USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Волинській обласній лікарні введуть платний прийом пацієнтів

16 Грудня 2022 12:32
У Волинській обласній клінічній лікарні введуть платний прийом пацієнтів у позаробочий час.

Про це повідомив журналіст Андрій Гнатюк.

«Додаткова послуга у поліклініці Волинської обласної клінічної лікарні – платний прийом лікарів у позаробочий час із 16 до 19 години. Пацієнтів готові консультувати ендокринологи Коренюк Людмила Гнатівна і Коржик Алла Володимирівна, гастроентеролог Манзій Ірина Володимирівна, гематолог Шиманський Вадим Іванович, кардіолог Саламатін Сергій Дмитрович.

Деталі й запис з понеділка по п’ятницю за телефонами: 0332 77 31 44, 77 31 06, 099 015 25 00, 096 015 25 00.

У подальшому кількість лікарів, які будуть проводити платний прийом пацієнтів у позаробочий час, збільшуватиметься. Вартість – 500 гривень», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
медбрат Показати IP 16 Грудня 2022 12:55
Звична практика. Саламатін і так "консультував" за гроші, тільки в робочий час. Консультував і поглядав на руку пацієнта, чи не посунулась в кишеню за купюрою. Пуста людина. Нульовий спеціаліст без емпатії, який розмовляє на одній ноті. З нього був би добрий наглядач у в*язниці суворого режиму.
Vvv до медбрат Показати IP 16 Грудня 2022 14:18
Та це буде узаконена золота жила тепер на безкоштовний прийом зась. Головний ендокринолог області Лариса Джанкріашвілі брала 1000 то буде вже 2000!!!
медбрат до Vvv Показати IP 16 Грудня 2022 15:14
Якщо попроситесь на безкоштовний, то скажуть: "ви в черзі на березень...", а якщо в кишеню, то на завтра. Пацієнтів будуть мати за дурників і шантажуватимуть.
Анонім Показати IP 16 Грудня 2022 13:17
Там на безплатний записатися не можна. Середина робочого дня, всі медсестри повільно ходять коридорами із кавою в руках. Чим зайняті, начальству видно все рівно. Вони свої бакси рахують, медсестри і кавою задоволені.
гапс Показати IP 16 Грудня 2022 13:54
В рочий час буде прийом тільки для того,щоб сказати приходьте після !? години.Накласти на них податок за використання держустанови в своїх цілях.А зрештою всіх іх на передову ,або на площу до драмтеатру,щрб люди подивились на героїв війсьвий часу
Анонім Показати IP 16 Грудня 2022 13:54
Капець, в приватних клініках прийом дешевший , в Благомеді -400 грн. А в приватних все таки комфорт більш менш, уважний і привітний персонал, час прийому +-30хв, налагоджена робота так, що нема черг, бо якось всі категорії (з малими дітьми, інваліди, інші пільгові) йдуть по запису ,як і всі, а не без черги, як завжди в державних поліклініках відбувається , створюючи тим самим безлад , що по запису ніколи не можна нормально потрапити. В обласній лікарні і близько такого нема , отож 500 грн, не хіла така ціна((
Вадим Показати IP 16 Грудня 2022 14:06
А чого всі мовчать про штучні черги, коли маєш на руках направлення від сімейного лікаря і не можеш потрапити на прийом до гематолога, бо вони собі вирішили запровадити попердній запис.??? Особисто звертався до зав.гематологією Шамансього Вадима за довідкою про закінчення лікування, який стояв на коридорі з медсестрами анекдоти травив і сказав, що нічим допомогти не може. Дуже нехороша людина. Однак завдяки Дудару Олександру Валійовичу вдалося попасти на прийом. Одним словом не лікарня а БАРДАК
Ячсм Показати IP 16 Грудня 2022 15:08
Коли нарешті в державі нарешті хтось візьметься за те лядство в лікарнях, в енергетиці, в газопостачанні ??? Це відбувається деградація і руйнування провідних галузей діяльності.
антоніна Показати IP 16 Грудня 2022 15:31
Для того і існують державні установи щоб люди приймались безкоштовно за це платить нцзу,хоче лікар приймати приватно прошу дуже створіть свою приватну установу і працюйте,а не створюйте лохотрон!Поліклініка повинна працювати з 8 до20!Зробили реформу підвищили зарплату в чотири рази лікарям все мало ,але пенсія лишилась2100гр!
Клава Показати IP 16 Грудня 2022 16:03
Це повна безкарність, безконтрольність - це повний пизд....ць !!!
Анонім до Клава Показати IP 16 Грудня 2022 19:22
Клава, кому пісець - лікарям чи пацієнтам?
Волиняни Показати IP 16 Грудня 2022 16:09
Нехай рееєтруються у податковій, сплачують державі орендну плату за користування робочими кабінетами, окремо платять за комунальні послуги, за використання медичного устаткування і обладнання, оплачують вартість препаратів і обов'язково сплачують податки ! Попередньо затвердити їм калькуляцію затрат на кожну платну послугу і затвердити вартість самої послуги ! Налагодити контроль за їх роботою як в основний час,так і в позаробочий і, головне, заставити вивчити норми Конституції України, відповідні ЗУ, де регламентовано і їхні, і громадян права і обов'язки в галузі медицини !
123 Показати IP 16 Грудня 2022 16:35
Гидко
лінивець Показати IP 16 Грудня 2022 17:28
Або плати за приватний прийом або безкоштовна черга на 53 червня 2076 року
цитрамон доза 1000 Показати IP 16 Грудня 2022 18:04
Такий метод підзаробити впроваджували років десять тому брати Іванченки - гіркі пяниці (урологи, лікарня №2). Чим воно закінчилось, не знаю.
Клава Показати IP 17 Грудня 2022 05:50
"гідні" байстрюки Сидора..