USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У волинській школі на дітей обвалилася стеля. ВІДЕО

8 Вересня 2015 21:00
Під час уроку в загальноосвітній школі №2 міста Рожища сьогодні, 8 вересня, на голови дітей обвалився шматок стелі.

Це сталося у класній кімнаті на другому поверсі, де навчаються п'ятикласники.

Медики, яких викликали на місце події вчителі, констатували легкий забій голови у двох дівчаток і надали їм необхідну медичну допомогу. Наразі дівчата вдома і їхньому життю та здоров'ю нічого не загрожує.

Причину обвалу працівники міліції, які побували на місці події, вбачають у значній товщині набілу та штукатурки, адже школі більше півстоліття.

Натомість деякі з батьків поговорюють, що дівчата щасливі, що відбулися лише переляком та незначними подряпинами, а стеля впала через протікання даху після дощів.

Відео: "Слово Волині"

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
відділ освіти Показати IP 8 Вересня 2015 22:29
"...спросите об этом Тоньку, что в Инки замом слывет - она с этим вопросом ложится, она с этим вопросом встает..." Вся біда у тому, що немає грошей на капітальні ремонти закладів освіти... Усе за батьківський кошт. Це погано, це страшно, це ганебно. Але більш погано, більш страшно, більш ганебно те, що одна і з двох замів голови РДА - в минулому начальник відділу освіти не переймається питаннями ефективного використання коштів - у неї одна задача - дерибан бюджету. Все! Можна сміливо підняти акт ревізії КРУ за період її начальництва на посаді відділу освіти - там зловживань не на один термін буцигарні, але "режим" її чомусь випустив, не посадив... Свіжі у памяті події із котлом у Копачівці - хутенько організувала проект на роботи по заміні по удвічі завищеному кошторису - благо прокуратор втрутився і цього не сталось. Інший зам - перший який, той взагалі кадр - за плечами кримінал по відмиванню державних коштів, несплата податків від здійснення підприємницької діяльності, будивництво "містечка" у місці, яке порушує усі ДБН-нівські норми та норми пожбезпеки, в позаробочий час дозволяє собі розїжджати на службовому авто, паркувати його біля "Рукавички", бухати, бухим сідати за руль... А це ж нова влада, влада, яка каже жити по-новому. То в чому новизна? В тому, що Тараса Войтовича чмирили за розбите авто, а самі бухі їздять? Та Вам, х*рові демократи, до Тараса ВСР*ТИСЬ! Ви вже показали, які ви вправні господарники. Окрім скиглення і писання Гарантові Конституції листів що вам не вистачає коштів ви ніфіга не вмієте! Пардон, вмієте брехати, красти, гарно говорити. Мерзота, а не керівництво в районі! Мера підіс**ли - це ж ваша робота, с**і!!!
дід Панас до відділ освіти Показати IP 9 Вересня 2015 12:54
В принципі зі всіма вашими словами згідний, окрім тарасика! це ще той жук, навіть на клавіатуру не хочу нажимати, знаючи його!!! Також би хотів звернути увагу на роботу директора даної школи, її давно вже треба гнати в шию!!!
Райво до дід Панас Показати IP 9 Вересня 2015 14:07
За Тараса можна сперечатись, але не будемо цього робити. Він зараз "не у дел". Хоча це був тямущий чоловік, землі під собою правда не чув - ну так, мажор... але був тямущий і компетентний - цього у нього не забереш, не те що нинішні - не знають яка площа району... Щодо Тоньки - то гнати назад... в шалаш лабати музон по весіллях. Що вона може доточити в державницьких справах, якщо навіть в одязі тями немає - є ж етика поведінки державного службовця, є вимоги до ділового стилю... а вона одягне спідницю вище колін (ЩО ВЗАГАЛІ НЕПРИПУСТИМО) та ще й якогось яскравого кольору... ну куди таке посміховисько та ще й постійно з немитою головою? А нараду як веде? Ви б чули - пик-мик, еее, те...се...аж бридко!
дід Панас до Райво Показати IP 9 Вересня 2015 14:33
Бог милував мене працювати в державних установах, хоча пропозиції були, зокрема і в Рожищенську РДА)))) Зараз працюю з молодими красивими дівчатами, яким коротка спідниця дуже йде. Можливо не повірите, не шкодую))
Райво до дід Панас Показати IP 9 Вересня 2015 14:50
Напевне Ви учитель)))
дід Панас до Райво Показати IP 9 Вересня 2015 15:16
Повторюся "Бог милував мене працювати в державних установах"
я до відділ освіти Показати IP 9 Вересня 2015 16:43
а скільки савсучка взяла за прпийом на роботу замів?
Черешенька до відділ освіти Показати IP 12 Вересня 2015 14:10
Та яка то нова владі: ті самі яйця тільки в профіль... А що буде далі, як ця команда під керівництвом савчука розійдеться на повну катушку...
Тарік до Черешенька Показати IP 12 Вересня 2015 16:02
Сьогодні бачив як Шкільний у службове авто вантажив зі свого "містечка" упаковки води. Хіба можна використовувати службове авто у власних цілях?
Рожищанин Показати IP 9 Вересня 2015 07:53
!. Прошу оприлюднити список депутатів усіх рівнів і їх майно до і після депутатства. 2. Прошу оприлюднити список хто хоче бути депутатом і їх майно А ремонт будівель рад депутати повинні робити за свій рахунок як і в школах.
Вася Лисий Показати IP 9 Вересня 2015 14:43
Хотів би звернути увагу на директора який так "файно" хазяйнує в школі. Ви бачили територію школи, це ганьба!!!! Так зас*атись, ше вміти треба. А от купувати нерухомість і плакатись про нестачу коштів, це вже він вміє напевне як ніхто інший.
Волинь Показати IP 9 Вересня 2015 16:21
Зато в обласному управлінні освіти сидять мордаті начальники, котрі справно звітуються про освоєні мільйони на освіту. Стидоба ...
Анонім Показати IP 9 Вересня 2015 17:12
У школі обвалилася штукатурка, а не стеля і максимум 1.5 м.кв., фото чуже де справді стеля страшна
обвали Показати IP 10 Вересня 2015 08:37
Зекоманія4 вересня 2015 19:09 Відповісти IP: 37.53.97.--- Як розпочнеш - так і закінчиш. Перед початком нового навчального року ЛВПУ охопило масове звільнення з займаних посад майстрів виробничого навчання. Позвільнялись молоді люди, серед яких були і перспективні. В авральному порядку "обезголовлені" групи закріпили за майстрами, які ще залишились в училищі (здебільшого пенсіонери: кожен з них тепер "веде" по 2-3 групи). В чому причина масового звільнення? - Звичайно, в кожного є своя. Але є й спільна: - "чуйне" ставлення керівників до молодих спеціалістів. Для чого молодому майстру давати додатковий заробіток годинами спецпредметів? Нехай працює за 1,5 - 2 тисячі. Вистачить. Зато засудженому злочинцю - пенсіонеру дали 1,5 ставки. Авторитет! - Якась зекоманія охопила училище і управлівння! А страдають від цього учні. Тепер уроки виробничого навчання будуть проводитись "заочно" чи, можливо в онлайн режимі з допомогою майстрів з інших училищ???...... Знову проявляє інтерес до співпраці з училищем технічний університет. Але, навряд, чи всі керівники училища зацікавлені в об*єднанні з ВНЗ. Новий ректор може швидко оцінити ділові якості і можливості кожного.... Восток ,дєло тонкоє , Пєтруха !?!4 вересня 2015 12:49 Відповісти IP: 5.248.205.--- назустріч 50-річчю ЛВПУ - нехай поки воно пливе ,-закривати не будем !?! НОСИЛИ: ПОСТІЙНО : з складів , майстерень , їдальні , навчального корпусу , підвалу , гуртожитку , території училища . ... НОСИЛИ : ПЕРІОДИЧНО ( від одного дня до декількох років ) : 1. Одноосібного ЛІДЕРА-літроболу ст. майстра училища максимчука по майстернях та через поле з буркуном на вул. Львівську , по обласному центру , по рідному краю до оселі яка в основному зведена за "виносний кошт" на вул. Володимирській , - транспортували падлинні дрова.; 2. Зека батова через запасний вихід з навчального корпусу на вул. Станіславського .; 3. Завуча і заст.дир. училища псалтиру який наказує не давати годин комусь - бо він п"є , а самого з альо-гаража "деревяного" несуть додому .; 4.Доблесного перевіряючого - весільного-заказного-інспектора по фінансовій діяльності училища з КРУ по кабінетах другого поверху навчального корпусу , переховуючи "перепрацьованого в дрова" від керівників КРУ ,які прибули по дзвінку когось з працівників училища після повідомлення про оргії ,- п*янки-гулянки під назвою " ревізія".; 5. Носили-возились і з іншим педагогічним і не педо-контингентом , прямо , як дурень з ступою по м. Луцьку ... Першу лідируючу-керівну ***** лікеро - горілчану * трійку" співбутильники , учні та співчуваючі " перепрацьованим ". НЕ першого перевіряючо-ревізуючого НОСИЛИ міцні ну дуже темпераментні училищні працівниці. Оскількиживе нерухоме тіло втомленого перевіряючого неборачки ( дививсь на небо рачки ) не піддавалось транспортуванню додому ,- його забезпечили готелем безпосередньо в одному з кабінетів . Спозаранку довірена особа зробила позапланове генеральне прибирання ***готелю *** з довготривалим провітрюватням-просушуванням , дегазацією , деактивацією ... Перевіряючого забезпечили змінним одягом , реанімували , похмелили і... перевірка фінансово-господарської діяльності продовжилась в запланованому напрямку . Отака , Петро ... могла бути !От так і жили до півста літнього рубежу . Довгий час не зважаючи на хвору голову , круто стояли , і довший час перші місця заслужено займали. Не зважаючи на пограбування тими поповичем і грушкою які призначали директорами училища ЗК батова , погданця . *НОСІННЯ" зілячка-насіння продовжувалось , а перші місця пропали,...ЯК і УЧИЛИЩЕ в ЦІЛОМУ ! ! ! Все це та всяке різне інще творилось під патронатом управління освіти і науки Волинської ОДА...
Анрхіст Показати IP 11 Вересня 2015 20:13
В шию гнати цього директора!