дислокується у Володимирі-Волинському, приведена у стан підвищеної бойової готовності. Про це на недільному вічі оголосив міський голова Петро Саганюк після зустрічі з керівництвом бригади.

«Наша бригада поки що в резерві, але є команда розконсервувати усю бойову техніку. Є ряд проблем, які потрібно буде допомагати вирішувати. Якщо буде дана команда розгорнути мобілізацію, нам потрібно буде доставити в наше військове з’єднання - 1300 сержантів та офіцерів запасу. З нашого міста ми повинні доставити 370 сержантів та осіб рядового складу і 49 офіцерів.

Армія доведена «до ручки». На цих 1300 осіб немає обмундирування, харчування є тільки для ста осіб, немає сухих пайків. Але є зброя та паливно-мастильні матеріали. Міська рада переведена на цілодобову роботу і ми зробимо все, аби забезпечити розгортання нашої бригади», - розповів Петро Саганюк.

Крім того, Володимир-Волинський військомат записує добровольців в сотні самооборони, які проходитимуть навчання на базі Луцького військового ліцею і будуть залучатися до охорони громадських та військових об’єктів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Еду Показати IP 2 Березня 2014 22:18
Еду добудут в бою...
валерій до Еду Показати IP 3 Березня 2014 00:24
Так Саганюк все місто ж розтягнув! А тут щей коментує щось...
Анонім до Еду Показати IP 3 Березня 2014 10:02
ВОЛИНЯНИ!!! ОЗВУЧУЄМО, ПИШЕМО АДРЕСИ правого сектору, гузів їх рідних та близьких ... для проведення народної люстрації!!! ЯК ВОНИ З УКРАЇНЦЯМИ, ВОЛИНЯНАМИ, так і ми будемо робити з ними, відповідь буде адекватною (закликали до зброї - зброя є, коктейлі молотова також)!!! ПЕРЕВІРИМО, у разі підтвердження НЕГАЙНО ВІДРЕАГУЄМО!!!!!!!!!!
info Показати IP 2 Березня 2014 22:22
МЗС РФ: Росія не хоче війни з Україною http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/2/7017168/
Припев до info Показати IP 3 Березня 2014 00:23
http://www.moskva.fm/artist/%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%8C_%D1%81%D0%B0%D1%80%D1%83%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2/song_1558096
info Показати IP 2 Березня 2014 22:42
http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/2/7017175/ Карасін: В уряді України – шовіністи, дії РФ мають протверезити нову владу
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 22:44
ха-ха домайданились а тепер служіть новим диктаторам України-голі і босі.
Валерій до Анонім Показати IP 3 Березня 2014 00:29
таки правда!! Бандюковський мер лишився при владі! І ще щось розказує!! шкода тільки людей яких постріляли на майданах!!
зета джонс до Валерій Показати IP 25 Квітня 2014 10:30
о вже Саганюк винен в тому шо люди загинули.... Шановні не заговорюйтеся, володимирчани б бандита на 4 строк не вибрали. І після стількох років ше залишається дієво. фраза "Хай но я піду до Саганюка" Не знаєте чому не до Коби, Чайковської чи Мельника????? Бо вони ладні тіки базікати..... А мельник то взагалі якесь недаразумєніє.....Воно виборців своїх в очі не бачило! Дякувати Богу люди вже через рік поняли як вони помилилися!
info Показати IP 2 Березня 2014 22:49
Валентина Матвиенко: Войны между Россией и Украиной не будет http://russian.rt.com/article/23466
info Показати IP 2 Березня 2014 22:50
http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/2/7017174/ Медведєв назвав Україну "бідним родичем із простягнутою рукою"
дух до info Показати IP 2 Березня 2014 23:13
Як би стрепенути Мєдвєдєва і іже з ними ми митєво розбагатіли !!!
Українець Показати IP 2 Березня 2014 23:11
Агов, люди! Це сайт кремлівських ботів? Як пояснити ваші коментарі?
Анонім до Українець Показати IP 3 Березня 2014 02:24
ПОЯСНЕННЯ: При існуючій типа владі любий кацап буде ближче! Доходчиво? Вихід: змінити владу на спеціалістів з усіх регіонів країни, безпартійних, не бізнесменів, не з майдану! в.о. Президента до ОСІННІХ виборів має стати особа яка має довіру всіх регіонів країни! ЦЕ ЄДИНИЙ ВИХІД з ситуації. Ви маєте щось проти? Але ж ті хто в владі мають, ПС має, майдан має! Хто ще проти допишіть.
info до Українець Показати IP 3 Березня 2014 11:47
Дуже просто пояснити. Ось нова українська влада, якщо ще хтось не бачив: http://www.youtube.com/watch?v=VQakVj7IvZM Разговор Сашко Билого (Музычко) с прокурором (ПОЛНАЯ ВЕРСИЯ) http://www.youtube.com/watch?v=doMR3X-htA4 "Міністром МВД має бути чесна і незаплямована людина. Авакову люди не вірять." - Сашко Білий // і т.д. і т.п.
УкраЇнка до Українець Показати IP 3 Березня 2014 15:12
Коментарі пояснити дуже просто - люди вимикають 5-ий канал, відкривають очі та хапаються за голову!!!
my_gift до УкраЇнка Показати IP 12 Березня 2014 16:39
Або за інші місця, якими "думають".
Anonymous Показати IP 2 Березня 2014 23:17
ПАЗОР !!!!!!!!!!!!!!! нищеброды !!!!!!!!
Я до Anonymous Показати IP 2 Березня 2014 23:28
ПАЗОР тобі ніщєброд, такі як ти, і тобі подібні своєю байдужістю, заграванням з старою владою довели Україну до прірви. Народ возз'єднається і не пропустить російських загарбників. Україна була, є і буде незалежною
Anonymous до Я Показати IP 3 Березня 2014 02:04
мне так ПО*УЙ что аж неудобно ... Власть сама распустила армию всё давно разворовано прапорщиками и с остальным составом части всё на метелолом... пусть идут воюют с лопатами и совками гггггг .. В России в отличии от Украины прослуживший от 5 лет в армии получает квартиру и спокойно может продолжать военную службу ... а в Украине хоть что то подобное есть?? и вот это своё "Я" головка ты от Х*Я сделай сравнения .... по твоим словам видно что для тебя работа только с лопатой годится ... в голове одни опилки, хотя для тебя это ещё комплимент ! и давай по теме если есть что сказать .. на личности я тоже могу переходить
вася Показати IP 2 Березня 2014 23:43
Голодна армія , зла армія .Так загризем тіх окупантів ....
Анонім до вася Показати IP 3 Березня 2014 02:28
Окупанти на даний час це теперішній "уряд", ВР, ПС, автомайдан та сам майдан. Всі інші можуть домовитися і зберегти країну. Але названі мною чинники родору не щезають, а тільки розширяються.
миха до вася Показати IP 3 Березня 2014 06:18
кто тебе сказал что в России после 5 лет службы дают квартиру?вы живете так потому что таким как ты по*уй,вас уже на колене поставили скоро р***ком поставят,сидишь в подвале ждешь когда все закончится
123 Показати IP 3 Березня 2014 07:22
Треба здаватися в полон! Там нагодують!!!!
Lex Показати IP 3 Березня 2014 07:30
И против кого собрались воевать? Против Харькова с Донецком и Крымом?
Рома Показати IP 3 Березня 2014 09:42
А бандерам пофиг с кем воевать и против кого
ТОР Показати IP 3 Березня 2014 09:42
Хлопці,не вірте отим переляканим тітушкам(Яценюку,Турчинову і єже з ними).Росія не обявляла війни Україні і це факт.Немає жодної заяви МІД РФ що ми у стані війни.Є лише перелякана до смерті так звана "нова" влада що розпускає плітки і панічні слухи.Вони вже на всю країну репетували,що російські БТРи вже приїхали у Херсон.Це виявилося брехнею.Вони розпустили слухи що у Криму стріляють у наших військових.Вчора навіть новий голова збройних сил України визнав,що то була брехня.Важко навіть уявити,до чого вони сьогодні добрешуться.
Невірюбрехунам до ТОР Показати IP 3 Березня 2014 19:13
Я тоже не вірю телевізору - бо там брешуть, що всі наші частини в Криму оточені невідомими військовими. Це напевно Зарниця проходить?
Рома Показати IP 3 Березня 2014 09:43
Они ненавидят всех!,
володимир Показати IP 3 Березня 2014 10:12
доскорочувались до тогощо ненема нічого. Україна стала ментовською державою. чисельність МВС перевищує чисельність ЗС. а які менти захисники народу ми бачили. Тепер до тих хто тявкає про кращі умови служби в ЗС Росії-можливо-але ніхто вас тут не тримає силою.потяги до Московії не відміняли. чим більше вас поїде тим менше всякої гадості буде писатися. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Корінний лучанин до володимир Показати IP 3 Березня 2014 11:15
НЕПРИЄМНІСТЬ ЦЮ МИ ПЕРЕЖИВЕМ!!! Хіба не памятаєте часи Ющенка, про наміри в НАТО( та хоча б це здійснено було), про допущений розвал АРМІЇ !? При Єльцині говорилось: " Проснулся утром и подумай что ты сделал для Украины!" Нажаль Росія в душі політиків НІКОЛИ НЕ БУЛА ДРУЖНЬОЮ ДО УКРАЇНИ !! Та й в частини росіян теж відчувалось НЕХОРОШЕ ставлення до українців, не раз бував в Росії і знаю що кажу! А ЗАРАЗ РОСІЯНИ ПРОСТО ЗАЗДРЯТЬ УКРАЇНЦЯМ, ЯК ДУЖЕ ВІРНО ПІДМІТИВ ЖВАНЕЦЬКИЙ!!! Українці зробили ТЕ ЩО НЕПІДСИЛУ РОСІЯНАМ, побороли ( і боротьба ще закінчилась) ЗЛОДІЙСЬКИЙ РЕЖИМ ЯНУКОВИЧА! МОЖНА ЛИШЕ ПИШАТИСЯ НАРОДОМ , ОСОБЛИВО ЛЮДЬМИ ІЗ Західної України !!! А що Росія - злодій прийняв злодія!! Росіяни в шоці від статків "сімї - клану" Януковича і говорять , якщо у Януковича такі статки ТО ЩО ВЖЕ ГОВОРИТИ ЗА ПУТІНА!!! Ось чому АРМІЯ у нас бідна! А ВВ збільшувались.
Рома Показати IP 3 Березня 2014 10:41
А бандеры в германию пускай едут
11 Показати IP 3 Березня 2014 12:15
Как человек, прослуживший в 51 омбр, могу сказать следующее: 23 года армию вгоняли в задницу, не было куплено не одного гвоздя, неговоря о технике.Спросите у младших офицеров покраска техника за чей счёт проводилась? Чьи семьи, живя в общагах выкраивали деньги на покупку обмундирования своим мужьям? Пошли дальше....проезжая мимо полигона в сторону Ковеля, кто -нибудь с правой стороны смотрел, на остатки танкодрома? Утрачены навыки вождения, стрельбы с боевых машин. При мне, люди проводили на полигонах, полевых выходах постоянные занятия, а сейчас ............До чего дожили? Дай Бог завести всю ту технику, что осталась..(а это не показатель боевой готовности), надо что бы человек умел ею пользоваться. Да много ещё чего можно рассказать.....Обидно...Обидно, что вспомнили про армию через 23 года. В военккомате из 23 человек сотрудников , осталось 4-5 человек, которые обслуживают 2 района...много они сделают? До реформировались!!! 50% военнообязаных на зароботках, кого призывать???..При развале СССР в Украине осталась мощнейшая группировка войск около 1 млн человек , что на сегодняшний день имеем? Из города с богатыми военными традициями, для которого воинские части давали один из основных доходов в бюджет, превращаеться в захолустье. Я вырос во Владимире, я люблю свой город, я помню военные парады,счастливые лица людей в форме.....а сейчас....А сейчас пришло поколение "ПЕПСИ".
Невірюбрехунам до 11 Показати IP 3 Березня 2014 19:22
Мені також боляче спостерігати за розвалом нашої армії. В мене син зараз служить в армії. Надіюсь, що війни не буде, але біда навчить!
ОЛЕГ до 11 Показати IP 12 Березня 2014 16:50
Так, пане чи пані 11, ви праві на всі 100! За ці роки банки фарби на армію держава не дала, хлопці самі купують нехитрий реманент і якось вряди-годи перебиваються... А про оновлення і осучаснення військової техніки я вже мовчу, ці ОСИ і БТРи тільки фарбують і натирають, на них вже літ зо 20 ніхто не виїжджав! А тепер місцеві жителі мають збирати гроші для армії, та де хто таке коли чув????? І куди ті гроші підуть, щоб офіцери їх тринькали? Сьогодні строковик не має форми тоді, коли ментам новісінькі комплекти привозять і сучасні ППСні Ниви!!! Ганьба! Взялись за голову, як муха в дупу вкусила! В мене і дядько військовий, і дідусь був, і я мав таку мрію, пригадую як шанували в нас військовиків, а паради на День Перемоги! А зарплата в хлопців - то менше мінімальної посадові оклади, а ті подачки, що їм дають, навіть на пенсію не враховуються, бо то ніби премія, а не офоційне підвищення зарплати! Стидоба!!!! Колись отримували всі квартири, мало-помалу, але всі! А тепер, подивіться, одиниці, вибрані!!! У них в Міноборони фонду немає, а на Межигір"я є? Цю армію не відстроять ще років зо 20, і ніяке НАТО не поможе, думаєте ми їм треба з нашими проблемами? Чи вони на блюдечку з голубою ленточкою? Треба цю бандицьку владу знести слідом за Янеком!!!! Таке враження, що в нас в усіх законах,як не в нормальних людей! Виходить, що треба міняти все - і будувати з чистого листка!