USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Єгипті розбився російський літак, загинуло 224 людини. ОНОВЛЕНО

31 Жовтня 2015 12:13
Прем'єр-міністр Єгипту Шериф Ісмаїл підтвердив, що російський літак Airbus A321, що виконував рейс Шарм-еш-Шейх — Санкт-Петербург впав на Синайському півострові сьогодні, 31 жовтня.

Про це повідомив канал Sky News Arabia, - інформує «Преса України».

Влада Єгипту підтвердила катастрофу російського літака авіакомпанії «Когалимавіа», на борту якого знаходилися 217 пасажирів і 7 членів екіпажу. Пасажирами були переважно російські туристи.

На жаль, підтвердилася інформація про загибель українців на борту російського літака.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що на борту російського пасажирського літака Airbus A321, який розбився 31 жовтня у Єгипті, було четверо громадян України. Їхні прізвища — В. Сачук, Л. Мовчанова, І. Усатова, К. Усатов.

"Загибель людей - це боляче. Загибель співвітчизників - вдвічі боляче", - написав Клімкін у Twitter.

Як стало відомо, бойовики терористичної "Ісламської держави" взяли на себе відповідальність за катастрофу російського літака у Єгипті.

"Солдатам халіфату вдалося домогтися падіння російського літака на Синаї" - йдеться в повідомленні терористів ІД.

Однак, поки немає підтвердження цій інформації.

Варто відзначити, у мережі з'явилося відео, на якому видно, як літак РФ вибухає в повітрі.

Проте на висоті близько дев'яти кілометрів, на якій летів А321, побачити літак із землі неможливо. Тому, юзери припускають, що заява бойовиків "Ісламської держави" є лише пропагандою.

Раніше повідомлялося, що пілот літака Airbus A321 відразу ж після зльоту повідомив техпідтримці про технічні неполадки на лайнері і попросив термінової посадки.

Літак рейсу Шарм-еш-Шейх – Санкт-Петербург вилетів з єгипетського аеропорту у 6:51 сьогодні, 31 жовтня, а через 23 хвилини вже зник з екранів радарів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
аяяй Показати IP 31 Жовтня 2015 12:33
прийміть наші співчуття.
Інна Показати IP 31 Жовтня 2015 12:46
Найгірше коли гинуть ні в чому не винні люди
Є інформація про тих, хто вижив, і що з-під уламків чути голоси. Спочатку взагалі казали, що лайнер спочатку зник з екранів радіолокаторів, а потім знову вийшов на зв'язок. Інформація досі дуже неоднозначна. На сайті Мінтрансу РФ досі немає ніякої інформації.
Анонім до Організація Волинських Авіалюбителів Показати IP 31 Жовтня 2015 13:04
а як з точки зору авіалюбителів таке можливо? а з точки зору професіоналів?
Гугл в помощь. Подивись і зрозумієш.
123 до Організація Волинських Авіалюбителів Показати IP 31 Жовтня 2015 15:14
К сожалению,выживших в авиакатастрофе нет.
Andrij до Організація Волинських Авіалюбителів Показати IP 1 Листопада 2015 09:58
Idu i robu svoij paperovi lita4ku. Amator tu a ne aviioljybitel. Jaki golosu, jaki vuzuvshi?! Litak vadav dyze shvudko i vpav na girskij miszevosti, vsi zagunylu.
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2015 16:31
це привіт росіянам з Сирії, німці були покарані за гітлера, росіяни своє отримують за путлера, а ми маємо своє гівно,в якому безнадійно копирсаємося, через кучму,яника,рошенка : причина -наслідок
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2015 16:31
це привіт росіянам з Сирії, німці були покарані за гітлера, росіяни своє отримують за путлера, а ми маємо своє гівно,в якому безнадійно копирсаємося, через кучму,яника,рошенка : причина -наслідок
Лучанка. Показати IP 31 Жовтня 2015 16:47
Щирі співчуття родинам загиблих. Більш 200 людських судеб... Жахлива трагедія...
Аноним до Лучанка. Показати IP 1 Листопада 2015 22:15
Я русская. Низкий вам поклон и спасибо! Спасибо, что остаётесь людьми.
Пора вже Показати IP 31 Жовтня 2015 18:03
і нашим дати зрозуміти кацапам, що жорстокість породжує жорстокість.
Анонім до Пора вже Показати IP 31 Жовтня 2015 21:08
Там були українці також
.-. .-. .-. Показати IP 31 Жовтня 2015 18:56
бук 2 пыд управлыням бурятив
123 Показати IP 31 Жовтня 2015 19:49
Вы реально тупые!!!! Погибли люди!
Прости мне до 123 Показати IP 31 Жовтня 2015 20:45
прости мне мою тупость, но мне моя рубаха , тобишь мой народ, - ближе к телу. Почему-то никто не вопит об ужасающей эпидемии туберкулёза в Украине, никому нет дела к росту онкологии, плевать всем на погибших донбассцев, до лампочки беженцы и переселенцы, равнодушны все к слезам матерей погибших воинов ВСУ. Тут предлагают печалиться о судьбах далёких людей, а соседке -пенсионерке за хлебом никто не сбегает.
Лучанка до Прости мне Показати IP 31 Жовтня 2015 21:27
Той, хто не може співчувати чудому горю, той не буде робюити й те, що Ви перерахували. Добро не може бути вібірковим. Якщо воно поділяє людей на тих, кому потрібно співчувати, а кому - ні, то це носить якусь іншу назву...
Лучанка до Прости мне Показати IP 31 Жовтня 2015 21:30
Загинуло 4 українці, якщо вже так...
Анонім до Лучанка Показати IP 2 Листопада 2015 21:41
Чи може коректніше сказати чотири Азербайджановірмени котрі купили собі українські паспорти у кучмарика коли той був президентом
Лучанка до 123 Показати IP 31 Жовтня 2015 20:48
Це хворі люди...Відношення до них має бути відповідне....
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2015 21:11
В російській пресі цитують, як українці радіють цій авіакатастрофі. Я звичайно не повірила! Але зайшла на цей інтернетресурс - правда.
Лучанка до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2015 22:25
А для мене це не новина. Я жахалася, коли мої земляки раділи, що в Одесі спалили "колорадів"...Плювати, що там були жінки, старші люди і зовсім юні одесити, співвітчизники... З нами щось жахливе відбувається, ми втратили здатність співчувати і це все прикриваємо патріотичними лозунгами. Але це не виправдовує нікого...
))) до Лучанка Показати IP 1 Листопада 2015 16:19
скоро все це ментальне лайно закінчиться, і українці знову стануть самі собою. але, на жаль, росіяни мають спокутувати свою причетність до майданного мракобісся, зруйнування української держави і до подальшого кровопролиття у нас. все це жахливо. колись ми зможемо просто поспівчувати таким трагедіям, якщо не визвіримось остаточно.
qqq до Лучанка Показати IP 2 Листопада 2015 21:45
А КОЛИ КАЦАПСТАНЦІ РІЖУТЬ ТАТАРІВ У КРИМУ ТОБІ НАПЕВНЕ ВЕСЕЛО??
люди Показати IP 1 Листопада 2015 14:34
може в нас чорні душі і черстві серця... Ми не боїмося ні гріха, ні Закону, ні Бога ні людей !
rem до люди Показати IP 1 Листопада 2015 15:00
TAK
Кріс до люди Показати IP 2 Листопада 2015 15:30
Повторюю питання: якого бога?