USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Володимирі-Волинському на переході ВАЗ збив людину. Відео інциденту

18 Жовтня 2020 11:13
У Володимирі-Волинському сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждав велосипедист.

Відео з камер спостереженняя опублікував на своїй сторінці у Facebook Андрій Кандиба, передає Буг.

Аварія сталася вчора, 17 жовтня, близько 22.52.

Як зазначається, на пішохідному переході біля супермаркета АТБ водій ВАЗ збив чоловіка, який переходив дорогу з велосипедом в руках.

На відео видно момент ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Ваван Показати IP 18 Жовтня 2020 12:04
Велосипедист мудак! Да зачекай ти тих пару секунд нехай авто проїде, дорога мокра, темна пора доби, світло відбиваючих елементів одягу я так розумію він не мав. Ось вам і результат!
лучанин Показати IP 18 Жовтня 2020 12:09
Водій звичайно винуватий!!! І має бути покараний,! Але Шановні пішоходи, не лінуйтесь лишній раз перевірити, що перехід дороги дійсно безпечний, саме зараз , саме для вас. Бухе або малолітне п...дло за кермом, краще 100 раз пропустити ніж один раз потрапити їм під колеса
адвокат Показати IP 18 Жовтня 2020 12:15
і що важко було барану почекати кілька секунд?Поліз прямо під авто...
Сс Показати IP 18 Жовтня 2020 12:30
Велосипедист мудак!! Одна машина на дорозі і він під неї лізе... в темну пору доби і під час дощу Вас не видно!!!!!!
до до Сс Показати IP 18 Жовтня 2020 21:28
Якщо тобі не видно, то чому сліпий за кермо сідаєш і людей душиш9? Пішки йди. А якщо вже вирішив їхати, врахуй будьласка усі перелічені тобою фактори і їдь з відповідною швидкістю. Ти керуєш джерелом підвищеної небезпеки, яким являється автомобіль. Тому, пересувайся так, щоб твоя поїздка була безпечною для оточуючих. Перед пішохідним переходом знизь швидкість і підвищи пильність, як того вимагають правила і здоровий глузд. Якщо погана видимість знизь настільки , щоб зміг нормально побачити оцінити і зреагувати на дорожню обстановку. Якщо всеодно нічого не бачиш, тоді повторюсь, для чого сліпий за кермо сідаєш, щей інших ображаєш.
ЛЕОНІД Показати IP 18 Жовтня 2020 19:38
ПДР України 4,14 Пішоходам забороняється: а) ВИХОДИТИ НА ПРОЇЗНУ ЧАСТИНУ, НЕ ВПЕВНИВШИСЬ У ВІДСУТНОСТІ НЕБЕЗПЕКИ ДЛЯ СЕБЕ ТА ІНШИХ УЧАСНИКІВ РУХУ !!!!!
DM Показати IP 18 Жовтня 2020 20:36
Заради справедливості треба сказати, що цей велосипедист, один зі ста, їхав не зустрічною і перетинав пішохідний перехід ведучи велосипед в руках. Хоча п'ять секунд міг би зачекати...
Liubov Показати IP 18 Жовтня 2020 21:51
Velosypedyst PEREHODYV DOROGU NA PISHOHIDNOMU PEREHODI. ZE JOGO PRAVO. VODIJ MAV ZUPYNYTYSIA. Komu ne vydno - zalyshte kermo.