USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Волиньраді покривають корупцію за старими схемами, - депутат

15 Травня 2014 16:16
Депутат Волиньради звинуватив колег у покриванні корупційних схем. Після голосування за зміни до обласного бюджету в облраді відкрилися можливості зловживати використанням бюджетних коштів, як це робила попередня влада, - вважає депутат Волиньради Борис Загрева.

Таку думку він висловив депутат під час другого пленарного засідання 25-ї сесії облради 15 травня.

З його слів, сьогодні облрада голосами фракцій ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» підтримала зміни до бюджету, якими відкрили шлях до зловживання бюджетними коштами, використання їх під схеми, які використовувала попередня влада.

«Я не знаю, чи кошти фонду «Рідна Волинь» не використовувалися для фінансування сепаратистів, чи доплачували нашим міліціонерам, які кидали гранати під час Майдану. Але я знаю, що люди Волині не хочуть тих схем», - наголосив депутат. Він пообіцяв розкрити корупційні схеми попередньої влади та принести роздруковані матеріали депутатам.

У відповідь депутат Анатолій Грицюк зазначив, що сам Борис Загрева зі своєю фракцією свого часу пішов «під крила» Бориса Клімчука у провладну більшість, яка призвела до дерибану бюджету. З його слів, члени фракції «Єдиний центр» давали можливість Борису Клімчуку робити усе, що він хотів.

На це Борис Загрева заперечив, що, на відміну від Анатолія Грицюка, ніколи не зраджував своїх виборців.

«Це Ви сформували список «Батьківщини», в якому були зрадники, через яких Клімчук сформував більшість», - звинуватив колегу Борис Загрева.

Після словесної перепалки голова облради Валентин Вітер оголосив перерву у роботі сесії, адже у сесійній залі була недостатня для кворуму кількість депутатів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Гость Показати IP 15 Травня 2014 16:29
Хто говорив сам найперший ворюга
загрева до Гость Показати IP 15 Травня 2014 17:37
горгут ломаага ківерцівські клоуни які прийшли з облспоживспілки..
Володимирський до загрева Показати IP 15 Травня 2014 18:26
Всі клоуни на Волині від УНП - з облспоживспілки !
лучанин до Гость Показати IP 15 Травня 2014 18:25
Скільки отримав за те що допоміг голоси від Карпюка відбити ?
Висновок Показати IP 15 Травня 2014 17:25
Всє хараши. Усіх на смітник!
вова Показати IP 15 Травня 2014 17:53
треба майдан щоб ще зачистити а щоб прийшли молоді або старші і кваліфковані які хочуть працювати і які справжні патріоти а не кишені наставляють і дивляться на тебе таким не винним виглядом
лучанин Показати IP 15 Травня 2014 18:06
Ось тут він правий...так БЮТ ніде не заср...я як на Волині !
політик до лучанин Показати IP 15 Травня 2014 18:28
Для кількості в кінці навіть Столяра і антибЕндерівця Кошельника взяли. А він очолює володимирську алкомафію !
БЮТ до політик Показати IP 15 Травня 2014 19:01
Нам треба кількість і звітність.
234 Показати IP 15 Травня 2014 19:01
агов, міліція чи поліція. чоловік, який загрева, приховує корупційні схеми, бо що то таке: "Він пообіцяв розкрити корупційні схеми попередньої влади та принести роздруковані матеріали депутатам". за шкірку його, чого тягнути, на сонце героїв. а взагалі - там всі вони одним миром мазані, хапуги і пройдисвіти, один іншого не кращий
волинь Показати IP 15 Травня 2014 20:10
хтоби говорив но не загрева
Знаю чий Показати IP 16 Травня 2014 23:25
Добре що такі ворюга як Загрева і Грицюк вивалюють компромату один на одного скоро їх просто треба прибрати з насижених містечок і це люди зроблять на виборах і скажуть Боря Толя допобачення
Правдоруб Показати IP 18 Травня 2014 09:52
Загрева - п** корумпований!