USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Нинішній керівник волинської міліції нікуди не йде

27 Лютого 2014 18:41
Виконувач обов’язків начальника Управління МВС України в області Михайло Руденко не покидає обійману посаду попри ультиматум окремих громадських активістів.

Про це Михайло Руденко заявив під час брифінгу 27 лютого.

Зі слів пана Руденка, вчора, 26 лютого, відбулася погоджувальна нарада із працівниками особового складу міліції, громадськими активістами у присутності голови обласної ради Валентина Вітера.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, Правий сектор та нова влада домовилися з міліцією спільно забезпечувати громадський порядок в області.

Натомість громадські активісти припиняють залякування, переслідування, в цілому люстраційні процеси щодо правоохоронців і керівників області.

А ввечері 26 лютого у соціальній мережі Фейсбук на сторінці заступника голови обласної ради Ігоря Гузя з’вилося повідомлення, де він закликає активістів пікетувати МВС, забиратися Михайлу Руденку геть з області. Часу дали до 18.00 28 лютого.


Зі слів Михайла Руденка, це викликало обурення не лише в особового складу міліції, але й в громадському середовищі. «Всі мені телефонують, запитують, як таке може бути, говорять про домовленості, яких було досягнуто під час погоджувальної ради вчора. Я це кваліфікую як непорозуміння і неузгодженість дій серед громадських активістів, або ж, елементарно, слова розходяться з діями. Перепитав у Валентина Вітера, чи в силі домовленості, він запевнив, що так. Тому я усіх запевняю, що я нікуди не їду, а залишаюся на посаді виконувача обов’язків начальника Управління УМВС в області. Відповідний наказ підписав Олександр Терещук. І буду на цій посаді доти, доки не прийде новий керівник».

Проте Михайло Руденко зауважив, що якщо Ігор Гузь і його поодинокі однодумці все ж планують пікетувати Управлінння або ж чинити інші заходи, то потрібно про це повідомити правоохоронців завчасно, як це передбачено законодавством.

«Я написав рапорт і вже давно б поїхав. Але провини за собою не відчуваю. Я присягав погонам на вірність ще 1993 року, всі посади обіймав заслужено. Якщо громадські активісти порушать умови домовленостей, то це вже буде деструктив у їхніх діях».

Зі слів Руденка, волинські правоохоронці вели себе достойно під час усіх громадських заворушень останніх тижнів і місяців у Луцьку. І не було наказу використовувати зброю проти мирних мітингувальників. «Сьогодні міліція доведена до відчаю. Раніше була депресія, а може бути й революція», - зазначив Руденко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 85
Iван Показати IP 27 Лютого 2014 18:55
Молодець!!!
ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! до Iван Показати IP 27 Лютого 2014 19:43
Лучани закликаю всіх небайдужих Лучан та жителів Волинської області на захист спокою та правопорядку в нашій області та зібратися біля приміщення УМВС у Волинській області об 18.00 год 28.02.14р. з метою недопущення здійснення провокацій зі сторони агресивних антифашистських громадян та дерслужбовців. Сьогодні Данильчуком П.П. та його злочинною, агресивною, зрадницькою компанією оприлюднено статтю (http://www.volynnews.com/news/policy/volynski-yevromaydanivtsi-podilyly-holovni-posady-oblasti-zayava/ ) згідно якої Данильчук та його злочинне угрупування «поділили» між собою головні посади області. Це є зрадою, як Волинян,наших Героїв та Євромайдану. Лучани покажіть все-таки хто у Луцьку господарі, як це зробили жителі Ковеля, Володимир-Волинського та Нововолинського. ДАне оголошення передайте своїм друзям, колегам та просто небайдужим до спокою та порядку у нашій рідній Волині.
Семен до ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! Показати IP 27 Лютого 2014 19:53
Пiдтримую!!!
Женя до ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! Показати IP 27 Лютого 2014 20:13
На мене можете розраховувати!
123 до ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! Показати IP 27 Лютого 2014 20:22
Будемо!!!
Гражданин до Iван Показати IP 27 Лютого 2014 21:45
Руденко, арестуй гузя с данильчуком, тогда я тебя зауважаю...
В до Iван Показати IP 27 Лютого 2014 22:26
Хочу сказати, що рішення Михайла Руденко цілком підтримую і поважаю, а провокатор Ігор Гузь весь час рветься до влади і бунтарськими діями хоче презвисти зіткнення міліціонерів з народом,.Волинська міліція вже доказала своїми діями.що вана з народом і буде зними!!
Оксана до Iван Показати IP 27 Лютого 2014 23:46
З яких барикад приїхав Гузь, чи він хоч бачив що робилося в Києві. Уся його боротьба звелася до Клімчука і кабінетів, а тепер не має до кого вчепитися. Шавка!!!
Революція Показати IP 27 Лютого 2014 19:11
Здоровий глузд має перемогти! Руденко має забезпечити правопорядок та спокій громадян .
Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 19:16
Дуже правильне рішення, не може міліція бути без керівника!
иван до Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 20:06
мае бути керивник але не руденко-хай бере торби и валить из волини поки ще нерозкрутили : А керівником милиции на волини повинен бути волинянин и точка : там е досить багато мудрих толкових людей наприклад :СОХАЦКИЙ_БЕШТА_або просто хай цю посаду из числа кандидатив ухвалять на областний ради писля люстрции
Лучанин до иван Показати IP 27 Лютого 2014 20:17
Іване, ти головою об стінку сильно вдарився? Почитай законодавство, як призначаються начальники міліції., як взагалі беруть до роботи в міліцію і яких до них ставляться вимоги, і хто призначає особу на таку посаду. Люстратор ти хр***нов. Ти мову рідну Українську вивчи та писати навчись, а то твій текст нагадує мову Азіровску.
777 до иван Показати IP 27 Лютого 2014 22:29
Иван ты полный бо*ван!
НКВД до иван Показати IP 27 Лютого 2014 22:38
Ще б Лаврентія Павловича Берію згадав. Він із Бештою і Сохацьким приблизно однолітки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
так Показати IP 27 Лютого 2014 19:23
здоровий глузд переможе!!! ті яким було чого боятись вже повтікали. А Руденко робить свою роботу. Чи може Сашу Белого поставимо???
Сергій Показати IP 27 Лютого 2014 19:24
Гузь це вічний бунтар!!! Якщо не буде бунтів і пікетів, то про нього просто усі забудуть, а крім того що бунтовать і нести у маси різну АХІНЕЮ він, на жаль, нічого не може і не вміє!!!
Іра Показати IP 27 Лютого 2014 19:27
Достойно відповідь, хватить вже виконувати безглузді наказа шайки невдах!!!! Має їх хтось поставити на місце! Досить хаосу в місті, а злочинні гасла і вчинкиДанильчука ще будуть предметом уваги правоохоронних органів!
Петро Показати IP 27 Лютого 2014 19:33
Чим більше буде таких керівників в міліції, тим швидше відновиться наша довіра до неї.
Юрий Показати IP 27 Лютого 2014 19:45
Не знаком лично с Гузем и Руденко, но судя по выступам и отзывам: первый балалол и смутьян, второй - вполне адекватен и перспективен, для Волыни.
Юлия до Юрий Показати IP 27 Лютого 2014 20:10
100%
правдолюб до Юрий Показати IP 28 Лютого 2014 13:07
Да, що є, то є.
иван Показати IP 27 Лютого 2014 20:01
до простих милиционерив-оперив и слідчих : якщо ваш начальник дальше из вас вимагае хабари : заходить пару в кабинет набийте пику- при вас хай напише рапорт на звильненя але пред цим пару мордатих начальникив викиньте из кабинетив через викно: Нихто вам ничого незробить бо вони незминяться
Света до иван Показати IP 27 Лютого 2014 20:07
А более цивилизованных методов ваше воспитание Вам не подсказывает?..
для светы до Света Показати IP 27 Лютого 2014 20:32
наиболее цивилизованный медот-там где я раньше работал просто при наличии доказательств предательства интересов службы-захадили в кабинет именим народа приговор- растрел на месте : до сих пор мзду неберут-
Ок до для светы Показати IP 27 Лютого 2014 21:32
поділіться ж цим величезним секретом: де це місце "там...неберут"?????
Степан до Ок Показати IP 27 Лютого 2014 21:36
Менi теж дуже цiкаво де??
иван до Ок Показати IP 27 Лютого 2014 21:37
албания
Лучанин до иван Показати IP 27 Лютого 2014 20:18
і тут ти Азіров.
Марія Показати IP 27 Лютого 2014 20:01
Може вже досить Гузю і йому подібним грати в "войнушку".
справедливість Показати IP 27 Лютого 2014 20:23
Люди, закликаю усіх свідомих краян прийти завтра під стіни УМВС в Луцьку і захистити наших правоохоронців від гузіків і данильчуків!!!!!!!! Не бійтеся на нашому боці Бог і люди!!! Ці бунти паразитів уже задовбали всіх волинян!!! Чекаю вас усіх!!!
так до справедливість Показати IP 27 Лютого 2014 20:58
в києві самооборона майдану заявила, що такі люди як саша бєлий можливо вже виключені з правого сектору........
він Показати IP 27 Лютого 2014 20:26
а я чув що Руденко це людина Параки в міліціі, якщо він керує слідством, то це точно
Спільно до він Показати IP 27 Лютого 2014 21:31
Так Параки А., кажуть, слід вже навіть простиг! А Руденко М. на місці, працює людина. Безперечно, оцінку йому дасть керівник МВС та ті, хто вправі це робити юридично. Та маю Руденку М., як і Гузю І. та всім "зацікавленим" пораду: завтра, замість пікетів та горлодранства влаштувати перед громадою міста дебати. Можна і на Майдані. Цивілізовано, з пресою, щоб вся Україна побачила, що Луцьк - дійсно європейське місто, не лише географічно. Впевнений, люди підтримують мене, заодно і стане вкотре зрозумілим "ху із ху" здєся))))
Маруся до Спільно Показати IP 27 Лютого 2014 22:04
Заодно, є цікаві питання до Гузика... якщо він, звичайно, не здрейфить!
Вiктор Показати IP 27 Лютого 2014 20:27
Поважаю Михайла Михайловича, мало залишилося порядних людей в мiлiцii.
Пушик до Вiктор Показати IP 28 Лютого 2014 19:45
Це точно. Один з останніх помер 13.02.2014. (Мартинюк Георгій Якович. Слідство вів як "знаток".)
міліція Показати IP 27 Лютого 2014 21:37
Сьогодні в області скалася така ситуація, що, справді, міліція уже немає сили діяти, її розбили, витерли ноги і при цьому під приводом благих справ, невідом, для яких ніякі закони не писані, систематично займаються безпрєдєлом і залякують мирних волинян. У міліції опустилися руки. Якщо вийти і підтримати силовиків, показати, що їхня робота нам потрібна, можливо вони оживуть
Студентка Показати IP 27 Лютого 2014 21:53
Руденко для Гузя і інших "Волинських революціонерів" зробив такий піар, що ні один заокеанський іміджмейкер за мільйонні гонорари не зміг би такого зробити. Так що Гузь, Майя та ін. "обіжені", ви краще б подякували і низько вклонилися Руденку, а не виганяли його з Волині. А мєнтов дійсно зараз треба підтримати, а не добивати. Юрфак СНУ завтра о 18.00 на підтримку УМВС!!!!!!!! ОБОВ"ЯЗКОВО!!!!!!!!!!!!
234 до Студентка Показати IP 27 Лютого 2014 22:32
Згоднi! Прийдемо!
правдолюб до Студентка Показати IP 28 Лютого 2014 13:09
В цьому коментарі є слова правди
я в шоці Показати IP 27 Лютого 2014 22:05
допомагати мєнтам? Ви шо це вони нас мають захищати. А заява підгузка спровокована напевно знанням про статки Руденка. По землі Волинській ширяться чутки що деякі службовці відкупилися від Правого сектора: начальники митних постів (є заява лише з Ягодина), голова Дерземагенства Василенко, керівництво СБУ в області (Гетало не рахуюють - він чужак, який мішав нашим)
Не згодна до я в шоці Показати IP 27 Лютого 2014 22:16
У тому i справа, що статкiв нiяких нема, що не можна сказати про Гузя
Стьопа до Не згодна Показати IP 27 Лютого 2014 22:33
Юлі волю, Сєні пулю, всім решта - ...лю
ага до я в шоці Показати IP 27 Лютого 2014 22:17
Хааа, от і люстрація, бандитизм та рекетитерство. Вже відкуповуються від данильчушків та гузюшків. Цікаво, а як цей момент буде прописаний в ЗУ "Про ілюстрацію".
до до я в шоці Показати IP 27 Лютого 2014 22:22
А що таке "підгузка"? Шукаю у всіх тлумачних словниках, нічого знайти не можу? Я бачу ти точно та третя сила, яка і робить провокації на Євромайдані у Києві, за яких загинули люди по дві сторони барикад.
Лучанин до я в шоці Показати IP 28 Лютого 2014 10:28
класна доказова база "По землі Волинській ширяться чутки що деякі службовці....". Ти випадково не в судді робиш? Бо там таких грамотних суді багато.
Студентка Показати IP 27 Лютого 2014 22:26
Лучани, крик душі. Допоможіть вигнати банду на чолі з Данильчуком з міста Луцька. ТА захистіть міліцію. Інакше наша молодь, діти та батьки скоро не зможуть спокійно вийти на вулицю. Всі на підтримку УМВС!
Пушик до Студентка Показати IP 28 Лютого 2014 19:50
Та йопть... Бери машингвера і ходи собі ... спокійно...
вася Показати IP 27 Лютого 2014 22:32
Руденко дай пі..*и Гузю, бо вже всіх достав!
Здоровий глузд до вася Показати IP 27 Лютого 2014 22:58
Приєднуюсь. "Кожного кулі настигне печаль..."
до гузя Показати IP 27 Лютого 2014 22:37
Гузь а що буде якщо тобі в *ад засунути твій любимий пристрій - рупор?!
Пєтя Показати IP 27 Лютого 2014 22:38
Поки ви патякаєте у лікаоні помер ще один активіст. І той же руденко причетний до його смерті. Слава Героям!
Здоровий глузд до Пєтя Показати IP 27 Лютого 2014 22:50
Світла пам"ять усім загиблим!!! Однак приплітати Руденка до гибелі людей на Майдані, це вже занадто. Пєтя думай що ти пишеш!!!
Лучанин до Пєтя Показати IP 27 Лютого 2014 23:53
ЗА наклепи дійсно слід людей судити, як в цивілізованих країнах. Чи може це -данильчук чи гусь, вони також себе рахують "активістами".. На даний час не має жодної інформації що сьогодні у вечері помер активіст. Я бачу ти по житті точно Пєтя, а не Петро. Слава Україні!!!!
Gtnz Показати IP 27 Лютого 2014 22:41
Ви так багато тут говорите. Не забувайте що саме Правому сектору ми завдячуємо свободою.
Здоровий глузд до Gtnz Показати IP 27 Лютого 2014 22:56
Так, хлопці з ПС молодці, принаймі ті, що дійсно 18-21 лютого стояли на Київському Майдані. Однак потрібно вчасно зрозуміти, що революція відбулася і треба далі воювати не зброєю а "мозгами" і "засученими рукавами". Країна в руїнах............
гога до Gtnz Показати IP 27 Лютого 2014 23:01
Свободою від кого, від чого?! Ввечері страшно вийти на вулицю, ціни ростуть, зарплати затримують. За що ми боролися?! За "беспредел"?! Вітаю всіх з поверненням у 90-ті!
неформал до гога Показати IP 28 Лютого 2014 10:14
цілком згідна бандитизм ще більший ніж був міняєм шило на мило. до влади ідуть люди в яких ще соплі підносом не висохли і в школі на 2 вчились. хай міліції бог помагає навести порядок.
111 до Gtnz Показати IP 27 Лютого 2014 23:07
Розкажи хоч про одного з ПС, який воював на майдані. Вони тільки вміють горлопанити та самосуд чинити. На майдані загинули прості люди за віру у світле майбутнє, а не ті, які так рвуться до влади. Ганьба ПС і всім, хто це збіговисько "блатних і ніщіх" підтримує. Їхнє місце в тюрмі...
Ірина до Gtnz Показати IP 27 Лютого 2014 23:14
Якому ПС ми завдячуємо свободою??? Про що ви? схаменіться люди добрі!!! чи ви сліпі чи ви диб..ли... де ваш правий сектор був коли наші сини, батьки і діти стояли на майдані з бруківкою проти АК... відсиджувались у Луцьку і вже будували плани на майбутні посади?.. Сци..ни і засранці!!! Спочатку попрацювали б хоч десь, а то лише з досвідом горлопаніння в рупор хочуть на хороші посади повсаджувати свої жо...и. Робити ні хє..а не хочуть, тільки з автоматами робити з себе героїв і пригати перед людьми досвідченими і образованими, чиїх мізинців на нозі ви навіть не варті))) задрипані герої!!!
Петрович Показати IP 27 Лютого 2014 23:10
Данильчук з Гузьом хай в Крим їде і там хай себе проявить, а то тут беспределнічає ботва!Хто захищав революцію насправді нічого не заробили, крім країни розваленої,а тепер ще ці гуси до влади лізуть!
андрій Показати IP 27 Лютого 2014 23:13
Руденко М.М. мешканці м.Луцька готові підтримати міліцію у боротьбі з ПС, всякими гузями, які думать тільки за посади. СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА СПРАВЖНІМ ПАТРІОТАМ! СЛАВА ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ!
патріот Показати IP 27 Лютого 2014 23:17
Якщо правоохоронні органи не розпочнуть боротьбу з "самозванцами", то ми - мешканці Волині, будемо чинити самосуд.
ТТЛ до патріот Показати IP 28 Лютого 2014 00:10
Цілком згідний!!!! І на самосуд потрібно покликати Башкаленка!!!! І так само зробити 1000-у на 1-го!!!
Вася до ТТЛ Показати IP 28 Лютого 2014 00:26
Пiдтримую
Лучанин до Вася Показати IP 28 Лютого 2014 10:33
Підтримую, я та мої колеги.
Лівий сектор Показати IP 28 Лютого 2014 00:06
Гузь і Данильчук це придурки та психічно хворі люди з них просто сміються однак потрібно плакати. Просто зграя недоумків. Данильчук тільки по партіях пригав і ніде не працював, він економіку буде піднімати, заводи будувати, працевлаштовувати людей. Цікаво хто його фінансує. Навіть з міліцією патрулювати хочуть, хай хоч ЗАКОНИ вивчать а то люди питаються, що за дибіли в кумуфляжах ходять. Це як в Чечні, що подібне там теж було, безпредєл.
лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 00:34
Та таких фамілій в кожній партії тепер провладній. Всіх хто не працює, і являється партійним діячем під одну гребінку. Вошей давить треба!
лучанка Показати IP 28 Лютого 2014 00:43
всі всі всі.збираємось біля приміщення міліції.потрібно раз і назавжди поставити на місце цих недоумків,і ще заставити прибрати свої барикади.воїни х...ві.перетворили центр міста на звалище
колишній антимент Показати IP 28 Лютого 2014 00:45
поважаю! сказав уголос, про що всі інші лише говорять подумки!..
сокира Показати IP 28 Лютого 2014 03:26
лучани нам хіба не совісно що за нас впрягаеться прийшла людина руденко скільки будем боятись виходим а то дітям страшно жити і на сьгодні руденко вже не единий в своіі боротьбі в любашові місцевий комуніст відповів вогнем з рушниці і поранивши одного з прийшлих героів не пустив іх до себе в хату де були жінка та діти а героя побратими викрали з лікарні щоб не ляпнув лишньго і це тільки початок1111111111
Петро Показати IP 28 Лютого 2014 03:50
Треба Гусю крила попiдрiзати, а то високо розлiтався дуже!
Катерина до Петро Показати IP 28 Лютого 2014 12:59
А-ля,у-лю...гони Гусей!..)
Лучанин 2 Показати IP 28 Лютого 2014 07:55
Я пропоную влаштувати спаринг між Руденком М. та Гезьом І. Хто виграє той остається. Це буде по пацаняче. Хто за ставте +
правдолюб до Лучанин 2 Показати IP 28 Лютого 2014 13:02
також підтримую
злий Показати IP 28 Лютого 2014 09:29
коментар було видалено
Аманда Показати IP 28 Лютого 2014 09:42
Гузь - вічний революціонер. Пробував себе реалізувати в багатьох партіях та об'єднаннях, але, видно, місця ніде не нагрів. В чому і де досяг успіху - не знаю. Але вміє голосно і впевненим голосом виступати перед народом і багатьом це подобається. Такі люди революції потрібні, але з умовою, що ними керують розумні і врівноважені особи, які мислять масштабніше.
Андрій Показати IP 28 Лютого 2014 09:48
Гузь ніколи небув далекоглядною людиною він любить принужувати людей і нічим невідрізняється від попередньої влади, а наприкладі що він зробив для області .....Нічого !!!!!!!!! В районі Вишкова це чучело пролобійовало щоб асвальт поклали до його хати , а наші діти як ходили поколіна в багні до шкли так і ходять. Якщо потрібно було щоб загинуло скільки людей щоб да влади пришли такі як Гузі - то в Україні майбутнього немає!!!!! !
правдолюб до Андрій Показати IP 28 Лютого 2014 13:04
це правда
Громадянка Показати IP 28 Лютого 2014 10:51
Прийдем до УМВС, а там вони зі зброєю. Як діяти???
Будемо до Громадянка Показати IP 28 Лютого 2014 11:08
діяти залежно від обставин. Я думаю, що у тих хто прийде також "парочка" стволів знайдеться.
Одумайтесь до Будемо Показати IP 28 Лютого 2014 11:12
Чому міліція має у вас стріляти???? Ви що йте громити, то нехай, там уже і так все розбите. А якщо ви йдети підтримати то молодці.
ЛогiКа до Одумайтесь Показати IP 28 Лютого 2014 12:57
Я теж не розумiю,чому вони мають стрiляти,коли знають,що ми прийдемо на пiдтримую спокою в мiстi та МВД?
правдолюб до Одумайтесь Показати IP 28 Лютого 2014 13:04
ніхто ні в кого стріляти не буде