USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Волиньраді згадали загиблих на Сході волинян та Клімчука

26 Вересня 2014 10:40
Із хвилини мовчання розпочали пленарне засідання 30-ї сесії обласної ради.

Як зазначив перед початком засідання голова облради Валентин Вітер, війна на Сході – незагоєна рана новітньої історії. Він подякував усім воїнам, які захищають нашу незалежність від сепаратистів та російських вояків на Сході та побажав їм повертатися додому живими та неушкодженими. Він нагадав, що під час бойових дій на Сході загинув 71 волинянин. Як голова облради, Валентин Вітер пообіцяв родинам та друзям загиблих, що жодна родина загиблого бійця не залишиться поза увагою та опікою влади, адже сьогодні не може бути чужого горя та чужих сліз.

Також голова Волиньради нагадав, що у міжсесійний період у вічність відійшов депутат облради, дипломат, колишній очільник ОДА Борис Клімчук. Пам'ять загиблих на Сході вояків та колишнього губернатора депутати вшанували хвилиною мовчання.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 10:56
і гузь вшанував???????????
Якось Показати IP 26 Вересня 2014 11:04
Якось не адекватно згадувати разом Героїв ,які полягли за мир в Україні і людину в результаті дій чи бездіяльності якої ці хлопці загинули!
Анонім до Якось Показати IP 26 Вересня 2014 11:19
Це ти гузь відповів. Хоча б на сесії відірвись від свого планшету, коментувати будеш потім.
Авось до Якось Показати IP 26 Вересня 2014 11:22
Який зміст несе твій коментар? Ніякого - одне лиш паплюження. Це як мінімум не коректно говорити погано про покійного.
Рита до Якось Показати IP 26 Вересня 2014 16:03
Ото і зрозуміло, що ти просто ЯКОСЬ. І які це дії чи бездіяльність Клімчука спричинили смерть людей на сході??? Поки ви його на коліна не ставили, НІХТО НІДЕ НЕ ГИНУВ!!!!!!!!
3456 Показати IP 26 Вересня 2014 12:04
одне скотство!!!!
СЕРГІЙ Показати IP 26 Вересня 2014 12:13
БОРУСУ ПЕТРОВИЧУ КЛІМЧУКУ ПОТРІБНО ДАТИ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ПОСМЕРТНО.
СЕРГІЙ Показати IP 26 Вересня 2014 12:19
БОНДАРЧУКУ АНДРІЮ ІВНОВИЧУ ЕКС -ДЕПУТАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 1 СКЛИКАННЯ ПОЧЕСНОМУ ГРОМАДЯНИНУ М ЛУЦЬКА ТА ВОЛИНІ ПИСЬМЕННИКУ . ТЕЖ ПОТРІБНО ПРИСВОЇТИ ЗВАННЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ.
123 Показати IP 26 Вересня 2014 12:26
Гузяку на голяку,а Пірожика з Вітером на майдан раком під.....сів
Сергій Показати IP 26 Вересня 2014 12:48
Володимир Красуля голова волинської обласної громадської організації Волинські патріоти кандидат у депутати по 20 мажоритарному округу Турійський Горохівський Локачинський Рожищенський Луцький райони .ВІН ІДЕ ЩОБ ВІДСТОЮВА ТИ ІНТЕРЕСИ ОКРУГУ ТА ВОЛИНЯН.
Сєрий до Сергій Показати IP 26 Вересня 2014 13:26
коментар було видалено
Оксана до Сергій Показати IP 26 Вересня 2014 16:17
Ваш Красуля вже дістав всіх у соцмережах, алергія на нього виробилася. Хай йде по весіллях співати, більше толку буде!
Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 12:56
Герої України - це хлопці, які зараз воюють, без зброї, без амуніції, без чіткої організації і стратегії бо без підтрримки, без гарантій, без уявлення, що буде далі, бо керівництво дебільне і продажне. Але вони воюють і здобувають перемоги і утримують рубежі - хоча це всім(дебільним керманичам) дивно. Оце ГЕРОЇ УКРАЇНИ. А з своїми кабінетними героями ідіть лісом - задовбали, особливо на фоні того, що зараз робиться.
Якось до Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 13:03
От і я про що. Тільки ще крім тих, що в окопах , герої ті що загинули за Україну. Але ж не ті , що злякалися правди,і невитримали,як борис. І згадувати їх разом некоректно.